چهارشنبه , 5 آبان 1400 - 2:54
تغییرات اتریوم به لطف آپدیت

تغییرات اتریوم به لطف آپدیت جدید!

اگر از تاریخ کریپتو کارنسی صحبت کنیم، اتریوم  به اندازه بیت کوین مورد توجه قرار نگرفته است، دومین رمزنگاری بزرگ جهان با استفاده از کل سرمایه بازار هنوز هم یکی از پرمخاطب ترین دارایی های دیجیتال در جهان امروز است و پس از رسیدن به ارزش بالای 1400 دلاری خود در سال 2017، این ارز نتوانسته است هیچ یک از قیمت گذشته خود را بازسازی کند. با این حال، در ژوئیه سال 2020، ارزش اتریوم تقریبا دو برابر شده است و از نقطه قیمتی حدود 200 دلار به 400 دلار افزایش یافته است.

البته هر روز اخبار جدید اتریوم به روز می شود که باید به آنها توجه داشت، زیرا بزرگترین کاتالیزور دوره مالی غیر متمرکز بعد از ظهور بیت کوین است. با این حال، تا آنجا که به سرمایه گذاران خرده فروشی و رسانه های اصلی مربوط می شود، ارزش نرخ ارز ETH / USD بزرگترین جذابیت برای موفقیت است.

قیمت آینده اتریوم ETH در سال های آینده به چه صورت رشد خواهد کرد؟

آخرین جنبش مالی بار دیگر بحث ها را در مورد آینده ای که برای اتریوم انتظار دارد، دوباره آغاز کرد. به ویژه از این که این پلتفرم قرار است به زودی به یک نسخه بزرگ ارتقا یابد. برخی از کارشناسان عقیده دارند که اتریوم در طی سال 2021 به راحتی از بیت کوین، پیشی خواهد گرفت. با این حال، هنوز هم برخی از افراد تردید دارند و احتمال می دهند اتریوم یک بار دیگر ممکن است قیمت دو رقمی را تجربه کند.

در حالی که قیمت بیت کوین همچنان بزرگترین جذابیت این صنعت است، بیش از 60 درصد از سهم بازار باقی مانده، در این ارز را به خود اختصاص داده است. بسیاری پیش بینی می کنند قیمت اتریوم به دلار آمریکا سر به فلک بکشد و چند برابر سریع تر از بیت کوین، رشد کند.

افزایش قیمت اتریوم

در این مقاله، برخی از پیش بینی های قیمت اتریوم را که در طی 6-12 ماه گذشته انجام شده است، بررسی خواهیم کرد. این لیست، پیش بینی قیمت اتریوم شامل مجموعه ای از چشم اندازهای خوش بینانه و همچنین بدبینانه از سوی کارشناسان و همچنین افراد دیگری است که مدتهاست درگیر این فضا هستند.

میزان زیادی ارز رمزنگاری شده وجود دارند که باید در سال 2020 به آنها توجه شود و در مورد عملکرد قیمت اتریوم تجزیه و تحلیل شود، در زیر لیستی از افراد دارای اعتبار در صنعت، که همگی در اکوسیستم فناوری  توزیع شده بلاک چین در یک شرکت درگیر هستند، وجود دارد.

LongForecast.com – اتریوم در حدود 300 دلار تا فصل اول 2021

همانطور که از نامش پیداست، LongForecast.com بستری است که در آینده بر اساس انبوهی از داده های ریاضی و همچنین آماری قضاوت می کند. در همین راستا، وب سرویس ادعا می کند که تا پایان فوریه 2021، اتریوم  در حدود آستانه 300 دلار معامله خواهد شد. همانطور که گفته شد، یک نگاه سریع به وب سایت به ما نشان می دهد که LongForecast پیش بینی قیمت خود را به روز کرده و ادعا می کند که اتریوم تا ماه نوامبر-دسامبر 2020 تا حدود 860 تا 885 دلار افزایش خواهد یافت.

WalletInvestor – تا اواسط سال 2021، اتریوم حدود 207 دلار است!

اولین پیش بینی نزولی ما از WalletInvestor.com است، یک پورتال رمزنگاری که معتقد است اتریوم احتمالا تا پایان سال 2020 یا تا اواسط 2021 به حدود 200 دلار سقوط خواهد کرد. آنها همچنین بر این باورند که از دومین ارز دیجیتال بزرگ انتظار زیادی ندارد و به احتمال زیاد در آینده ای پیش بینی شده در محدوده 200 تا 300 دلار خواهد بود. با این حال، به نظر می رسد تیم Wallet Investor چشم انداز خود را در مورد آلت کوین ها تجدید نظر کرده است، این تیم اکنون ادعا می کند که ارزش اتریوم  ظرف پنج سال آینده حدودا 400 دلار خواهد رسید.

قیمت اتریوم در آینده

گزارش تحقیقات رمزنگاری – ثبات تا سال 2020 اما تا سال 2025 به 3500 دلار افزایش می یابد

همانطور که ممکن است بسیاری از خوانندگان ما به خوبی از آن آگاه باشند، گزارش تحقیق کریپتو، از چندین مدل پیش بینی قیمت برای تجزیه و تحلیل رمزهای مختلف و ارزش مناسب پولی آنها استفاده می کند.

این تیم تحقیقاتی معتقد است که بر اساس تعدادی از مدل های ارزیابی ارزش، ارزش اتریوم به احتمال زیاد در سال 2021 حدود 331 دلار بسته خواهد شد. با این حال، این گزارش همچنین ادامه می دهد که جای تعجب نخواهد داشت که اتریوم تا پایان سال 2025 محدوده 3500 دلار را بشکند.

در آستانه نزدیک شدن

اکثر کارشناسان بر این باورند که بروزرسانی آینده اتریوم 2 سهم بزرگی در افزایش قیمت اخیر این کریپتو داشته است. با این حال، شایان ذکر است که هرچه تعداد بیشتری از افراد، موسسات مالی شروع به درک ارزشمند بودن بلاک چین، DeFi و… می کنند، ما همچنان شاهد افزایش پذیرش اتریوم خواهیم بود.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x