پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 15:37

تحلیل قیمت بیت کوین نسبت به سایر بازارهای سرمایه

تحلیل  قیمت بازار بیت کوین در مقابل سایر بازارهای سرمایه گذاری اصل و فیک می تواند به شما کمک کند تا تصمیم بهتری برای سرمایه گذاری کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته باشید و بهترین انتخاب را برای سرمایه گذاری خود اتخاذ نمایید.

در ماه اخیر که قیمت دلار با فراز و نشیب های زیادی همراه بود، ما شاهد افزایش سرمایه گذاری بیشتر ایرانیان در بازار دلار، طلا و حتی بازارهای مصرفی مانند بازار خودرو بوده ایم و در این بین بازار مسکن نیز رو به رشد بوده است.

این در حالی می باشد که میزان سرمایه گذاری اشخاص در بازارهای سرمایه واقعی جهانی نظیر طلا و رمز ارز ها یا ارزهای دیجیتال رشد چندانی نداشته است. ما در این مقاله قصد داریم نسبت به تحلیل قیمت بیت کوین با شما صحبت کنیم.

بیت کوین در واقع یک بازار سرمایه گذاری جهانی است که به لطف تکنولوژی بلاک چین ارزش دلاری بالایی را به خود اختصاص داده است و در سال های گذشته با توجه به میزان سرمایه گذاری زیادی که در این بازار انجام شده است شما می توانید انتظار بسیار خوبی از این بازار داشته باشید.

قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین نسبت به سایر بازارهای سرمایه اصلی

منظور ما از بازارهای سرمایه اصلی در ایران بازارهای سرمایه ای است که کالا (سرمایه) مورد خرید و فروش، جز موارد مصرفی نیست، تجارت کردن آن به عنوان سرمایه قانونی است و انبار کردن آن آسیب به بخش های مختلف جامعه وارد نمی کند.

بازار بورس، طلا، نقره و فلزات سنگین و همچنین سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری از این دسته بازارها شناخته می شوند. در حال حاضر می توان گفت که بازار سرمایه طلا و همچنین بورس روند رو به رشدی دارند ولی این روند رو به رشد بسته به سیاستگذاری های دولت می تواند خنثی و حتی ضرر ده شناخته شوند.

زمانی که از بازار سرمایه گذاری جهانی صحبت شود، قطعا می توانیم نتیجه بهتری داشته باشیم. در این خصوص بازار فارکس، بازار خرید و فروش ارز ها و همچنین بازار رمز ارز هایی مانند بیت کوین می توانند گزینه ای مناسب باشند؟ اما چرا بیت کوین؟

در واقع قیمت بیت کوین رو به رشد است و امروز مورخ چهارشنبه 8 مرداد 1399 به قیمت بیش از 11000 دلار خرید و فروش می شود. این رشد قیمت بیت کوین باعث شده است تا سرمایه گذاران زیادی نسبت به خرید این ارز دیجیتال روی بیاورند.

خرید بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین نسبت به بازارهای سرمایه فیک

بازارهای سرمایه فیک کدام دسته از بازارها می باشند؟ معمولا به وسایل سرمایه ای که بود و نبودشان می تواند باعث بروز مشکل در معیشت مردم شود و همچنین دچار کهنگی و از بین رفتن ویژگی ها و مشخصه ها می شود را می توان بازارهای سرمایه فیک معرفی کرد.

برای مثال خودرو، مسکن و غیره را می توان سرمایه های فیک دانست که در اصل سود دهی مناسبی برای کسانی دارند که در بازار سفته بازی می کنند.

قیمت بیت کوین نسبت به این دسته از سرمایه ها رشد بسیار بالایی دارد. بیت کوین خراب نمی شود، تصادف نمی کند و بود و نبود این ارز دیجیتال در زندگی و معیشت اقشار عمومی جامعه تاثیر خاصی ندارد.

شما می توانید به طور قانونی بیت کوین خرید و فروش کنید و با توجه به انتشار ویروس کرونا و در کنار آن رشد تقاضای خرید بیت کوین، می توانیم بگوییم که بیت کوین گزینه ای بسیار مناسب تر از سایر بازارهای سرمایه ای در دنیا به شمار می رود که با قیمتی مناسب در دسترس شماست و می توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید.

تحلیل قیمت بیت کوین نسبت به سایر بازارهای سرمایه

کلام آخر

سرمایه گذاری در بازار بیت کوین با توجه به نمودار رو به رشد ارزش این ارز دیجیتال در مقابل دلار آمریکا و همچنین افزایش ارزش دلار آمریکا در مقابل ریال ایران باعث شده است تا سرمایه گذاران بسیاری به سمت خرید بیت کوین بیایند.

در حال حاضر قیمت بیت کوین در نوسانات زیادی می باشد و شما می توانید با تحلیل تکنیکال خوب در زمینه قیمت بیت کوین، بهترین نبض بازار در زمینه قیمت بیت کوین را دریافت کنید و نسبت به تهیه این ارز دیجیتال اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید که کارشناسان فروش می توانند به شما مشاوره بدهند ولی هیچ بازار سرمایه ای قابل پیش بینی صد در صد نخواهد بود. همچنین خرید و فروش بیت کوین به عنوان یک روش سرمایه گذاری قانونی در ایران شناخته می شود و شما می توانید از این شیوه استفاده داشته باشید. در این مقاله نسبت به تحلیل قیمت بیت کوین در مقابل سایر بازارهای سرمایه با شما صحبت کردیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
2 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
زخمی

کسی که آینده نگر باشه حتما روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری میکنه مخصوصا پادشاه ارزها بیت کوین

هامون

بیت کوین و اتریوم عالین بعدش دوج کوین

2
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x