پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 10:24
تحلیل فاندامنتال قیمت بیت کوین

تحلیل فاندامنتال قیمت بیت کوین در سال 2021 (قسمت دوم)

تحلیل فاندامنتال قیمت بیت کوین می تواند تاثیر بسیار زیادی در سرمایه گذاری شما در بازار رمز ارز داشته باشد و ما قصد داریم در این مقاله شما را بیشتر با این مسئله آشنا کنیم و تحلیل فاندامنتال را برای این ارز دیجیتال انجام دهیم. با توجه به اطلاعات ارائه شده در قسمت قبلی، در ادامه شما را بیشتر با تحلیل فاندامنتال این رمز ارز آشنا می کنیم.

تجمع بیت کوین در حساب صاحبان

رافائل شولتز به عنوان مدیر فنی در Glassnode عنوان کرده است که داده های مربوط به HODLing نشان می دهد که سرمایه گذاران به بیت کوین اعتماد زیادی دارند و می توان گفت که حجم زیادی از سرمایه گذاران در یک سال گذشته آن را خرج نکرده اند. همچنین 61 درصد بیت کوین موجود در ماه های اخیر در حساب ها مانده است و این مسئله می تواند به دلیل افزایش قیمت و رسیدن به سطح فعلی باشد. کرافت همچنین گفته است که 61 درصد از بیت کوین عرضه شده در یک سال اخیر از حساب ها منتقل نشده است و همچنین 44 درصد آن در دو سال اخیر در حساب های صاحبان مانده است. به طور کلی می توان گفت که بیت کوین موجود در حساب ها برای سه سال پیاپی جابجا نشده است.

نرخ ماندگاری بیت کوین در حساب ها

نرخ ماندگاری بیت کوین در حساب ها

نهادهای سرمایه گذاری و علاقه مندی آن ها به بازار بیت کوین

از ماه مارس سال 2020 بسیاری از دارایی های تحت مدیریت Grayscale Bitcoin Trust از 1.577 میلیارد دلار به 3.541 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است که این مسئله نشان دهنده علاقمندی بیشتری نهاد های سرمایه گذاری به بیت کوین و این ارز دیجیتال می باشد. در صورتی که قصد دارید به صورت خاص سرمایه خود را در نهادهای سرمایه گذاری بگذارید، باید بدانید که هزینه های مربوط به سرمایه گذاری شما، به احتمال بسیار زیاد در بازار بیت کوین سرمایه گذاری خواهد شد. نهاد سرمایه گذاری Grayscale Bitcoin Trust حتی زمان رکورد 50 درصدی ارزش بیت کوین، روند مثبتی را تجربه کرد و این امر که سه سال پیش اتفاق افتاد باعث شد تا بسیاری به این نهاد اعتماد کرده و سرمایه گذاری خود را انجام دهند.

البته باید بدانید که خرید بیت کوین نهاد Grayscale برابر با 30 درصد بیت کوین موجود و استخراج شده می باشد و نباید به شایعات 150 درصدی اعتماد داشته باشید. همچنین باید بدانید که تصورات غلط بسیار زیادی در مورد نهاد های سرمایه گذاری وجود دارد که شما می توانید بر این اساس نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان تحلیل فاندامنتال رمز ارز ارتباط برقرار کنید. البته باید بدانید که 31 درصد از این ارز دیجیتال  استخراج شده، رقم بسیار قابل ملاحضه ای است و باید توجه داشته باشید که این نهاد سرمایه گذاری توانسته است اعتماد بسیاری را به خود جلب کند. از این روی می توان تحلیل فاندامنتال انجام شده برای این ارز دیجیتال بسیار مثبت ارزیابی می شود و شما با خیال راحت می توانید برای این رمز ارز سرمایه گذاری در سال 2021 انجام دهید.

تحلیل فاندامنتال بیت کوین

تحلیل فاندامنتال بیت کوین

آیا نهادهای سرمایه گذاری هم در بازار بیت کوین سرمایه گذاری می کنند؟

در جواب به این سوال می توان گفت که این رمز ارز یکی از مهم ترین روش های سرمایه گذاری است که نهادهای سرمایه گذاری از آن استفاده می کنند. اما چطور؟ نهادهای سرمایه گذاری یا صندوق سرمایه گذاری، تمامی سرمایه خود را به صورت سهام به فروش می رساند و افراد حرفه ای نسبت به سرمایه گذاری کلان کوتاه مدت و بلند مدت اقدام می کنند که بر اساس هر نوع بازار سرمایه گذاری، هر صندوق میزان مشخصی سرمایه اختصاص می دهد. سرمایه گذاری در بازار این رمز ارز توسط این نهاد ها باعث شده است تا بسیاری نسبت به سرمایه گذاری در این بازار اقدام کنند و می توان گفت که در واقع این کار باعث شده است تا اعتماد شخصی بیشتری نسبت به بازار بیت کوین و سایر رمز ارز ها ایجاد شود.

سرمایه گذاری در بازار بیت کوین

سرمایه گذاری در بازار بیت کوین

کلام آخر

بازار سرمایه گذاری بیت کوین را می توان یکی از مهم ترین بازارهای موجود دانست. انجام تحلیل فاندامنتال در این زمینه می تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را در زمینه سرمایه گذاری در بازار این رمز ارز داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و یا می خواهید با تحلیل فاندامنتال بازار سرمایه این رمز ارز بیشتر آشنا شوید می توانید با کارشناسان تی بیتو در تماس باشید. همچنین قسمت بعدی این مقاله نسبت به انجام بهتر تحلیل فاندامنتال می پردازد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. رمز ارز به عنوان پر ارزش ترین دارایی دیجیتال شناخته می شود و اهمیت بسیار زیادی دارد. پس می توان گفت که این بازار می تواند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x