پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 14:48
بیت کوین

تحلیل بیت کوین به نقل از رسانه سرمایه گذاری فینیکسو

finixo به عنوان یک رسانه سرمایه گذاری سال هاست که در زمینه بیت کوین در حال تحلیل و ارائه گزارشات می باشد. این شرکت رسانه ای محتوای خود را به صورت متنوعی ارائه می دهد و به نوعی می توان گفت که تخصص بالای این تیم در زمینه ارز دیجیتال BTC غیر قابل انکار می باشد. در این مقاله ما از داده های این شرکت برای انجام تحلیل های مربوط به BTC استفاده می کنیم.

اخبار بیت کوین

بررسی تاریخ قیمت گذاری بیت کوین

در سال 2017 بیت کوین با رسیدن به اوج خود که غیر قابل پیش بینی بود و قیمت 19783 دلار بازار ارز دیجیتال را بسیار متزلزل کرد و این امر باعث شد که متخصصان و افراد آماتور در زمینه سرمایه گذاری این بازار ارز دیجیتال به طور جدی وارد بازار ارز دیجیتال شوند و به نوعی سرمایه گذاری خود را در این بازار آغاز کنند.

این رویا البته دوام زیادی نداشت و BTC همواره یک دارایی بسیار بی ثبات بود و در عرض 25 روز ارزش خود را از دست داده و در پایان سال 2018 با قیمتی کمتر از 4000 دلار در دسترس سرمایه گذاران بود که همین امر باعث شد تا بسیاری از تحلیل گران بازار تردید بسیار زیادی در این خصوص داشته باشند.

تمامی این مسائل در حالی اتفاق می افتاد که بیت کوین در سال 2016 با قیمت چند صد دلار در دسترس بود و در سال 2008 تنها یک سنت ارزش داشت. این مسئله در کنار سقوط بسیار شدید، باز هم سود های غیر قابل باوری را برای کسانی داشت که در ابتدای راه بیت کوین، این ارز دیجیتال را خریداری کرده بودند.

بیت کوین

بررسی بازار حال حاضر بیت کوین

در هجده روز گذشته، سومین سالگرد رشد غیر قابل باور بیت کوین را داشتیم. در سال جاری بیت کوین با قیمت 7100 دلار بازار خود را آغاز کرد و تا ماه اکتبر، سودآوری بسیار زیادی را برای سرمایه گذاران داشته است. علاقه مجدد بازار باعث شد تا کارشناسان مالی پیش بینی های شگفت انگیزی را از اواخر بهار امسال ارائه کنند که در تابستان نشان داده شد که ارز دیجیتال BTC می تواند نقش بزرگی در اقتصاد نوین جهانی داشته باشد.

بیت کوین در ماه نوامبر با قیمت 14000 دلار آغاز به کار شد و با یک انفجار افزایش همراه بود ولی این مسئله طول عمر چندانی نداشت و در نهایت در پایان این ماه باز هم شاهد کاهش ارزش این ارز دیجیتال بودیم.

با این وجود باز هم مردم و سرمایه گذاران بسیاری انتظار داشتند که BTC طی دو سال آینده، بتواند رشد بسیار خوبی را داشته باشد.

بیت کوین یک دارایی فرار است

تخمین هایی که در مورد قیمت بیت کوین در آینده زده می شود تفاوت های بسیار زیادی دارد. برخی می گویند که انتظار رسیدن به بازار 60 هزار دلاری را دارند و برخی دیگر نیز معتقد هستند که حتی این ارز دیجیتال می تواند با قیمت 100 هزار دلاری در بازار داد و ستد شود.

در این میان Adam Grunwerg به عنوان یکی از تحلیل گران finixo هشدار می دهد که بیت کوین به عنوان یک دارایی بی ثبات شناخته می شود و احتمالا در آینده نیز چنین خواهد بود و ما می توانیم در سال آینده نوسانات 20 الی 30 درصدی را در ارزش بیت کوین شاهد باشیم. وی این مسئله را بر اساس تلاش هایی که در سالیان گذشته داشته است و همچنین تجارب سرمایه گذاری خود ارائه می دهد.

با این وجود آدام به عنوان یک تخصص تجارت در زمینه ارز دیجیتال تا حد زیادی نسبت به آینده BTC خوشبین است و حتی وی هم این امکان را می دهد که این ارز دیجیتال با ارزش 50 هزار دلار در سال 2021 شناخته شود.

روند بازار در این زمینه مشخص است و باید بدانیم که بر اساس تغییر پذیری بیت کوین، چرخه های جدید بازار صعودی شاهد افزایش اوج ها بوده و در این میان نوسانات رو به پایین نیز وجود دارد. این مسئله به معنای آن است که بیت کوین می تواند رکورد های قبلی خود را بشکند و پس از این نیز با قیمت های بالاتری در بازار تثبیت خواهد شد که البته این موضوع به خصوص برای کسانی که در این بازار سرمایه گذاری کرده اند دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

بیت کوین

بررسی آینده احتمالی ‌بیت کوین

به نظر می رسد که بیت کوین در حال افزایش قیمت است و دوران ارز های دیجیتال و سرمایه گذاری مطمئن در این بازار امروز فراهم شده است. فینیکسو در این خصوص اطلاعات و داده های بسیار خوبی را مطرح می کند که در نهایت می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود.

این مقطع زمانی را شاید بتوانیم آخرین دوره شانس خرید بیت کوین با قیمت بسیار مناسب بدانیم چرا که حتی بر اساس داده های منفی که فینیکسو احتمال روی دادن آن ها را بررسی کرده است، باز هم BTC می تواند شانس بسیار زیادی برای رشد داشته باشد.

منبع : https://bit.ly/3oPuNj4

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x