شنبه , 13 آذر 1400 - 1:32
افزایش قیمت بیت کوین در برابر طلا

تحلیل افزایش قیمت بیت کوین در برابر طلا و افزایش میزان نرخ این ارز دیجیتال

مدیر عامل Real Vision، یکی از سر سخت ترین طرفداران بازار ارز دیجیتال اوایل هفته گذشته گفت که بازار طلا در حال شکست در برابر بازار بیت کوین می باشد و این ارز دیجیتال می تواند به روند صعودی قیمت خود ادامه دهد. این مسئله به معنای درک بیشتر بازار از این کریپتو کارنسی می باشد همچنین ذخیره سازی آن می تواند برای سرمایه گذاری بسیار بالاتر برود.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در ماه گذشته چیزی برابر با 30.36 درصد رشد داشته است و از قیمت 10136 دلار به 13217 دلار رسیده است. در همین دوره نیز طلا با حدود 2.25 درصد افزایش، از قیمت 1883 دلار به 1903 دلار رسیده است.

ارز دیجیتال

چرا ارز دیجیتال بیت کوین در حال حاضر بهتر از طلا و سهام های بورسی می تواند عملکرد افزایش سرمایه داشته باشد؟

در دو هفته گذشته، قیمت بیت کوین در حالی افزایش شدید را تجربه کرده است که بازار طلا و سهام در ایالات متحده آمریکا بهبود قیمت را تجربه کرده اند. افزایش نرخ ارز دیجیتال بیت کوین را می توان تحت تاثیر سه عامل مهم دانست که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت :

در ابتدا باید بدانیم که شرکت رمزنگاری ارز پی پال با توجه به نیاز مردم، وارد بازار بیت کوین شد و شما حالا می توانید با استفاده از پی پال بیت کوین نیز معامله کنید. عامل دوم افزایش شدید نرخ ارز دیجیتال بیت کوین را می توان تاثیر سرمایه گذاری شدید شرکت Square، MicroStrategy و همچنین Stone Ridge دانست که بر روی این ارز دیجیتال در حال سرمایه گذاری شدید می باشند.

همچنین سومین عامل افزایش قیمت بیت کوین به دلیل نمودارهای مثبت و تحلیل های مثبتی است که در مورد این بازار شده است و همین امر باعث می شود که سرمایه گذاران بیشتری به این بازار وارد شوند و در نهایت قیمت این ارز دیجیتال با رشد قابل توجهی همراه شود.

این مسئله به خصوص پس از این که بیت کوین به قیمت 12000 دلار رسید بسیار بیشتر شد و همین امر باعث شد تا موسسات و بازارهای سرمایه به سمت خرید ارز دیجیتال بیت کوین وارد شوند. در نتیجه این مسئله دارایی دیجیتال بیت کوین با عملکرد بهتری که داشت، ریسک کمتری را به ارمغان آورد و در نهایت بسیاری به سمت سرمایه گذاری در این بازار تشویق شدند.

ورود پی پال به بیت کوین
مدیر عامل Real Vision در این باره می گوید : طلا در مقابل ارز دیجیتال بیت کوین در حال شکست می باشد و همانطور که انتظار می رود، توجهات بیشتری به بیت کوین در حال انجام است و همبستگی میان بیت کوین و دلار در مقابل سهام های بورسی باعث شده است تا بیشتر مردم به سمت خرید این ارز دیجیتال سوق پیدا کنند.

همانطور که CoinTelegraph گزارش می دهد، زمانی که ارز دیجیتال بیت کوین از مقاومت برابر با 12000 دلار عبور کرد، برای نمودار هفتگی یک شکست بود و همین مسئله باعث شد تا بسیاری از معامله گران و تحلیل گران بازار به دنبال پیدا کردن نمودارها و گزارش های هفتگی و ماهانه برای پیش بینی بالاترین قیمت نمایند. این مسئله باعث شد تا بالاترین رقم برای این ارز دیجیتال پیش بینی شود.

شتاب فنی بیت کوین و همچنین جدا شدن این بازار سرمایه از طلا و سهام باعث می شود تا روند فعال این ارز دیجیتال همچنان ادامه دار باشد و تحلیلگران فنی برای کوتاه مدت می گویند که بیت کوین می تواند گزینه ای بسیار جذاب برای سرمایه گذاری باشد.

کانترینگ کلارک به عنوان یکی از معامله گران حرفه ای بیت کوین و مشتقات آن می گوید که طلا با دلار در حال فشار هستند ولی بیت کوین می تواند روند رو به رشد و بهتری را داشته باشد تا بتوانید از این ارز دیجیتال استفاده داشته باشید. این دارایی با ریسک کمتر در بازار عرضه می شود و شما می توانید ارتباط کمتری میان بیت کوین و دلار را احساس کنید که همین مسئله باعث می شود تا این ارز دیجیتال بتواند روند رو به رشدی داشته باشد.

امکان خرید و فروش بیت کوین با پی پال

کلام آخر

به طور کلی می توان گفت که بیت کوین یکی از مهم ترین انواع ارز رمزنگاری شده به شمار می رود و شما می توانید در این بازار سرمایه گذاری داشته باشید.

در این خبر ما شما را با یکی از مهم ترین تحلیل هایی که در مورد این بازار انجام شده است آشنا کردیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین در کشور ما به صورت قانونی امکان پذیر است و شما به سادگی می توانید از کیف پول دیجیتال خود برای خرید و فروش این ارز دیجیتال استفاده داشته باشید.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x