پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 15:53
دوج کوین

بیشتر آمریکایی‌ها Dogecoin را بیشتر از Ethereum می‌شناسند

یکی قراردادهای هوشمند معرفی کرده است و ساختار مالی غیرمتمرکز است، دیگری الگوی رفتاری اقتصادی است. فقط در بیش از 5 سال از زمان راه اندازی، Ethereum جهان را با قراردادهای هوشمند، امور مالی غیرمتمرکز، تولید محصول و توکن های غیرقابل شارژ آشنا کرد و مدتها است که پشت سر بیت کوین به عنوان دومین پروژه بزرگ بلاکچین از نظر سرمایه بازار ایستاده است.
Dogecoin (DOGE) یک ارز رمزپایه میم است که هیچ نوآوری ارائه نکرده است، هیچ گونه علت واقعی وجود ندارد و فقط به دلیل اینکه در 12 ماه گذشته به بازی یک میلیاردر معروف تبدیل شد، محبوبیت زیادی دارد.
بنابراین به طور طبیعی، همانطور که انتظار می رود، یک شهروند متوسط در حال حاضر بیشتر از آنکه با Ethereum آشنا باشد، Dogecoin را می‌شناسد. این طبق نتایج نظرسنجی انجام شده توسط هریس پول، در رابطه با کوپن کابین، که از بیش از 2000 بزرگسال در ایالات متحده خواسته است نظرات خود را در مورد ارزهای رمزپایه ارائه دهند.
طبق یافته های این نظرسنجی، 29٪ از پاسخ دهندگان گفتند که با Dogecoin آشنا هستند، در حالی که فقط 21٪ با Ethereum آشنا بودند.
از کل 2063 پاسخ دهنده، 89٪ گفتند که حداقل قبلاً در مورد ارز رمزنگاری شده چیزی شنیده بودند. بیت کوین قبلاً توسط اکثریت (71٪) پاسخ دهندگان شناخته شده بود، Dogecoin دومین سکه شناخته شده است.
دارایی های دیجیتالی دیگری که آمریکایی ها ادعا کردند با آنها آشنایی دارند شامل ثبات Bitcoin است که توسط Coinbase و Circle ، USD Coin (USDC) راه اندازی شده است، که 21٪ از پاسخ دهندگان گفتند که دانش دارند حدود 18٪ از پاسخ دهندگان گفتند که با Litecoin (LTC) آشنا هستند و 10٪ گفتند که Stellar (XLM) برای آنها شناخته شده است.
وقتی از آنها سوال شد که آیا آنها معتقدند ارزهای رمزپایه به آینده پول تبدیل می شوند، 31٪ پاسخ مثبت دادند و 30٪ گفتند که رمزنگاری را “نوآورانه” می دانند. در همان زمان، 23٪ از پاسخ دهندگان گفتند كه ارز رمزنگاری شده را به عنوان یك طرح غنی سازی سریع ارزیابی می كنند، در حالی كه 19٪ این فناوری را سایه دار یا شرور توصیف می كنند. تقریبا نیمی (44٪) از پاسخ دهندگان گفتند که به عنوان بخشی از یک برنامه پاداش برگشت وجه نقد آنلاین، امکان دریافت ارز رمزپایه را دارند.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x