شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 18:29
بیت کوین

بیت کوین زیر 31 هزار دلار سقوط می کند و  وضعیت آلتکوین ها قرمز است

بیش از 160 میلیارد دلار از سرمایه بازار رمز ارز خارج شده است زیرا بیت کوین در هر روز 4 هزار دلار به زیر 31 هزار دلار می ریزد. آخر هفته دیگر با حرکت نامطلوب قیمت دیگر، بیت کوین آغاز می شود زیرا دارایی چندین هزار دلار کاهش یافت و به زیر 31 هزار دلار رسید. آلتکوین های جایگزین نیز قرمز هستند و ETH زیر 1800 دلار تخلیه می کند و کل سقف بازار 160 میلیارد دلار در یک روز را از دست داده است.

بیت کوین زیر 31 هزار دلار سقوط می کند

تقریباً در حال تبدیل شدن به سنتی است که BTC با شروع آخر هفته به کف می رود. ارز رمزنگاری شده دیروز پس از بهبودی از سقوط اواسط هفته و فروش بیش از 35 هزار دلار در واقع سالم به نظر می رسید. این بالاترین قیمت طی چهار روز گذشته بود، اما خرس ها اجازه افزایش بیشتر را نمی دادند.

درست برعکس، آنها فشار فروش را به وجود آوردند و در نتیجه افت قیمت بیشتری داشتند. در عرض چند ساعت، بیت کوین بیش از 3 هزار دلار ارزش خود را از دست داد و به زیر 32 هزار دلار رسید. اگرچه در ابتدا برگشت و برخی از ضررها را بازیابی کرد، اما خرس ها فشار را حفظ کردند و BTC زیر 31 هزار دلار ریخت، جایی که اکنون نیز هست.

تسلط بر بیت کوین در بازار همچنان بالا بوده است، اما این فقط به این دلیل است که آلتکوین ها حتی از این هم وضعیت بدتری دارند. سقف بازار BTC زیر 600 میلیارد دلار کاهش یافته است.

 وضعیت آلتکوین ها قرمز

همانطور که معمولاً هنگامی اتفاق می افتد که نوسانات بیشتری با رهبر آنها ایجاد شود، سکه های جایگزین عملکرد بدتری هم دارند. اتریوم نمونه بارز این موضوع است. برای چند روز با 2 هزار دلار درآمد، اما کاهش 9 درصدی دومین ارز رمزنگاری شده را به زیر 1800 دلار رسانده است.

Binance Coin که بیش از 310 دلار قبل سوار بود نیز قرمز است. در مقیاس 24 ساعته، BNB 8٪ کاهش دارد و در حال حاضر در حدود 270 دلار است.

بقیه آلت‌های بزرگتر نیز ارزش قابل توجهی از دست داده اند. این موارد شاملCardano (-7٪) ، Dogecoin (-10.5٪) ، Ripple (-9٪) ، Polkadot (-8.5٪) ، Bitcoin Cash (-7٪) ، Litecoin (-7٪) و Uniswap (-10) است. به غیر از Celo که از دیروز 25 درصد پمپ می کند، بیشتر آلتکوین ها با حجم بازار پایین و متوسط نیز به رنگ قرمز درآمدند.

THORChain با 17٪ تخلیه در رقابت نامطلوب پیشرو است. Kusama (-16٪) ، منحنی DAO Token (-15٪) ، ICP (-15٪) ، BakeryToken (-14٪) ، پروتکل نزدیک (-14٪) ، Synthetix (-13٪) ، Fantom (-13٪) ) ، The Graph (-12٪) ، Nano (-12٪) و FTX Token (-12٪) فقط چند تکرار دیگر از باشگاه کاهش قیمت دو رقمی هستند.

در نهایت، سرمایه تجمعی بازار تمام دارایی های رمزنگاری شده در روز بیش از 160 میلیارد دلار ضرر کرده است و زیر 1.3 تریلیون دلار رسید.

منبع:https://bit.ly/3vYotZJ

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x