پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 9:25
رشد قیمت بیت کوین

بیت کوین برای رشد نیاز دارد تا سطح مورد نظر را بشکند

مدت زمان بسیار زیادی است که بیت کوین در محدوده 10 هزار دلار قرار دارد و هر روز نوسانات خاصی به خود می گیرد و افراد توییت های مختلفی در این رابطه به ثبت می رسانند. از این جهت، در این مقاله تصمیم داشتیم تا با شما، چندین توییت مطرح و پرطرفدار از افراد ماهر در صنعت کریپتو را به اشتراک بگذاریم. این افراد، اغلب درباره افزایش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها صحبت کردند. همچنین، در پایان مقاله نیز برای شما، روند صعودی / نزولی برخی از آلت کوین های محبوب ذکر شده است.

بیشترین قیمت بیت کوین تا به امروز، چیزی حدود 20 هزار دلار بوده است و تا سال قبل نیز، قیمت BTC به 3 الی 4 هزار دلار کاهش پیدا کرد. بیت کوین از مرز 10600 دلار پیشی گرفت و همچنان در محدوده قیمتی محدود بالاتر از 10،000 دلار قرار دارد. اگر افراد به دنبال افزایش قیمت BTC هستند، همگی باید از BTC و یا دیگر آلت کوین های مطرح پشتیبانی کنند و اقدام به افزایش سرمایه در آلت کوین ها کنند. برای شروع یک اجرای جدید حرکت گاوی، بیت کوین باید به بالاتر از 11900 دلار برسد. در روز های اخیر BTC توانست مقاومت در برابر مارک 10،500 دلار را بشکند، اما پس از مدت کوتاهی دوباره به 10200 دلار کاهش یافت و در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 10884 دلار تثبیت شد. سرمایه بازار به 191.84 میلیارد دلار کاهش یافته است، لازم به ذکر است که سلطه BTC هنوز 56.4٪ است.

جوش راجر بنیانگذار Blockroot و معامله گر BTC در توییتر توضیح داد که BTC برای دومین هفته متوالی بالاتر از سطح پشتیبانی $ 10،173 دلار بسته شد و پایه های محکمی ایجاد کرد. با این حال، او معتقد است که BTC برای راه اندازی یک دوره جدید حرکت گاوی که پایدارتر و با دوام تر باشد، باید دوباره به بالای 11900 دلار برسد.

افزایش قیمت بیت کوین

جاش راجر (Josh_Rager) در توییتر:

بسته شدن هفتگی $ BTC

بیت کوین بالاتر از 9940 تا 10173 دلار بسته شد و برای دومین هفته متوالی نگه داشت

من می خواهم ببینم که بیت کوین 11900 دلار و بالاتر از آن را پس می گیرد تا صعود کند

Big Chonis Trading ذکر کرده است که بیت کوین یک چارت رو به افزایش را به سمت پایین شکسته است و در حال حاضر سعی در جلوگیری از اصلاح بیشتر دارد. وی اظهار داشت که BTC برای ادامه روند صعودی از منطقه پشتیبانی در مرز مارک 10،000 دلار، نیاز به جذب خریداران بیشتری دارد. با این وجود، او خوش بین است که بیت کوین می تواند در هفته های آینده مارک 11000 دلاری را بشکند.

افزایش قیمت بیت کوین و اتریوم

معامله گر بیت کوین “تدی” بیان می کند که BTC باید قبل از شروع اجرای جدید حرکت گاوی، بر مقاومت شدید در امتداد 10،600 دلار غلبه کند. قیمت بیت کوین در چند هفته گذشته به یک طرف حرکت کرده است، اما بدون روند مشخصی است. این امر احتیاط و استفاده از دستورات محتاطانه stop loss را ضروری می کند، زیرا BTC در هر زمان ممکن است به زیر مرز 10،000 دلار برسد.

“ژنرال بیزانس” اظهار می کند که بسیاری از سفارشات فروش با علامت 10،600 دلار ثبت شده است، این پیشرفت برای او تعجب آور نبود. او هنوز هم معتقد است که اصلاح بیشتر در سطح 10100 دلار امکان پذیر است. اگر این منطقه پشتیبانی نشود، BTC حتی می تواند به 9000 دلار کاهش یابد، اما در هفته های اخیر پشتیبانی چندین بار تایید شده است و این سناریو را بعید می داند و ممکن است قیمت BTC افزایش پیدا کند.

صرف نظر از قیمت، هش ریت BTC به بالاترین رقم همیشگی رسیده است، یعنی کمتر از 135 بار در ثانیه. hash rate نشان می دهد که شبکه BTC چقدر قدرت محاسباتی دارد. هرچه میزان هش بالاتر باشد، امنیت بلاک چین BTC نیز بیشتر است. اگرچه افزایش میزان هش ریت تاثیر مستقیمی بر قیمت ندارد، اما برخی از کارشناسان این مسئله را نشانه صعودی می دانند، زیرا استخراج کنندگان می توانند در افزایش قیمت بیت کوین شرط بندی کنند.

افزایش قیمت آلت کوین ها

آلت کوین ها از بیت کوین پیروی می کند

بازار آلت کوین ها نیز در حال حاضر یک حرکت وارونه نشان می دهد. اتریوم منفی 4.9٪ تا 368.57 $ آمده است و ریپل یا XRP منفی 3.0٪ تا 0.24 $ آمده است و Polkadot منفی 3.0٪ را نشان می دهد و 5.19 دلار معامله می کند، Chainlink 7.6٪ پایین است و معاملات در حدود 11.80 $ قرار دارد. در میان 100 ارز بزرگ رمزنگاری شده، Waves با افزایش قیمت 11.33٪ بیشترین افزایش را نشان می دهد.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

احساس بازار

احساس بازار رمزنگاری چیست؟

احساس بازار، و حالات سرمایه گذاران را در مورد یک دارایی در نظر می گیرد. …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x