پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 7:35
بیت کوین

بیت کوین با پیش بینی هفته بحرانی با قیمت 33 هزار دلار معامله می شود

بیت کوین در حدود 33 تا 34 هزار دلار راکد است زیرا حجم معاملات همچنان کم است. همه نگاه ها به باز کردن قفل گسترده سهام GBTC در آینده است.

آخر هفته آرام بیت کوین همچنان ادامه دارد که دارایی در محدوده 33 تا 34 هزار دلار متوقف شده است. بیشتر سکه های جایگزین با حرکات جزئی در هر دو جهت عملکرد مشابه دارند.

بیت کوین با قیمت 33.5 هزار دلار متوقف می شود

بیت کوین در طول هفته کار 35 هزار دلار آزمایش کرد اما نتوانست آن را نقض کند و خرس ها آن را به سمت جنوب هل دادند. در عرض چند روز ، ارز رمزنگاری شده حدود 3 هزار دلار سقوط کرد و در نتیجه دو هفته پایین تر از 32 هزار دلار بود. با این وجود، اندکی بعد با شروع بازی گاوها مسیر تغییر کرد. این بار، همانطور که دیروز گزارش شد، BTC بالاتر از 34 هزار دلار افزایش یافت. پاداش رمز ارزها پس از بازپرداخت توسط چند صد دلار، تلاش ناموفق دیگری را برای غلبه بر قاطعانه 34 هزار دلار آغاز کرد. پس از رد آن، به 33 هزار دلار کاهش داد. از زمان نوشتن این سطرها، بیت کوین مقداری زمین بازیابی کرده و در حدود 33،500 دلار است.

حجم معاملات هنوز پایین است، که برخی از تحلیلگران آن را به باز شدن قفل سهام GBTC در آینده مرتبط می دانند. همانطور که قبلا گزارش شد، این بزرگترین قفل گشایی در تاریخ Grayscale است، که برخی انتظار دارند نوسانات را یک بار دیگر افزایش دهند.

وضعیت آلتکوین ها

با نگاهی به میدان آلتکوین در مقیاس 24 ساعته، وضعیت تا حدودی شبیه رهبر آنها است. اتریوم پس از افت جزئی زیر 2200 دلار سقوط کرده است.

Allcoins

کاردانو، ریپل، پولکادت و بیت کوین‌کش همه با کاهش جزئی مواجه شده اند. Dogecoin با افت 3 درصدی بیشترین بازپس گیری را از ده بالا انجام داده است. در نتیجه، DOGE با 0.21 دلار معامله می شود.

Uniswap (-2.2٪) نزدیک به شکستن زیر 20 دلار است، در حالی که سولانا با بیش از 4٪ اصلاح زیر 32 دلار است. Binance Coin و Litecoin تنها دو علامت کمی سبز هستند.

آلت کوین های با حجم پایین و متوسط نیز به طور غیر منتظره ای آرام هستند. Stacks تنها سودآور دو رقمی است و با قیمت 1.40 دلار معامله می شود.

در مقابل، Telcoin بیشترین (14٪- ) و پس از آن Revain (-10٪) ، Axie Infinity (-8٪) و Huobi Token (-6٪) بیشترین ضرر را داشته است.

سرمایه تجمعی بازار تمام دارایی های رمز ارز فقط 1.4 تریلیون دلار خجالتی باقی مانده است.

منبع: https://bit.ly/2T29CQm

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x