شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 10:35
سرمایه گذاری بیت کوین

بنیانگذار SkyBridge می گوید، سرمایه گذاران باید نوسانات بیت کوین را بپذیرند

بنیانگذار SkyBridge می گوید، سرمایه گذاران باید مسیر و سطح نوسانات بیت کوین را بپذیرند. آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBrid  و مدیر ارتباطات پیشین کاخ سفید، معتقد است که با ادامه استقبال گسترده از بیت کوین (BTC)، سرمایه گذاران باید مسیر و سطح نوسانات ارز رمزپایه پیشرو را بپذیرند.

بیتکوین تقریبا نیمی از قیمت خود را از دست داده است

بیت کوین، پس از رسیدن به بالاترین سطح (ATH) خود یعنی 64.8 دلار در اواسط آوریل، تصحیح شدیدی را تجربه کرد، که قیمت خود را در پایین ترین سطح 30 هزار دلار در 19 می افزایش داد. بیت کوین در معاملات روزانه حدود 34.2 هزار دلار معامله شد. بنابراین، اسکاراموچی اشاره کرد که سرمایه گذاران باید این نوع نوسانات را بپذیرند زیرا بیتکوین هنوز در مرحله پذیرش اولیه است.

بنیانگذار SkyBridge Capital توضیح داد:

من به این نکته اشاره خواهم کرد که بیتکوین امسال عملکرد بسیار خوبی داشته است.

او افزود:

ما در واقع ویژگی های صعودی را دوست داریم و مایل هستیم نوسانات بیتکوین را بپذیریم. SkyBridge Capital با توجه به داشتن بیت کوین به ارزش تقریبی 500 میلیون دلار، یکی از بازیگران مهم در فضای سرمایه گذاری نهادی بوده است.

بیت کوین از قانون MetCalfe پیروی می کند

طبق قانون Metcalfe، ارزش یک شبکه با کاربران آن متناسب است. بنابراین، اسکاراموچی معتقد است که بیتکوین از این قانون پیروی می کند زیرا مسیر حرکت آن را با IPO آمازون در سال 1997 مقایسه می کند. وی خاطرنشان کرد:

اگر در سال 1997 به IPO آمازون برگردید، اگر آن سهام را در اختیار داشتید، 10 هزار دلار از این سهام در IPO اکنون 24 میلیون دلار ارزش دارد. اما شما می توانستید هشت دوره زمانی را تجربه کنید که سهام طبق قانون متکالف حداقل 50٪ نزول پیدا کند.

اسکاراموچی همچنین اظهار داشت که انتظار می رود کاربران Bitcoin تا سال 2025 از 125 میلیون فعلی بر اساس تحقیقات SkyBridge به یک میلیارد دلار برسند. در اوایل سال جاری، اسکاراموچی اذعان داشت که عصر سرمایه گذار خرد است و این برای BTC خوب بود.

 

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x