شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 19:30
bitcoin exite

بزرگترین خروجی ساعتی بیت کوین از وب سایت BitMEX

اخبار اخیر در مورد جنگ کمیسیون تجارت کالا، ایالات متحده علیه سه بنیانگذار BitMEX پیامدهای زیادی برای بیت کوین و بازار رمزنگاری داشته است. بسیاری از سرمایه گذاران اکنون می ترسند که این آغاز دور جدیدی از نظارت در صنعت رمزنگاری از دولت ایالات متحده باشد، که می تواند پیامدهای گسترده ای برای بازار داشته باشد.

اگرچه این نظارت ها تأثیرات ملموسی تاکنون بر پویایی معاملات بیت کوین نداشته است، و تا حدودی محدود بوده است، اما این یک ضربه بالقوه کشنده به BitMEX وارد کرده است. معاملات آتی بیتکوین در این پلتفرم علاوه بر مشاهده سودهای آزاد، تقریبا ناپایدار بوده است، که این نشان می دهد معامله گران می ترسند در صورت اقدام کمیسیون تنظیم کننده قوانین برای تصرف دامنه یا دستگیری دیگر بنیانگذاران دارایی هایشان از بین برود.

طبق اطلاعات ما، روز شنبه برابر با 3 اکتبر بیش از 23200 بیت کوین در یک ساعت از آدرس BitMEX خارج شدند (13 درصد کل بیت کوین در خزانه های خود). این بزرگترین خروجی ساعتی بیتکوین از BitMEX است که تاکنون مشاهده کرده ایم. معاملات آتی BitMEX BTC با فرار سرمایه گذاران از سیستم عامل کاهش می یابد. معاملات آتی بیتکوین BitMEX باز شده است که نشان می دهد که سرمایه گذاران علاقه زیادی به نگه داشتن موقعیت هایی که آنها را برای مدت زمان طولانی در سیستم عامل قفل می کند ندارند.

طبق شواهد موجود انتظار می رود در چند روز و هفته های آینده شاهد کاهش بیشتر سفارشات خرید و فروش باز و موجودی بر روی پلتفرم بیت کوین باشیم. گمان می کنیم با خروج افراد بیشتر از پوزیشن های فعال خود، در روزهای آینده شاهد خروج بیشتر کریپتوکارنسی از این پلتفورم مالی باشیم.

کلام آخر

تسلط BitMEX بر بخش تجارت احتمالاً در روزها و هفته های آینده همچنان کاهش خواهد یافت زیرا کاربران برای محافظت از سرمایه خود در تلاش هستند.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x