سه شنبه , 6 مهر 1400 - 2:20
netcoin

بررسی Netcoins و هر آنچه از آن باید بدانید

Netcoins یک صرافی ارز رمزنگاری شده کانادایی کاربر پسند است که هدف آن آسان شدن پیچیدگی ارز رمزنگاری شده برای کانادایی ها است. این به شما امکان می دهد دارایی های رمزنگاری برتر، از جمله Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Tether (USDT) ، Bitcoin Cash (BCH) ، Litecoin (LTC) ، XRP و QCAD را خریداری و فروش کنید.

هزینه هر معامله در Netcoins 0.5٪ است و این سیستم عامل تأمین مالی حساب خود را با فیات و همچنین تغییر دادن آن به رمزنگاری و برگشت آسان می کند. کاربران تأیید نشده هنوز می توانند از Netcoins برای خرید سکه با کارت بانکی از طریق داخلی یکپارچه Simplex استفاده کنند.

بررسی Netcoins.ca: ویژگی های اصلی

Netcoins یک مبادله عالی برای تجارت سریع ، تنظیم شده و ارزان ارز رمزنگاری شده است. بعد از خرید سکه ، سیستم عامل فروش آنها یا برداشت از کیف پول خصوصی شما را نیز آسان می کند.

سایر ویژگی های اصلی Netcoins عبارتند از:

خرید رمزنگاری با CAD و USD. Netcoins به شما امکان می دهد هم دلار آمریکا و هم دلار کانادا را در یک حساب نگه دارید ، که آن را به عنوان یک دروازه مفید برای رمزنگاری با هزینه های کم واریز و برداشت می کند.

تجارت 7 ارز رمزپایه برتر. Netcoins از معاملات سکه های بیت کوین (BTC) ، Bitcoin Cash (BCH) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، XRP ، Tether (USDT) و QCAD پشتیبانی می کند.

فرایند پردازش ساده و آسان. ثبت نام فقط چند دقیقه طول می کشد ، و روند تأیید کاربر نیز یکپارچه است. Netcoins به عنوان یک پلتفرم تنظیم شده با FINTRAC، در صورت تمایل به استفاده از خدمات آن موظف است هویت شما را تأیید کند.

بستر کاربر پسند برای کاربران جدید رمزنگاری. صرافی Netcoins بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. به همین ترتیب، برای تازه کارها عالی است اما اعضای باتجربه تری از رمزنگار نیز از آن استفاده می کنند.

در مجموع ، Netcoins یک بستر کاربرپسند، راحت و کم هزینه است. اگر در فضای تجارت رمزنگاری تازه وارد هستید، ممکن است یکی از بهترین نقاط شروع برای شما باشد.

netcoib

تاریخچه و مدیریت Netcoins

Netcoins یکی از باتجربه ترین شرکت های رمزنگاری در کانادا به حساب می آید. این سرویس که در سال 2014 تأسیس شد ، ارائه راه حل های خودپرداز Bitcoin Bitcoin به بیش از 170،000 فروشگاه در سه قاره و یک کارگزاری خصوصی برای سرمایه گذاران نهادی و مقیاس بزرگ رمزنگاری را آغاز کرد.

از آن زمان، این شرکت با آخرین روند در صنعت رمزنگاری تکامل یافته و به یک بستر تجاری قابل اعتماد ارز رمزنگاری شده با میز تجارت بدون نسخه (OTC) و پلت فرم تجارت Netcoins.app تبدیل شده است.

این صرافی دارای یک تیم رهبری قدرتمند است که شامل رئیس Netcoins Mitchell Dement می شود، وی همچنین به عنوان بنیانگذار اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین در جهان شناخته می شود

هزینه های Netcoins

Netcoins برای هر معامله هزینه 0.5٪ را در اختیار شما قرار می دهد. این نه هزینه سپرده و نه هزینه برداشت وجه نقد را می گیرد. برداشت ارز رمزنگاری شده ممکن است هزینه معامله شبکه ای ناچیز را متحمل شود.

اگر تصمیم بگیرید ارزهای رمزنگاری شده را مستقیماً از طریق یکپارچه سازی Netcoins Simplex به یک کیف پول خارجی خریداری کنید ، هزینه های Simplex را پرداخت خواهید کرد که می تواند به ازای هر معامله به 7٪ برسد. از این رو، خرید مستقیم سکه از طریق بستر Netcoins همیشه گزینه ارزان تری خواهد بود. حداقل مبلغ خرید از طریق ادغام سیمپلکس حداقل 71 CAD یا USD است.

به همین ترتیب ، Netcoins یکی از ارزهای ارزان در میان مبادلات رمزنگاری کاربر پسند برای کانادایی ها است.

طراحی و قابلیت استفاده

صرافی شما را از طریق مراحل ثبت نام و تأیید راهنمایی می کند، بنابراین کار بعدی که باید پس از اتمام آن انجام دهید، تأمین اعتبار حساب خود است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از طریق منوی اصلی به بخش “صندوق” بروید.

در اینجا می توانید دلار (CAD و USD) سپرده گذاری کنید یا در یکی از کوین های پشتیبانی شده توسط این صرافی BTC ، BCH ، ETH ، LTC یا XRP سپرده ارز رمزپایه کنید.

هنگامی که نوبت خرید و فروش رمزنگاری می شود، Netcoins کاربر پسندترین مبادله است. این یک رابط کاربری فوق العاده ساده برای مبادله پول شما بدون هیچ نمودار گیج کننده و تعداد زیادی سفارش وجود دارد. با این وجود، این مبادله به شما امکان می دهد هم سفارشات فوری (بازار) و هم سفارشات محدود را انجام دهید، و آن را ابزاری مفید اما کاربر پسند برای خرید و فروش دارایی های رمزنگاری با قیمت های مناسب می کند.

صحبت از قیمت های مطلوب، Netcoins همچنین به شما امکان می دهد هشدارهای قیمت را تنظیم کنید. شما می توانید هر زمان که سکه خاصی حرکت قیمتی از پیش تعیین شده را انجام می دهد، یک اعلان یا پیام کوتاه دریافت کنید.

برنامه تلفن همراه Netcoins

متأسفانه Netcoins هنوز برنامه موبایلی ندارد اما از طریق مرورگر تلفن همراه شما می توان به وب سایت آنها دسترسی پیدا کرد و از آنها استفاده کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به Netcoins.ca بروید و وارد حساب خود شوید. پس از آن، شما قادر خواهید بود تمام عملیات منظمی را که می توانید بر روی کامپیوتر خود هنگام حرکت انجام دهید.

netcoin

امنیت Netcoins

Netcoins یک کارگزار است، به این معنی که خدمات کیف پول دیجیتال را ارائه می دهد و از محافظت از کلیدهای خصوصی شما اطمینان می یابد. سیستم عامل های نگهداری از امنیت کمتری نسبت به مبادلات غیرمتمرکز (DEX) در نظر گرفته می شوند زیرا از سوی هکرها مورد حمله قرار می گیرند ، اما در عین حال استفاده از آنها راحت تر است.

از فوریه 2021 ، Netcoins هنوز هک عمده یا نشت داده ای را تجربه نکرده است ، که نشان می دهد تیم مدیریتی آن امنیت آن را جدی می گیرند. علاوه بر این، این یک شرکت تحت نظارت و تجارت عمومی تحت شرکت اصلی خود BIGG Digital Assets است، و آن را عملیاتی قابل اعتماد و شفاف می کند.

از طرف کاربر موارد ، می توانید از حساب Netcoins خود با استفاده از یک رمز عبور قوی و احراز هویت دو عاملی (2FA) محافظت کنید. علاوه بر این، می توانید فعالیت حساب خود را بررسی کنید و ببینید آیا افراد ناخواسته ای به حساب شما دسترسی پیدا کرده اند یا خیر.

با این وجود، ما توصیه نمی کنیم دارایی های رمزنگاری شده خود را برای مدت زمان طولانی تر از حد لازم در مبادله بگذارید. برای امن ترین روش ذخیره ارز رمزنگاری هنگام نگه داشتن مقدار زیادی رمزنگاری ، راه اندازی یک کیف پول چند علامتی (پیشرفته) یا تهیه کیف پول سخت افزاری توسط Ledger یا Trezor را در نظر بگیرید.

روش های واریز و برداشت

Netcoins به شما امکان می دهد حساب خود را با ارز رمزپایه و فیات تأمین کنید. کاربران آن می توانند از روش های زیر استفاده کنند: تعامل الکترونیکی (حداقل 10 دلار)، پرداخت قبض آنلاین (در دسترس برای BMO ، اسکاتیا بانک یا کاربران اتحادیه اعتباری، 50 دلار آمریکا) انتقال ارز رمزنگاری شده (BTC ، ETH ، USDT ، LTC ، BCH ، XRP ، QCAD) هنگامی که نوبت به برداشت می رسد ، Netcoins به شما امکان می دهد منابع رمزنگاری شده خود را نقد کنید یا آنها را به کیف پول خصوصی خود خارج از بازداشت Netcoins ارسال کنید. Netcoins هزینه برداشت را دریافت نمی کند، اما هزینه های blockchain اعمال می شود.

انجام برداشت، چه در فیات باشد و چه در رمزنگاری، به آسانی است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به قسمت “برداشت ها” در منوی اصلی بروید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

درصورتی که نتوانید حساب خود را تأیید کنید یا می خواهید با کارت بانکی خود خرید رمزنگاری کنید، Netcoins دارای یکپارچه سازی Simplex است که به شما امکان می دهد ارز رمزپایه را با فیات بخرید و آن را مستقیماً به کیف پول رمزنگاری خصوصی خود تحویل بگیرید. با این حال، بر خلاف تجارت رمزنگاری در بستر Netcoins ، قبل از شروع خرید، باید کیف پول رمزنگاری خصوصی امن داشته باشید.

ما توصیه می کنیم از کیف پول سخت افزاری توسط Ledger یا Trezor به عنوان یک روش ذخیره سازی امن و مطمئن استفاده کنید.

netcoin

برنامه ارجاع Netcoins / دوستان خود را دعوت کنید و هر کدام 10 دلار دریافت کنید

 Netcoins در حال حاضر به شما پیشنهاد می دهد CAD 10 را برای ارجاع کاربران به سیستم عامل خود کسب کنید. برای هر دوستی که با استفاده از لینک ارجاع شما ثبت نام کرده و در کل 100 دلار یا بیشتر در سیستم عامل معامله کند، 10 CAD دریافت خواهید کرد.

نتیجه

Netcoins یکی از کاربرپسندترین سیستم عامل های معاملات بیت کوین و رمزنگاری در کانادا است. استفاده از آن فوق العاده آسان است و یکی از بهترین مکان های شروع برای کاربران جدید رمزنگاری کانادایی است.

 

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

احساس بازار

احساس بازار رمزنگاری چیست؟

احساس بازار، و حالات سرمایه گذاران را در مورد یک دارایی در نظر می گیرد. …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x