شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 10:35
افزایش قیمت بیت کوین

بررسی احتمال رکورد زنی بیت کوین در قیمت 340 هزار دلار

داده هایی که در زمینه بیت کوین امروزه منتشر می شود نشان دهنده افزایش عملکرد بیتکوین به عنوان یک ارز دیجیتال به شمار می رود. ما در این مقاله قصد داریم احتمال رسیدن بیت کوین به قیمت 340 هزار دلار را بررسی کنیم. در واقع مهم ترین دلیلی که ما را به نگارش این مقاله در مورد بیت کوین تشویق کرد، توییت های ارائه شده در تاریخ 20 اوت می باشد. در این تاریخ قیمت بیت کوین در سطح 11700 دلار بود و احتمالات مربوط به رسیدن این قیمت به 340 هزار دلار مطرح شد.

افزایش قیمت بیت کوین

بیت کوین

با چند برابر شدن قیمت، بیت کوین رکورد 1.6 میلیون دلار را خواهد زد

با توجه به قیمت پایین و بالای بیت کوین در چرخه قبلی که به سال 2012 باز می گردد، در این بازه سیکل 36 برابری اجرا شده است و این چرخه بازه 4 ساله و تا سال 2016 به طول انجامید. برای تکرار این موفقیت، قیمت بیتکوین 340000 دلار خواهد رسید. این قیمت 36 برابری می تواند به شما کمک کند و بر اساس رکورد 20000 دلاری بیتکوین این قیمت می تواند به 720 هزار دلار نیز برسد.

با مقایسه این چرخه می توانیم به این نتیجه برسیم که حتی امکان رسیدن قیمت بیتکوین به 400 هزار دلار امکان پذیر است. همچنین می توانیم کف این قیمت را 250 هزار دلار در نظر داشته باشیم. بر اساس داده های نمودارهای بیتکوین می توانیم به این نتیجه برسیم که قیمت بیت کوین تا 18 ماه آینده بین 250 الی 1.6 میلیون دلار برسد. بر اساس این گزارش می توانیم در نظر داشته باشیم که احتمال رسیدن به این رکورد ها بسیار پایین است و شما می توانید کمتر انتظاری برای رسیدن به این سطح داشته باشید.

ایجاد پارابولیک در بازار ارز دیجیتال بیتکوین

با این وجود که سرمایه گذاران بسیاری در زمینه بیتکوین وجود دارد، باز هم نمی توان در بازار گاو سود بیشتر از 30 درصد را انتظار داشت. طبق داده هایی که از سوی Cointelegraph منتشر شده است، به نظر می رسد که چشم انداز این رقم برای کسانی که در این بازار سرمایه گذاری کرده اند، قیمت هر بیت کوین بیشتر از 12000 دلار می تواند قیمت بسیار بالا و دور از انتظاری باشد.

پیش از این نیز یکی از نویسندگان مشهور در زمینه بازارهای سرمایه یعنی ویجی بیوپاتی نسبت به پیش بینی قیمت دلار در پایان سال 2020 اقدام کرده است و در یکی از پیش بینی های خود تحلیل کرده است که این قیمت دوباره به قیمت پایان سال 2016 خواهد رسید. پس می توانیم این نتیجه را داشته باشیم که این چرخه همواره در حال تکرار می باشد. در صورتی که بخواهیم این چرخه را ادامه دهیم، قیمت بیت کوین در تاریخ 19 اکتبر 2021 به 325000 دلار خواهد رسید.

در کنار این تحلیل ها، یکی دیگر از تحلیلگران ادعا می کند که بیتکوین می تواند تا سال 2024 به قیمت 288000 تا 576000 دلار برسد و با توجه به چرخه فعلی می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رو به شمار رود.

بیت کوین

قیمت بیت کوین

تحلیل اخبار، آیا واقعا بیت کوین رو به پیشرفت است؟

به طور کلی می توان گفت که قیمت بیتکوین رو به پیشرفت است و می توانیم انتظار رشد صعودی قیمت را داشته باشیم. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید و می خواهید بیشتر با قیمت بیت کوین در آینده برای سرمایه گذاری آشنا شوید، نیاز به تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال به صورت شخصی داشته و باید این کار را به بهترین نحو انجام دهید. ارز دیجیتال مذکور را می توان به عنوان یکی از مستعد ترین انواع رمز ارز دانست که در طول سالیان گذشته به رشد بسیار مناسبی رسیده است و شما می توانید با استفاده از این رشد به بهترین نتایج دست پیدا کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه دارید و یا می خواهید تحلیل تکنیکال بیت کوین انجام دهید می توانید با کارشناسان حوزه سرمایه گذاری ارز دیجیتال در تماس باشید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید.

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین

کلام آخر

بیتکوین را می توان یکی از بهترین انواع رمز ارز دانست که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. ما در این مقاله رشد صعودی بیت کوین را مد نظر قرار دادیم و تحلیل هایی در این زمیه با شما به اشتراک گذاشتیم که شاید در صورت اتفاق چرخه های گذشته، رسیدن این ارز دیجیتال به این قیمت چندان هم دور از انتظار نباشد. پس باید با احتیاط، نسبت به سرمایه گذاری بیشتر در این بازار اقدام کرد تا بتوانیم در نهایت به بهترین نتایج در زمینه سرمایه گذاری دست پیدا کنیم.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x