شنبه , 13 آذر 1400 - 8:13
بازار نزدک برای سرمایه گذاری

برآورده شدن برخی از انتظارات بازار نزدک برای سرمایه گذاران

سومین هفته ناپایدار برای سهام NASDAQ 100 باعث شده است تا برخی از سرمایه گذارانی که در خرده فروشی های نزدک فعالیت دارند و به دنبال صعود سهام شرکت ها و سهام های فن آوری هستند، احساس ترس داشته باشند. رقابت میان صندوق های سرمایه گذاری مشترک با معیارهایی که بسیار سنگین هستند با شرکت های اپل و آمازون باعث می شود تا بازار، تلاطم  زیادی داشته باشد و همین امر سبب شده تا بسیاری با دیده ترس به بازار سرمایه گذاری نزدک نگاه کنند.

بزرگترین شکست هایی که در این زمینه ایجاد شده است، چیزی حدود 15 هزار میلیارد دلار بوده و در اکثر این شکست ها که باعث آن ها مدیران فعلی سرمایه گذاری هستند، باعث شده ، تا بسیاری از کسانی که قصد سرمایه گذاری در نزدک را دارند، از این بازار بیرون روند. اما می توان گفت که این بازار، برای ادامه سال 2020 روند صعودی (بازار گاو) خواهد داشت و سرمایه گزاران می توانند به سادگی سرمایه خود را افزایش دهید.

نزدک
آیا در بازار نزدک شاهد پیشرفت خواهیم بود؟

نزدک با رشد 11 درصدی در ماه آگوست توانست یک بازار بسیار خوب برای سرمایه گذاری باشد و با توجه به متوسط بودجه ای که از 2016 مانده بود، بالاترین رشد را تجربه کرد. در میان شرکت هایی که سهام خود را در بازار سرمایه گذاری نزدک عرضه می کنند، می توان گفت که اپل بیشترین سود را داشته است و یک چهارم رشد در نزدک مدیون این شرکت می باشد. در واقع مدیر عامل این شرکت گفته است که این رشد باعث شده است تا کسانی که توانسته اند سهام مناسب را انتخاب کنند، بهترین و بیشترین میزان رشد را داشته باشند که مابین 50 تا 70 درصد رشد بوده است.

در واقع می توان گفت که نزدک توانسته است درصد رشد بسیار خوبی را تجربه کند و به طور کلی می تواند یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری به شمار رود. این بازار سرمایه در خلال همه گیری ویروس کرونا با افت همراه بود ولی امروز توانسته است جبران افت های چند ماه گذشته را جبران نماید.

بازار سرمایه گذاری نزدک
تحلیل خبر، آیا سرمایه گذاری در نزدک کار اشتباهی است؟

نزدک را می توان یکی از مهم ترین بازارهای سرمایه ای دانست که امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید با سرمایه گذاری در این بازار که مربوط به تکنولوژی می شود، سرمایه خود را افزایش دهید و به سود دهی برسید. در واقع می توان گفت که نزدک در طول مدت زمانی که کرونا به عنوان یک پاندمی رو به رشد بود و شرکت ها و کمپانی های بزرگ تکنولوژی با بحران مواجه شدند، چند ماه با افت همراه بود ولی پس از آن توانست روز به روز گسترش پیدا کرده و بحران های مالی را پشت سر بگذارد. از این روی می توان گفت که شما می توانید با استفاده از بروکر هایی که برای فارکس استفاده می کنید، در بازار نزدک نیز سرمایه گذاری خوبی داشته باشید که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

به طور کلی سرمایه گذاری در بازار های خارجی با توجه به رشد دلار می تواند معامله ای با سود دهی بالاتر باشد و به طور کلی می توان گفت که یک بازار پر سود به شمار می رود. پس توصیه می کنیم که اگر توانایی ترید و معامله در سطح بین المللی را دارید، حتما در نزدک نیز سرمایه گذاری کنید.

چطور در نزدک سرمایه گذاری کنیم؟

کلام آخر

نزدک به عنوان یکی از برترین بازارهای سرمایه به شمار می رود و امروزه بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری در بازار نزدک اقدام می کنند. در صورتی که قصد دارید در این بازار سرمایه وارد شوید می توانید با کارشناسانی که در خصوص ترید و معامله های سطح بین المللی آشنایی لازم را دارند همراه شوید و سوالات خود را بپرسید. برای ورود به نزدک چه باید کرد؟ ورود مستقیم به این بازار سرمایه گذاری امکان پذیر نیست ولی اگر بتوانید سرمایه گذاری در یک بروکر داشته باشید، دسترسی برای شما به نزدک امکان پذیر خواهد بود و می توانید از این شیوه برای سرمایه گذاری خود استفاده داشته باشید. بهتر است که از روش های مختلف تحلیل استفاده کرده و با این دانش، بیشتر خود را به دنیای سرمایه گذاری در سطح بین المللی نزدیک کنید.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

رمزنگاری

اعتماد در دنیای بی اعتمادی ارز رمزنگاری شده ضروری است

همانطور که ارزآوری رمزنگاری یک نوآوری دگرگون کننده است، مردم همچنان کاربران اصلی هستند و …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x