شنبه , 13 آذر 1400 - 8:06
بازار صعودی بیت کوین

بازار صعودی بیت کوین پس از تغییر روند رفتاری نهنگ ها

بیت کوین از مهم ترین روش های سرمایه گذاری به شمار می رود و این کریپتو کارنسی (رمز ارز) به قیمت 10700 دلار رسیده است. این روند با تغییر قیمت در دو روز گذشته 10135 دلار و در روند صعودی به 10755 دلار رسیده است. در صورتی که قصد دارید در زمینه بیت کوین سرمایه گذاری داشته باشید، می توان گفت که این بازار می تواند نشان دهنده روند صعودی باشد و از این روی باید با دقت بسیار زیادی در این بازار سرمایه گذاری کنید.

Whalemap به عنوان یک شرکت فعال در زمینه تجزیه و تحلیل فعالیت دارندگان بزرگ بیت کوین شناخته می شود گفته است که این افراد کریپتو کارنسی خود را در مبداء 10407 دلار، 10570 دلار و همچنین در مبداء 10677 دلار ترید کرده اند و از این روی می توان گفت که مناطق پشتیبانی بالقوه ای شناخته می شوند و شما می توانید در این مبدا ها نسبت به خرید این ارز دیجیتال اقدام کنید.

بیت کوین

بازار بیت کوین در حال افزایش میزان امیدواری است

تحلیلگران Whalemap عنوان می کنند که رمز ارز BTC از زمانی که به قیمت 10407 دلار رسیده است، در حال روند صعودی است و می توانیم انتظار داشته باشیم که این بازار در حال افزایش است. تحلیلگرانی که در این بازار در حال فعالیت هستند می گویند که علاقمندان به بازار گاو (صعودی) توانسته اند موفق شوند و این کریپتو کارنسی در حال افزایش قیمت در حال ترید شدن می باشد. این تحلیلگران بازار عنوان می کنند که بسیاری از حمایت ها از قیمت 10407 دلار و همچنین 10570 دلار و همچنین از نمایه 10500 دلار پشتیبانی می شوند. در صورتی که این روند صعودی باقی بماند، حداقل می دانیم که این بازار به کمتر از 10407 دلار نخواهد رسید.

طبق گزارشاتی که از سوی Cointelegraph ارائه شده است می توانیم یک سری بی نظمی بسیار جالب را در افت و صعود ناگهانی قیمت بیت کوین و جدا شدن این رمز ارز از قیمت طلا را مشاهده کنیم. در حالی که طلای جهانی در بیست و چهار ساعت گذشته افتی برابر با 0.32 درصد داشته است، بیت کوین به بالاتر از 10800 دلار رسیده است. یک تحلیلگر زنجیره ای ادعا می کند که تقویت بیت کوین در حال رخ دادن است و در این زمینه می گوید که BTC به زودی از بازارهای سنتی جدا خواهد شد ولی با توجه به منحنی های مربوط به پذیرش داخلی این رمز ارز می توانیم این کریپتو کارنسی را به عنوان یک ابزار برای پوشش بازارهای سنتی بدانیم که قطعا عملکرد بسیار مناسبی خواهد داشت و ما می توانیم در این زمینه سرمایه گذاری داشته باشیم.

در کنار برخی از عوامل فنی که برای افزایش صعودی بیت کوین در حال رخ دادن می باشد، می توانیم امید یک چشم انداز مثبت و بسیار کوتاه مدت را برای این رمز ارز بدانیم. البته باید در نظر داشته باشیم که در میان اخبار بیت کوین که منتشر می شود، برخی از آدرس دهی های کوچک کاهش پیدا کرده اند و با این وجود می توان گفت که این داده ها نگران کننده نیستند و تاثیری بر این قضیه نخواهند داشت.

سرمایه گذاری در بازار بیت کوین

رکورد زنی دوباره قیمت بیت کوین در چه صورتی رخ خواهد داد؟

در صورتی که قیمت بیت کوین به بالاتر از 11000 دلار برسد می توانیم انتظار داشته باشیم که یک روند نزولی تا حدود 10500 دلار رخ خواهد داد و پس از آن نرخ بیت کوین به قیمت بالاتری برای رکورد زنی خواهد رسید که قطعا این نقطه می تواند بسیار جذاب باشد.

خرید و فروش بیت کوین

کلام آخر

بیت کوین را می توان یکی از مهم ترین روش های سرمایه گذاری دانست که امروزه در دسترس شماست و می توانید از این روش برای افزایش سود دهی خود استفاده داشته باشید. خدمات ارائه شده در زمینه بیت کوین و همچنین سرمایه گذاری در رمز ارز ها می تواند آینده ای روشن برای کسانی داشته باشد که قصد ورود به این زمینه را دارند. در صورتی که می خواهید در زمینه ورود به دنیای سرمایه گذاری بیت کوین اطلاعات بیشتری به دست بیاورید می توانید با کارشناسان و تحلیل گران در این خصوص مشورت داشته باشید. البته با توجه به سایر بازارهای سرمایه ای که وجود دارند، این رمز ارز را می توان یکی از بهترین گزینه های موجود دانست که برای سرمایه گذاری بسیار مناسب به شمار می رود.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x