شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 14:25
بازار خرس

بازار خرس قریب الوقوع است

یک تحلیلگر برجسته بازار بیت کوین با تقریباً یک چهارم میلیون فالور اعلام کرد که بازار گاو به پایان رسیده است. تحلیلگر آقای Whale اعلام کرده است که شرایط فعلی بازار نشان می دهد که بازار خرس قریب الوقوع است.

در 6 جولای در یک توییت، این تحلیلگر اظهار داشت که عدم توانایی بیت کوین در افزایش بیش از 80 روز، “تأیید تمام شدن بازار گاو است“. و این به آن معنا است که به یک بازار خرسی نزدیک می‌شویم.

در کل تاریخ بیت کوین هرگز در هیچ بازار گاو نر برای این مدت اصلاح نشده و در همان سال اوج های جدیدی کسب نکرده ایم.

یکی از پاسخ دهندگان خاطرنشان کرد که در طی اجرای گاو نر در سال 2013 یک پنجره 7 ماهه وجود داشت که BTC در حدود 70-80٪ از بالاترین حد خود سقوط زیادی داشت. این قبل از آن بود که در اوج آن چرخه، آخرین قیمت خود را به 1000 دلار برساند.

دیگران مشاهده کردند که این چرخه به دلیل همه عوامل اضافی بازی متفاوت از چرخه قبلی است. بیت کوین اکنون بیش از شش هفته است که ادغام شده است، این بدان معناست که یک حرکت بزرگتر نزدیک است.

مهاجرت ماینر خوب است یا بد؟

طی دو، چرخه گذشته سرکوب ارزهای رمزنگاری شده و سوخت های FUD توسط بانک ها صورت گرفته است، اما هرگز ممنوعیت استخراج  در این کشور که بیش از 65٪ قدرت هش داشته باشد وجود نداشته است.

بسیاری از ناظران صنعت این موضوع را مثبت می دانند زیرا نرخ هش در چین را متنوع می کند. عملیات استخراج می تواند به حوزه های قضایی رمزپایه تر مهاجرت کرده و از انرژی های تجدیدپذیر استفاده کند که جنبه مثبت دیگری است.

Glassnode در گزارش هفتگی خود، ارائه دهنده تجزیه و تحلیل های زنجیره ای نشان داد که شبکه بیت کوین در حال کاهش سرعت هش است زیرا استخراج کنندگان در چین سکوهای خود را کاهش می دهند.

همانطور که نوسانات از قیمت بیت کوین خارج می شود، به طور قابل توجهی در صنعت استخراج افزایش یافته است، زیرا شبکه بیت کوین با کاهش باور نکردنی قدرت هش در طول مهاجرت بزرگ تنظیم می شود.

هش ریت بیت کوین به سر خوردن خود ادامه می دهد و طبق اطلاعات Bitinfocharts در حال حاضر 76.7 EH / s است. این نسبت به اواسط ماه می ATH 171 EH / s 55 درصد افت داشته است.

چشم انداز قیمت بیت کوین

برای شکستن این مسئله، بیت کوین نیاز به شکست مقاومت در کوتاه مدت با قیمت 37 هزار دلار دارد. عدم انجام این کار می تواند زیر 32 هزار دلار به زیر حمایت برسد.

منبع: https://bit.ly/3xk1Os1

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x