شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 10:35
ایلان ماسک

ایلان ماسک موافقت کرد که در مورد بیت کوین با جک دورسی صحبت کند

ایلان ماسک موافقت کرده است که گفتگوی بیت کوین خود را با مدیر عامل شرکت Square و Twitter جک دورسی انجام دهد.

همانطور که قبلا گزارش شد، ایلان ماسک دوست دارد با انجمن رمزنگاری سرگرم شود. شاید به همین دلیل است که او در ابتدا از آخرین تلاش بیت کوین جک دورسی خندید. مدیر عامل توییتر از برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد تعیین شده BTC با هدف کمک به محافظت و گسترش آنچه که توسعه بیت کوین را بسیار عالی می کند خبر داد.

به غیر از دورسی، برخی از نام های محبوب دیگری که در این کنفرانس سخنرانی خواهند کرد شامل مدیر عامل و CIO شرکت ARK Invest ، کتی وود و مدیر عامل Blockstream، آدام بک است. با این رویداد، مدیر عامل توییتر همچنان بر حمایت خود از ارز رمزنگاری شده اولیه تأکید می کند.

در جریان کنفرانس 2021 بیت کوین در میامی، وی این دارایی را مهمترین اثر در طول زندگی خود خواند. علاوه بر این، او گفت اگر BTC به او احتیاج داشته باشد Twitter و Square را ترک خواهد کرد. حساب شخصی وی در توییتر همچنان تنها یک کلمه را نشان می دهد بیت کوین. علاوه بر این، او با رپر افسانه ای Jay-Z همکاری کرد تا 500 بیت کوین به بودجه توسعه دهندگان کار در شبکه اهدا کند.

 از همان ابتدای سال که ماسک گفت از سال ها پیش از خرید بیت کوین پشیمان است و بعداً فهمید که شرکت EV وی 1.5 میلیارد دلار BTC خریداری کرده است، این میلیاردر مرتباً با جامعه درگیر شده است. بیشتر بحث ها قبلاً مثبت بود، اما وقتی تسلا پرداخت BTC را به دلیل مسائل زیست محیطی غیرفعال کرد، همه چیز تغییر کرد.

دنیای ارزهای دیجیتال به جاهای عجیبی رسیده است. اخیراً رباتی اختراع شده که هر زمان ایلان ماسک درمورد دوج کوین توییت میزند، این ربات ارز دیجیتال را خریداری می‌کند. کسی که این ربات را اختراع کرده به این ایده رسیده است که توییت ایلان ماسک درمورد دوج کوین قطعاً قیمت آن را بالا می‌برد. پس چه کاری است که بنشینیم و مدام توییتر را در پی یک توییت جدید از ایلان ماسک بالا و پایین کرد. پس رباتی بسازیم تا خودش این قضیه را تشخیص دهد و به محض توییت ایلان ماسک، خودبه‌خود دوج کوین‌هایمان را بخرد.

به‌طور کلی، می‌توان نتیجه گرفت که موضع دقیق ایلان ماسک در برابر بیتکوین هنوز مشخص نیست. یا می‌توان گفت که به‌اندازه‌ای که موضع او در برابر دوج کوین مشخص است، در برابر بیتکوین مشخص نیست. او از ابتدا به‌عنوان یکی از طرفداران بیت کوین و ارزهای دیجیتال شناخته می‌شد. تبدیل بخشی از ترازنامه شرکت تسلا به بیت کوین هم تایید همین امر است؛ اما توییت‌های اخیر او درمورد این ارز دیجیتال واقعاً گمراه‌کننده است.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x