پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 15:45
توافق بوترین و ایلان ماسک

ایلان ماسک با ویتالیک بوترین در مورد همکاری دوجکوین و اتریوم موافق است

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا گفت که او تقریباً با بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، در مورد همکاری بین دوجکوین و اتریوم موافق است. بوترین گفت: اگر ما بتوانیم یک پل امن Doge-to-Ethereum داشته باشیم. این شگفت آور خواهد بود.

بوترین همچنین در مورد Dogecoin و Ethereum Bridge صحبت کرد، که ایلان ماسک موافق است.

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، هفته گذشته در مصاحبه ای با لکس فریدمن، محقق هوش مصنوعی، در مورد همکاری بالقوه اتریوم و دوجکوین صحبت کرد. فریدمن با اشاره به توییتر مدیر عامل تسلا و اسپیسکس درباره دوجکوین به طور مکرر گفت: یک قدرت پشت کسی مانند ایلان ماسک است که به توسعه ارز رمزنگاری شده فشار می آورد. وی سپس از بوترین پرسید، آیا راهی برای استفاده از این قدرت و حرکت برای بهبود اتریوم وجود دارد؟ بوترین گفت:

اگر دوجکوین بخواهد به نوعی با اتریوم ارتباط برقرار کند، مردم می توانند هزاران بار در ثانیه DOGE را در داخل شبکه تجارت کنند، این امر حیرت انگیز است.

دوجکوین

بوترین تأکید کرد: من قطعاً فکر نمی کنم اتریوم مخالف سکه های دوج باشد. من به نوعی می خواهم که طرفداران احساس کنند اتریوم، حداقل کمی در روح خود یک سکه طرفدار دوج است. وی توضیح داد: من فکر می کنم اگر بتوانیم یک پل امن Doge-to-Ethereum داشته باشیم. این امر شگفت انگیز خواهد بود، و سپس هنگامی که اتریوم مقیاس پذیری مناسب برای دارایی های اتریوم را دریافت می کند، شما می توانید دوج بسته بندی شده را با هزینه های معامله بسیار پایین و سرعت بسیار بالا نیز معامله کنید.

بوترین درمورد اقدام ماسک برای حمایت از دوجکوین گفت: اگر بخواهید به شرورانه بودن اقدامات ماسک بپردازید پیچیده یا عمدی  را به کل روند نسبت دهید ، اشتباه می کنید. او فقط یک انسان است، و سگ‌ها را درست مثل من دوست دارد. ماسک سپس درباره این مصاحبه اظهار نظر کرد و در توییتر نوشت: من تقریباً با ویتالیک موافقم.

اتریوم در حال انجام یک نسخه ارتقا یافته است و از یک مدل اجماع اثبات کار (PoW) به یک مدل اثبات سهام (PoS) تبدیل شده است. Buterin اخیراً توضیح داده است که چرا این ارتقا بیشتر از حد انتظار طول می کشد.

وی افزود: یكی از بزرگترین مشكلاتی كه درمورد پروژه ما رخ داده است، مشكلات فنی نیست، بلكه مشكلات مربوط به مردم است. اتریوم در حال حاضر از وضعیت اقتصادی بهتری برخوردار است، اما پنج سال طول كشید تا به جایگاه فعلی خود برسیم. در این پنج سال درگیری های تیم داخلی زیادی داریم. اگر در حال ساخت یک تیم هستید، مهم است که بدانید با چه کسانی کار می کنید.

ماه گذشته، ماسک برخی از پیشرفت ها را برای دوجکوین پیشنهاد کرد و ادعا کرد که با توسعه دهندگان دوج ملاقات کرده است. ماسک نوشت: در حالت ایده آل، دوج سرعت و اندازه بلوک را 10 برابر افزایش می دهد، و هزینه 100 برابر کاهش می دهد.

در ادامه بوترین گفت که سرمایه‌گذاری در دوج کوین یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های او بوده است. همچنین او  اعلام کرد که از سرمایه‌گذاری ۲۵ هزار دلاری خود روی دوج کوین در سال 2016، بیش از 4 میلیون دلار سود کرده است. در حالی‌که بوترین تمام این پول را به خیریه بخشیده است.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x