پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 15:30
کاردانو

اکنون کاردانو با جهش قیمت 27 درصدی سومین ارز دیجیتال برتر است!

کاردانو موج تازه ای از خوش بینی و حجم خرید را در تاریخ 26 فوریه دریافت کرد که قیمت آن را به بالاترین قیمت خود یعنی 1.29 دلار رساند. اکنون این ارز را به عنوان سومین ارز دیجیتال برتر می‌توان نام برد.

اطلاعات حاصل از بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که ADA در ساعات اولیه معاملات خود در تاریخ 26 فوریه، 27٪ از پایین ترین سطح 0.98 دلار افزایش یافته و به بالاترین قیمت خود یعنی 1.29 دلار رسیده است.

جنبش این پروژه در طول ماه فوریه در پی ادغام ارتقا Mary Mary به testano Cardano در 3 فوریه ایجاد شده است. این ارتقا قابلیت قرارداد هوشمند را فراهم می کند، و به تبدیل زنجیره بلوک به یک شبکه چند هسته ای مشابه اتریوم کمک می کند.

کاردانو cardano

تاریخ راه اندازی شبکه اصلی ماری مشخص شد

آخرین افزایش قیمت مصادف بود با بنیانگذار Cardano، چارلز هوسکینسون، با انتشار توییتی، خاطر نشان کرد که ماری در ابتدای دوره بعدی در مارس در شبکه اصلی زندگی می کند.

قبل از فشار در بازار گسترده ارزهای رمزنگاری، ADA برای مدت کوتاهی به 1.17 دلار رسید تا قبل از آنکه فشار در بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده، آن را به زیر سطح 1.00 دلار در 25 فوریه برگرداند.

پس از آن، حجم معاملات ADA به یک رکورد جدید 12.8 میلیارد دلاری افزایش یافت و به افزایش آن در یک رکورد جدید در تاریخ کمک کرد. سود باز آتی ADA نیز به 580 میلیون دلار افزایش یافت و از Litecoin (LTC) پیشی گرفت و به سومین بازار مشتقات بزرگ تبدیل شد.

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro، در همین حال، شرایط بازار Ada برای مدتی مطلوب بوده است.

امتیاز VORTECS، منحصر به Cointelegraph ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل شده است.

 امتیاز VORTECS for برایADAد ر تاریخ 25 فوریه به بالاترین امتیاز 79 رسیده است، حدودا 24 ساعت قبل از اینکه قیمت کاردانو 27٪ افزایش یابد و به بالاترین قیمت جدید در تاریخ برسد.

قابلیت های قرارداد هوشمند ، مولفه اصلی به روزرسانی ماری است و انتظار می رود دوره جدیدی از عملکرد برای اکوسیستم کاردانو آغاز شود. برنامه های مالی غیرمتمرکز پس از یکپارچه سازی، قادر به کار در شبکه و فراهم کردن محل خروجی کاربرانی هستند که به دنبال فرار از هزینه های بالای گاز در شبکه Ethereum هستند.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

فارکس

تجارت فارکس چیست؟ (قسمت اول)

فارکس از نظر حجم معاملات و نقدینگی بزرگترین بازار جهان است. کارگزاران، مشاغل، دولت ها …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x