پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 16:33

امکان راه اندازی زنجیره اتریوم 2 تا هشت هفته آتی

یکی از توسعه دهندگان اتریوم 2 که در شرکت ConsenSys در حال فعالیت می باشد، در یک به روز رسانی پیش بینی می کند که زنجیره این کریپتو کارنسی تا حدود شش الی هشت هفته آینده راه اندازی خواهد شد.

ادینگتون در پستی که در این زمینه منتشر کرده است می گوید که قراردادهای مربوط به سپرده ها و پروتکل های این ارز دیجیتال را تا هفته آینده اعلام خواهیم کرد و این مسئله می تواند به اتریوم این اجازه را بدهد تا ETH به ETH 2 نیز منتقل شود و ما می توانیم از آن استفاده داشته باشیم. این یکی از معدود به روز رسانی های باقی مانده برای ورود به دنیای اتریوم دو به شما می رود و امیدواریم که با تحقق این وعده، در آینده ای نه چندان دور بتوانیم در این خصوص سرمایه گذاری داشته باشیم. در واقع ما پس از این مرحله می توانیم خودمان را در مرحله صفر اتریوم دو بدانیم. وی در ادامه صحبت هایش در این خصوص می گوید : قرارداد سپرده میان اتریوم و نسخه دوم این ارز دیجیتال در چند روز آینده منتشر خواهد شد و در 6 الی 8 هفته آینده نیز می توانیم انتظار پیدایش بلاک چین، ETH 2 باشیم.

اتریوم(Ethereum)

 

بسترسازی ها برای اتریوم 2 در چه مرحله ای قرار دارد؟

به طور کلی می توان گفت که گروه توسعه مهندسی PegaSys تاکید می کند که پیش بینی این گروه یک بیانیه رسمی نیست و همه چیز در هاله ای از ابهام وجود دارد. پس از این که مرحله صفر انجام شد، زنجیره بلاک چین ETH برای قفل کردن 500 هزار کریپتو کارنسی اتریوم اقدام می کند تا در نهایت آماده سازی شبکه انجام شود. ادینگتون می گوید که در نسخه جدید این ارز دیجیتال، مقاوم سازی مناسبی در برابر انواع حملات انجام می شود و همچنین این ارز دیجیتال می تواند به گزینه ای مناسب برای تمامی کسانی که در این زمینه فعالیت دارند و یا قصد سرمایه گذاری در این زمینه را دارند می توانند از این سیستم استفاده داشته باشند.

توسعه دهندگان همچنین اعلام می کنند که افزایش کارمزد به عنوان اقدامی موقتی برای اطمینان بیشتر سهامداران خواهد بود و همچنین ادینگتون معتقد است که اتریوم دو می تواند به راحتی به مرحله صفر از مرحله آزمایشگاهی انتقال پیدا کند. وی در ادامه صحبت هایی که در این خصوص دارد می گوید که مردم کمتر حوصله آن را دارند که این ارز دیجیتال بیشتر در محیط آزمایشگاهی مورد استفاده قرار گیرد. تمامی این مسائل باعث شده است که شما بتوانید در این زمینه بیشترین اطلاعات را به دست بیاورید و بر این اساس در بازار اتریوم 2 فعالیت داشته باشید.

تحلیل خبر

ارز دیجیتال اتریوم در حال ورود به یک مرحله جدید است و نسخه دوم این ارز دیجیتال به زودی منتشر خواهد شد. به طور کلی می توان گفت که این کار باعث شده است تا بیشتر کسانی که قصد سرمایه گذاری در زمینه ارز دیجیتال را داشته باشند، به اتریوم هم فکر کنند. اما پیش نیاز ما برای سرمایه گذاری در این زمینه چیست؟ پیش از هر چیز ما باید علم سرمایه گذاری در زمینه رمز ارز را داشته باشیم و همچنین اخباری که در این خصوص منتشر می شود را بیشتر درک کنیم. در ادامه کار، ما می توانیم با درک بالاتری که از رمز ارز داریم، راحت تر در این زمینه سرمایه گذاری و سود بیشتری در این خصوص داشته باشیم. از مهم ترین عوامل رشد در این بازار سرمایه علاوه بر خواندن اخبار مربوطه، دانستن روش های تحلیل و همچنین مطالعه نظراتی که تحلیلگران دارند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

اتریوم 2

کلام آخر

سرمایه گذاری در حوزه بلاک چین دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد ما در این خبر شما را از احتمال ورود اتریوم 2 به بازار در طی هشت هفته آتی آشنا کردیم.  اتریوم2 با رفع نقایص مربوط به ETH ارائه می شود و شما می توانید در این حوزه سرمایه گذاری داشته باشید.

خرید و فروش رمز ارز یا کریپتو کارنسی امروزه بسیار گسترش پیدا کرده است و در واقع این بازار سرمایه نوظهور تبدیل به یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما شده است. در صورتی که قصد دارید در این خصوص سرمایه گذاری داشته باشید می توان گفت که با وجود قانونی بودن این روش سرمایه گذاری می توانید انتظار داشته باشید که در آینده ای نه چندان دور می توان سرمایه گذاری بسیار قدرتمندی در این خصوص داشته در نهایت رشد سرمایه ای بسیار مناسب خواهید داشت.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x