شنبه , 13 آذر 1400 - 1:29
اتریوم

امکان ارسال اتریوم از طریق ایمیل فراهم شده است

ویژگی های جدیدی برای اتریوم معرفی شده است. ایمیل شما می تواند برای ایجاد یک امضا جهت دسترسی به دامنه های crypto مورد استفاده قرار گیرد و به عنوان کلید خصوصی تعریف شود و همچنین برای نامه های الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد و شما می توانید از آن به عنوان امضای خصوصی استفاده کنید که برای ارسال اتریوم مورد استفاده می باشد. در این مقاله در زمینه استفاده از ایمیل برای ارسال و دریافت اتریوم با شما صحبت خواهیم کرد. به طور کلی می توان گفت که اتریوم یکی از بهترین انواع رمز ارز یا کریپتو کارنسی به شمار می رود و شما می توانید از این ابزار استفاده داشته باشید.

معرفی خدمات ارائه شده برای ارسال و دریافت کریپتو کارنسی با ایمیل

ویژگی جدیدی که توسط Unstoppable Domains معرفی شده است، در واقع یک روش برای احراز هویت از طریق ایمیل به شمار می رود. برای ورود به حساب خود می توانید یک پیام با کلید خصوصی و نام دامنه اقدام کنید و همچنین امضایی که در این زمینه ارائه می شود استفاده داشته باشید. بنابراین می توان گفت که اساسا شما می توانید با ارسال ایمیل توسط سرور، به کیف پول خود دسترسی داشته باشید که امنیت را برای شما تقویت خواهد کرد.

ارسال اتریوم

آقای کام به عنوان مدیر این پروژه گفته است که هدف ما از اجرای این روش، تمرکز زدایی از وب می باشد و همچنین یک روش چت غیر متمرکز به نام dchat نیز منتشر می شود که در ادامه بیشتر در این مورد اطلاعات به دست می آوریم. ما این موضوع را می توانیم یکی از مهم ترین روش های سیاست گذاری در این زمینه بدانیم که این روش، پیام رسانی غیر متمرکز به شمار می رود و شما می توانید یک پروتکل غیر متمرکز برای چت همتا به همتا را مشاهده کنید. البته این پروژه از قبل در حال آزمایش بوده است و شما می توانید در dchat شرکت کنید.

همچنین بیشتر از 100 میلیون آدرس برای اتریوم وجود دارد و شما می توانید آدرس های بیشتری که هر روز اضافه می شوند را داشته باشید. با این حال می توان گفت که اگر اسپم از طریق ایمیل های مبتنی بر اتریوم داشته باشید، روش های مقابله مختلفی وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها را می توان رمزنگاری این داده ها دانست. همچنین از HashCash نیز استفاده داشته باشید که برای جلوگیری از اسپم مورد استفاده می باشد و برای یک فرستنده ایمیل می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود تا اثبات کار برای شما از طریق ایمیل های ارسالی را ارائه دهد. ایمیل مارکتینگ اتریوم

تحلیل خبر استفاده از ایمیل مبتنی بر اتریوم

اتریوم را می توان به عنوان یکی از مهم ترین روش های سرمایه گذاری در بازار رمز ارز ها دانست که امروزه استفاده بسیار گسترده ای از آن می شود. به نظر می رسد که کارایی اتریوم با ایمیل های متصل به حساب و کیف پول می تواند بیشتر شود و همچنین امنیت بسیار بیشتری را در این شبکه بلاک چین خواهید داشت. در صورتی که قصد دارید وارد بازار سرمایه گذاری شوید و این خصوصیات جدید اتریوم برای شما جذاب می باشد می توانید وارد این بازار شوید و سرمایه گذاری را در این زمینه انجام دهید.

کلام آخر

اتریوم را می توان یکی از مهم ترین روش های سرمایه گذاری دانست که امروزه در دسترس شما می باشد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. Adam Back را می توان به عنوان یکی از مدیران پروژه ایمیل از طریق اتریوم دانست که در دسترس شما می باشد.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x