پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 9:49
گم شدن 10000 بیت کوین

الکس جونز می گوید لپ تاپ حاوی 10 هزار بیت کوین خود را از دست داده است!

 الکس جونز متولد 11 فوریه 1974 (47 ساله) از دالاس، تگزاس، است. او مجری رادیو مشهور آمریکا است. مجری جنجالی Infowars که ادعا می کند، او یک لپ تاپ حاوی 10 هزار بیت کوین خود را گم کرده است. این لپ تاپ توسط شخصیت مشهور تلویزیونی ماکس کیزر به او هدیه داده شده بود که این ماجرا را تأیید کرد.

الکس جونز، بنیانگذار گروه رسانه ای راست گرای Infowars، فاش کرد که وی لپ تاپ حاوی 10 هزار بیتکوین را که شخصیت تلویزیونی و طرفدار بیت کوین به نام Max Keizer به او داده بود، از دست داده است. روز سه شنبه در جریان برنامه Flagrant 2 با حضور Andrew Schulz و Akaash Singh ، وی گفت که  10 سال پیش کایزر این لپ تاپ با 10 هزار بیت  کوین را به او داده است.

مجری برنامه های رادیویی راست و افراطی آمریکایی به دلیل تئوری های خیالی توطئه معروف است. توسط مجله نیویورک به عنوان “برجسته ترین نظریه پرداز توطئه آمریکا” توصیف شده است و وی را “پرکارترین نظریه پرداز توطئه در تاریخ معاصر آمریکا” توصیف می کنند.

الکس جونز

جونز که مدت ها منتقد بیتکوین بود، تا اواسط فوریه سال گذشته از گم شدن بیتکوین های خود خودداری می کرد، اما بعدها اعتراف کرد: “حق با شماست، من مدتها قبل باید درگیر بیت کوین می شدم.” در آن زمان، کیزر پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین به 400 هزار دلار برسد ارزش 10،000 بیت کوین حدود 500 میلیون دلار تخمین زده شد.

کیزر بعدا از تأیید کردن این خبر که واقعاً یک لپ تاپ حاوی 10 هزار بیتکوین به جونز داده است. گفت “بله قیمت بیتکوین در آن زمان زیر 5 دلار بود. “وی تأکید کرد که داستان جونز” یکی از جذاب ترین و شوک آورترین فصل های بیت کوین است.

شما چطور فکر می‌کنید؟ آیا فکر می کنید الکس جونز واقعا لپ تاپ خود را با 10 هزار بیتکوین از دست داده است؟ در بخش دیدگاه های زیر برای ما کامنت بگذارید.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x