پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 13:30
ATM tokens

افزایش 300 درصدی توکن ATM مربوط به تیم اتلتیکو مادرید در آستانه اتمام لالیگا

ATK (ATM) اتلتیکو مادرید چیست؟

رمز ارز هواداران اتلتیکو مادرید (ATM) توکن سودمندی است که به هواداران اتلتیکو مادرید سهمی از نفوذ در تصمیمات باشگاه با استفاده از برنامه و خدمات Socios می دهد.

این رمز به عنوان یک کلید عضویت عمل می کند که به کاربران امکان می دهد برای جوایز انحصاری، شناخت باشگاه و موارد دیگر رقابت کنند. دارندگان توکن ATM می توانند از طریق قرارداد هوشمند در نظرسنجی های مختلف “تصمیم هواداران” که توسط اتلتیکو مادرید منتشر شده است، رای دهند.

اتلتیکو مادرید از نظر قراردادی موظف است طبق نتایج نظرسنجی عمل کند. دارندگان مکالمه می توانند با سکوی Socios تعامل کنند (رأی دادن به نظرسنجی ها، رقابت در مسابقات و …

بلیط های روز بازی تجربیات انحصاری، پیشنهادات نقدی از فروشگاه‌های رسمی آنلاین، جوایز CHZ درون برنامه ای، نشان های دیجیتالی NFT های مخصوص باشگاه، ابزار توکن خودپرداز آینده شامل موارد زیر است: صرف نشانه های خودپرداز برای استفاده از کالاها و خدمات VIP. یکپارچه سازی دسترسی خودپرداز در برنامه های شریک

ATM tokens

 اقتصاد و عرضه

ATM در کل 1000000 توکن ارائه می دهد که از این تعداد حدود 1،223،789 مورد از طریق Fan Token Offering به هواداران باشگاه توزیع شده است. نشانه های باقیمانده در اختیار اتلتیکو مادرید است و می تواند با شرکت در فعالیت های جامعه و Binance Launchpool و همچنین خرید مستقیم در صرافی ها خریداری شود.

برنامه توکن خودپرداز

توکن های خودپرداز که توسط اتلتیکو مادرید برگزار می شود، دارای یک برنامه ماهانه واگذاری خطی به مدت 6 سال است که از ژوئن سال 2020، سالانه 1 میلیون و 666 هزار و 666 رمز خودپرداز منتشر می شود.

نمای کلی انجمن هواداران اتلتیکو مادرید (ATM)

Chiliz ، Socios و Atletico de Madrid به تلاش خود برای ترویج و تعبیه رمزهای خودپرداز در استراتژی بازاریابی دیجیتال باشگاه، استراتژی جهانی جذب هواداران و پروژه های تجارت الکترونیکی ادامه خواهند داد. استراتژی های رشد جامعه فعلی برای علاقمندان به اتلتیکو مادرید عبارتند از: ادامه توسعه نظرسنجی رأی دادن به حاکمیت برای دارندگان رمز. ارتباط مداوم با انجمن در کانال های اجتماعی. انتشار مقالات مربوط به رمز خودپرداز از طریق رسانه های جریان اصلی.

استراتژی های آینده رشد جامعه برای هواداران هواداران اتلتیکو مادرید عبارتند از:

دستگاه خودپرداز برای خرید NFT های اختصاصی اتلتیکو مادرید. ادغام خودپرداز در برنامه های رسمی باشگاه و ویژگی های آنلاین. استفاده از بازیکنان اتلتیکو مادرید برای تبلیغ رمز ATM. انجام بازاریابی متقابل با پایگاه داده های موجود مانند Ticket Season و طرفداران باشگاه در سراسر جهان. راه اندازی تبلیغات منظم برای برنده شدن بلیط های روز مسابقه، پیراهن های امضا شده و تجارب اختصاصی برای دارندگان توکن. افزودن پشتیبانی بیشتر از زبان در بستر Socios. میزبانی بیشتر رویدادهای مرتبط با رمزنگاری با مشاهیر فوتبال.

توکن هواداران اتلتیکو مادرید (ATM) توکن سودمندی است که به هواداران باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید با استفاده از برنامه و خدمات Socios سهم تأثیرگذاری در تصمیمات باشگاه را می دهد. Socios یک بستر جذاب و طرفدار مبتنی بر بلاکچین برای سازمان های ورزشی و تفریحی است که توسط Chiliz طراحی شده اند.

دستگاه خودپرداز یک رمز سودمند در زنجیره Chiliz، یک زنجیره اثبات اقتدار است که در Ethereum ساخته شده است و عمدتا برای موارد زیر استفاده می شود:

دولت: دارندگان دستگاه های خودپرداز می توانند از طریق قرارداد هوشمند در نظرسنجی های مختلف “تصمیم فن” منتشر شده برای قرارداد منعقد شوند توسط اتلتیکو مادرید.

پاداش: دارندگان دستگاه خودپرداز می توانند از مشارکت در Socios پاداش کسب کنند.

Staking: در آینده، ATM می تواند برای کسب جوایز Non-Fungible Token (NFT) در نظر گرفته شود. دستگاه خودپرداز در مجموع 100000000 توكن ارائه كرده است كه از اين ميان 1 223 789 در ابتدا از طريق پيشنهاد Fan Token به هواداران باشگاه توزيع مي شود. نشانه های باقیمانده در اختیار اتلتیکو مادرید است و می تواند با شرکت در فعالیت های جامعه و Binance Launchpool و همچنین خرید مستقیم در صرافی ها خریداری شود.

Atletico De Madrid Fan Token

توکن های فن چگونه کار می کنند؟

Chiliz (CHZ دلار) یک رمز ارزشی ERC20 در بلاکچین Ethereum است که به عنوان ارز دیجیتال برای سیستم عامل chiliZ و Socios.com عمل می کند. در راه اندازی سیستم عامل خود، در کنار سایر مشاغل ورزشی بلاکچین، دسته جدیدی از توکن ظاهر شده است Fan Token. هنگامی که روی پلتفرم Socios.com قرار گرفت، هنوز شرکای باشگاه اعلام نشده میزبان مواردی هستند که Fan Token Offering (FTO) نامیده می شود.

علاقه مندان برای خرید Fan Tokens باید CHZ از طریق صرافی ارز رمزنگاری شده خریداری کنند. این توکن ها که مختص یک تیم یا باشگاه است یک دارایی محدود و دیجیتالی است که دسترسی به یک دفتر رمزگذاری شده برای رای گیری و مالکیت حقوق عضویت را فراهم می کند.

درباره اتلتیکو مادرید

این تیم در سال 1903 شکل گرفت و شکل برجسته تری در سال 1947 به خود گرفت سالی که این باشگاه برای اولین بار به اتلتیکو مادرید معروف شد. این باشگاه صاحب حداقل 10 عنوان قهرمانی در لالیگا و 10 عنوان قهرمانی کوپا دل ری در زادگاه خود اسپانیا است. در سطح بین المللی، اتلتیکو از طریق 3 قهرمانی لیگ یوفا در لیگ اروپا و 3 سوپرجام اتحادیه اروپا، خود را به گوش دیگران رسانده است. این باشگاه که یک نیروگاه قدرت اسپانیایی است، شناخته شده است که هرگز از فشار به وضع موجود در بازی فوتبال دور نمی شود.

قیمت توکن ATM

قیمت توکن هواداران Atletico De Madrid Fan Token امروز 41.59 دلار و با حجم معاملات 24 ساعته 360،658،823 USD است. فن هواداران اتلتیکو دی مادرید در 24 ساعت گذشته 119.51٪ رشد کرده است. رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر  2515 است.

قیمت توکن هواداران یک تیم به برد یا باخت آنها با تیم حریف به شدت بستگی دارد تیم اتلتیکو مادرید فردا بازی دارد باید منتظر ماند و نتیجه بازی را دنبال که اگر منجر به برد این تیم شود توکن آن نیز افزایش قیمت پیدا می‌کند.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x