پنجشنبه , 30 دی 1400 - 12:28
ریپل

افزایش 21 درصدی قیمت ریپل، آیا این رمز ارز باز می گردد؟

ریپل در سال 2021 که هنوز چند روز بیشتر از آن نگذشته است، توانسته است سودی برابر با 21 درصد را نصیب کسانی کند که ریسک بسیار زیادی را برای ورود به این بازار داشته اند. ارزش بازار این ارز دیجیتال به 12.4 میلیارد دلار رسیده است و 1.22 درصد افزایش را شاهد می باشد. پیش از این اما ارزش بازار ریپل چیزی برابر با 31.6 میلیارد دلار بود.

XRP به عنوان چهارمین ارز دیجیتال ارزشمند در بازار شناخته می شود و در بازار با ارزشی برابر با 0.24 الی 0.28 دلار معامله می شود. در هفته گذشته این کریپتو کارنسی برابر با 25.8 درصد سود داشته است و قیمت خود را بهبود بخشیده است. حجم دارایی در گردش برای این ارز دیجیتال در طول روز برابر با 8 میلیارد دلار می شود که 4.52 درصد از میزان کل گردش برای بازار کریپتو کارنسی را به خود اختصاص می دهد.

این دستاورد جدید ریپل که برای سال 2021 روی داده است، باعث شده است تا بسیاری از افرادی که قبلا روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده بودند، بتوانند کمی آرامش خود را به دست بیاورند. در واقع از زمانی که این ارز دیجیتال با بنیاد مالی آمریکایی SEC به مشکل خورده بود، بازار مالی بسیار آشفته ای داشت. اگر به یاد داشته باشید، حتی تا چند روز پیش این ارز دیجیتال به عنوان یک دارایی بسیار شکننده شناخته می شد و کمتر کسی حاضر به ورود در این بازار بود. این در حالی است که در حال حاضر این ارز دیجیتال با قیمت رو به رشدی در حال خرید و فروش می باشد.

ریپل

پایان کار بسیاری از صرافی ها با ریپل

بسیاری از صرافی ها که مبدا آن ها در کشور آمریکا ثبت شده بود، در طول یک ماه و نیم گذشته اعلام کرده اند که دیگر خرید و فروش ریپل انجام نمی دهند. شکایت SEC باعث شد تا بسیاری شک و تردید بسیار زیادی نسبت به این بازار داشته باشند و همچنین عدم کار بسیاری از صرافی ها باعث شد تا نقدینگی در این بازار کاهش پیدا کرده و در نهایت قیمت آن با سقوط شدیدی همراه باشد. برخی از صرافی ها به طور کامل این ارز دیجیتال را از لیست خود حذف کرده اند و اعلام کرده اند که آن را دیگر خرید و فروش نخواهند کرد!

در واقع می توان این مسئله را تا حدی احساس بازار و بدبینی بازار دانست. ریپل به خودی خود در سال 2020 در حال رشد بود و همه پیش بینی های بسیار درخشانی را برای بازار این ارز دیجیتال داشتند. همچنین باید بدانید که این ارز دیجیتال در بسیاری از صرافی ها خرید و فروش می شد. اما از زمانی که SEC اعلام شکایت نسبت به این ارز دیجیتال داشت، قیمت ها سقوط کردند و این عامل باعث شد تا نگرانی ها نسبت به ریپل بیشتر و بیشتر شود. در حال حاضر اما بازار در حال بازگشت است و میزان سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال در حال افزایش می باشد. در صورتی می توانیم در این بازار سرمایه گذاری موفقی داشته باشیم که تحلیل های صحیحی را انجام دهیم و همچنین اخبار این حوزه را دنبال کنیم.

افزایش قیمت ریپل

آیا ریپل در دادگاه برنده می شود؟

هیچکس نمی تواند پیش بینی قطعی در زمینه بازار ریپل در آینده داشته باشد! در واقع این ارز دیجیتال با میزان خرید و فروش خوبی در حال کار است ولی این که نتیجه دادگاه چه خواهد شد، مسئله ای است که تنها به مستندات و دفاعیات ریپل باز می گردد. باید بدانید که این ارز دیجیتال ابراز امیدواری کرده است که از تمامی اتهامات تبرئه شود و بار دیگر در بازار خرید و فروش گردد. در بازار این ارز دیجیتال یکی از مهم ترین مواردی که باید همواره در نظر داشته باشید، میزان شانس برای خرید و فروش زودبازده می باشد.

در واقع در حال حاضر این بازار تنها برای کسانی توصیه می شود که توانایی ریسک بسیار بالایی دارند و همچنین می توانند نسبت به بررسی بازار به صورت دقیق اقدام کنند. سایر سرمایه گذاران نیز می توانند با دنبال کردن اخبار، تصمیم های خوبی را برای خرید و فروش بگیرند.

ریپل

شکایت سرمایه گذاران ریپل به کجا رسید؟

در کنار شکایت SEC از این بازار کریپتو کارنسی، برخی از سرمایه گذاران نیز شکایات خود را در این زمینه ارائه داده اند که این شکایت باعث شده تا سرمایه خود را از دست بدهند. در واقع بنیاد مالی SEC را محکوم کرده اند که با وجود این که چندین سال می دانسته است این ارز دیجیتال در حال تخلف است ولی از آن جلوگیری نکرده است.

همچنین باید بدانید که این ارز دیجیتال نیز اعلام داشته است که سایر انواع کریپتو کارنسی مانند بیت کوین و اتریوم نیز در حال انجام همان کاری هستند که به عنوان اتهام به ریپل وارد شده است و دادخواست های مبنی بر این مسائل را به دادگاه های آمریکا تسلیم کرده اند. حال باید منتظر نتایج این دادگاه ها باشیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x