سه شنبه , 6 مهر 1400 - 7:57
افزایش 14 درصدی ارزش دوج کوین طبق پیشبینی ایلان ماسک

افزایش 14 درصدی ارزش دوج کوین طبق پیش بینی ایلان ماسک

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا و SpaceX، در مورد ارز دیجیتال دوج کوین توییتی کنایه دار منتشر کرد و این در حالی است که ایلان ماسک بار ها نسبت به دیگر رمز ارز ها و بیت کوین ، به صورتی تمسخر آمیز اظهار نظرکرده بود. او این بار با انتشار عکسی که نشان دهنده  تاثیر همه گیری استاندارد دوج کوین بروی سیستم پولی جهانی است این چنین در تویت خود آوررده است: این اجتناب ناپذیر است!

افزایش 14 درصدی ارزش دوج کوین طبق پیش بینی ایلان ماسک

ایلان ماسک در پاسخ به توییت کنایه آمیزی که درآن راجع به بیت کوین های از دست رفته اش پرسش شده بود، این گونه پاسخ داده است:

من رو ببخشید، من تنها دوج کوین می فروشم.

بعد از دیده شدن توییت ایلان ماسک، قیمت دوج کوین از 0.003052 دلار به 0.003433 دلار (چیزی در حدود 14% ) افزایش داشته است. با این حال نمی توان افزایش قیمت دوج کوین را در نتیجه ی توییت ایلان ماسک دانست. بر خلاف ارزهای دیجیتال برتر، دوج کوین ها به نسبت قابلیت تبدیل کمتری به پول داشته و همین امر باعث آسیب پذیری آن ها نسبت به تغییرات کوتاه مدت افزایشی و کاهشی می شود.

ایلان ماسک همچنان به سرگرم کردن جامعه ی ارز های دیجیتال ادامه می دهد

در هفته های اخیر اثر ویروسی Tik-Tok  منجر به افزایش قیمت دوج کوین شد. اطلاعات حاصل از CoinMarketCap نشان دهنده ی افزایش قیمت دوج کوین از 0.0023 دلار به 0.005 دلار ( بالاترین حد خود)، تنها طی مدت سه روز ( از 6 تا 9 جولای ) بوده است.

از طرفی این طور به نظر می رسد که توییت ماسک منجر به افزایش محبوبیت دوج کوین در این جریان شده است به نحوی که به یک جرقه ی غیر قابل انتظار از گرایش نسبت به این ارز های دیجیتال در پوشش رسانه ای Tik-Tok  شده است.

از آنجاییکه ماسک ارز دیجیتال دوج کوین را به عنوان رمزارز مورد علاقه ی خود طی سال گذشته اعلام نموده بود، اما همچنان به توییت کردن در مورد دیگر رمز ارز ها نیز ادامه می دهد. او در اپریل 2019 چنین بیان کرده: این ارز دیجیتال، می تواند رمزارز مورد علاقه ی من باشد. این رمز ارز بسیار خوشایند است.

دوج کوین

در اواسط سال 2019، ماسک به عنوان مدیر عامل خود اعلام شده که از الگوی رفتاری رمز ارز ها الهام می پذیرد، رای آورد و همین باعث سوق بیشتر وی برای نوشتن جوک های کنایه آمیز درمورد رمز ارز ها شد. وی در ماه می ، در پاسخ به توییت J.K Rowling، در مورد بیت کوین این گونه می نویسد: این خیلی زیاده! حتی با وجود اینکه انتشار گسترده ی ارز توسط  بانک مرکزی دولت باعث شده تا پول اینترنتی بیت کوین در مقایسه محکم به نظر بیاید. او همچنین افزود: من هنوز هم 0.25 بیت کوین دارم.

به نظر می رسد ماسک از سرگرم نمودن صنعت کریپتو با توییت خود لذت میبرد. کاملا واضح است که او بر خلاف تمایل دیگر افراد سرشناسی چون Paul Tudor Jons ، یک سرمایه گذار جدی بروی رمزارزها نیست .

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
4 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
kami

ایلان ماسک به جای این بامزه بازیها بره سراغ امبر هرد خیانتکار

سودا

کریپتو فقط بیت کوین

محقق

این تویتر بازیها فقط در راستار کسب منافع شخصیه مردم نباید به این جو سازیها توجه کنن
بیت کوین پادشاه ارزهای دیجیتاله

rasol

موافقم

4
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x