سه شنبه , 6 مهر 1400 - 4:23
بیت کوین

افزایش قیمت بیت کوین در پی تصمیم های شرکت های MicroStrategy و Goldman Sachs

مانورهای سرسختانه شرکت های MicroStrategy ، Goldman Sachs و Citigroup تنها برخی از عواملی است که باعث افزایش بازگشت بیت کوین به 50 هزار دلار شده است.

در تاریخ 1 مارس سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده با دیدن بیت کوین (BTC) که از اصلاح آخر هفته خود به 44000 دلار افزایش یافت، بیدار شدند زیرا بازار حرکت صعودی خود را پیدا کرد و آلتکوین ها از پایین ترین سطح خود بازگشتند.

داده های بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که قیمت بیت کوین 16.6٪ از پایین ترین سطح 43،504 دلار در 28 فوریه به سطح 50،000 $ افزایش یافته است که گاوها برای پشتیبانی از آن تلاش می کنند.

در اوایل روز، مدیرعامل MicroStrategy مایکل سیلور در توییت خود نوشت که این شرکت دوباره بیت کوین با ارزش 15 میلیون دلار دیگر خریداری کرده است. و کل سهام خود را به 90،859 BTC رسانده است. همچنین نشان می دهد که تقاضای نهادی برای ارز رمزپایه برتر همچنان ادامه دارد زیرا شرکت ها هر یک از محصولات را خریداری می کنند. شاخص های اصلی قیمت BTC همچنین نشان می دهد که گاوها مشتاق خرید مجدد 43000 دلار بودند که در آخر هفته اتفاق افتاد.

بیت کوین

نظر تحلیل گران راجع به افزایش قیمت بیت کوین

افزایش بیش از 49،000 دلار بیت کوین خواستار افزایش بالاترین قیمت های جدید در آینده نزدیک است، اما به گفته پیتر برانت، تحلیل‌گر باسابقه، در مورد بازار ارزهای رمزپایه هیچ چیز قطعی نیست. امروز Goldman Sachs اعلام کرد که میز معاملات رمزنگاری خود را مجدداً راه اندازی می کند.

به گفته دیوید لیفچیتز، مدیر ارشد سرمایه گذاری ExoAlpha ، هنوز خیلی زود است که بگوییم بازگشت بیت کوین به پایان رسیده است اما به نظر می رسد 44،500 دلار پشتیبانی قوی داشته باشد.

لیفچیتس گفت از نظر اینکه آیا ارز رمزپایه برتر یعنی بیت کوین می تواند در ماه مارس به بالاترین قیمت برسد، باید خاطر نشان کرد که در مورد آنچه ممکن است اتفاق بیفتد اطمینان ندارد زیرا ماه مارس برای بیت کوین معاملات نزولی بوده است.

به گفته لیفچیتز، فصل مالیات در ایالات متحده می تواند فشارهای ناگهانی بر بازار وارد کند زیرا ممکن است سرمایه گذاران نیاز به فروش برخی از دارایی های خود برای پرداخت سودهای قبلی داشته باشند. از دیدگاه صعودی، اصلاح 20٪ در نیمه دوم فوریه ممکن است نشانه شروع زودهنگام ضعف معمول ماه مارس باشد، در حالی که بدترین رکود در حال حاضر ظاهر شده است.

وی افزود: با وجود 20٪ عقب نشینی، از زمان فروش 10 هزار دلار در ماه اكتبر هنوز در شیب افزایشی قرار داریم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x