شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 18:30
کاهش افت سهام نزدک

افت سهام نزدک پس از رقابت های شدید مالی این بازار در روز جمعه

سهام ایالات متحده آمریکا در بازار نزدک با مثبت و منفی شدن پیاپی باعث شد تا بسیاری در زمینه سرمایه گذاری در این بازار به شک و تردید برسند از مهم ترین شاخص های مثبتی که در این بازار می توانیم مشاهده کنیم، شاخص S&P 500 بوده است. این بخش با افزایش بسیار مناسبی که داشته است، توانسته در جذب سرمایه های بیشتر موفق باشد که این امر را می توان به گمانه زنی مردم برای رسیدن به واکسن ویروس کرونا دانست.

در میان این مسائل می توان گفت که سفارشات کالا با دوام قوی تری انجام شد و همچنین شاخص نوسانات انجام شده در بازار به سمت پایین حرکت کرد. دارایی های دیگر نیز توانستند عملکرد بسیار مناسبی داشته باشند به طور کلی می توان گفت که Nasdaq 100 به عنوان یکی از مهم ترین بازارهای سرمایه گذاری افت سه هفته ای خود را داشته است. این مسائل را می توان به دلیل افزایش تنش ها در این کشور به دلیل انتخابات دانست. در صورتی که قصد دارید در این بازار سرمایه گذاری داشته باشید، الان شاید بهترین وقت باشد و افت سهام می تواند با رسیدن به کف قیمت ها، عملکرد و روند صعودی داشته باشد.

نزدک

کنگره به دنبال تصویب لایحه های تشویقی برای نزدک است

مجلس نمایندگان ایالات متحده برای این که این افت سهام را در نزدک کاهش دهد، لایحه تشویقی 2.4 هزار میلیارد دلاری را می خواهد به تصویب برساند و این بسته محرک را می توان بخشی از کمک های 3.4 هزار میلیارد دلاری دانست که در ماه می به تصویب رسیده است. در این قسمت جمهوری خواهان کاخ سفید و سنا هنوز راضی به تصویب این قانون نشده اند و شاید تلاش جمهوری خواهان این کنگره باعث شود تا حدود هزار میلیارد دلار از این کمک ها کاسته شود.

سفارشات کالاهای دوام بالا در این کشور افزایش پیدا خواهد کرد

 در ماه جولای سفارش کالاهایی که دوام نیاز دارند در ایالات متحده آمریکا با رشدی برابر با 11.7 درصد همراه بوده است و این افزایش میزان سفارش، در ماه آگوست نیز 0.4 درصد افزایش پیدا کرده است. انتظارات بر این بوده است که سفارش این تجهیزات کاهش پیدا کند ولی وزارت بازرگانی این کشور گفته است که به استثنای هواپیما مابقی سفارشات افزایش پیدا کرده است. در صورتی که قصد دارید در این زمینه سرمایه گذاری داشته باشید، سهام شرکت هایی که در نزدک برای این سری از محصولات استفاده می شوند دارای کاربرد بسیار زیادی می باشند.

بازار مالی نزدک

تحلیل خبر، سرمایه گذاری در نزدک کار عاقلانه ای است؟

به طور کلی می توان گفت که بازار سرمایه گذاری نزدک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و  این اقدامات می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان بتوانید بهترین نتایج را دریافت کنید. بازار بورس نزدک متعلق به شرکت هایی است که در زمینه فناوری و تکنولوژی در حال فعالیت می باشند و در صورتی که بتوانید عملکرد خوبی در این بازار داشته باشید، به خصوص پس از انتخاباتی که در ایالات متحده آمریکا انجام می شود، می توانید رشد سرمایه خوبی را در این بازار تجربه کنید. این خدمات با بهترین کیفیت در دسترس شما می باشد و برای تحلیل های دقیق تر ورود به بازار گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاران مبتدی باشد.

افت شاخص در بازار نزدک

کلام آخر

نزدک را می توان یکی از مهم ترین بازارهای سرمایه گذاری دانست که در بورس عرضه می شود و خریداران سهام و علاقمندان به سرمایه گذاری های بین المللی می توانند در این بازار فعالیت خوبی داشته باشند. نزدک در طول سه هفته گذشته با افت سهامی مواجه شده است که تقریبا اکثر بازارهای سرمایه گذاری داخلی و خارجی آن را تجربه کرده اند و رشد سرمایه در این بازار تا حداقل پیش از انتخاباتی که در ایالات متحده آمریکا انجام می شود تضمین شده نیست!
در صورتی که قصد دارید در بازار نزدک فعالیت داشته باشید نیز می توانید با بروکرهای مخصوصی که برای بازارهای مالی دیگر مانند فارکس فعالیت می کنند در ارتباط باشید و در کوتاه ترین زمان وارد این بازار سرمایه شده و در کوتاه ترین زمان می توانید بهترین عملکرد را داشته باشید. این خدمات به صورت حرفه ای ارائه می شود و شما می توانید از این خدمات استفاده داشته باشید. نزدک را می توان یکی از مهم ترین بازارهایی دانست که در دسترس شماست و برای سرمایه گذاری بین المللی مورد استفاده است.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x