پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 15:49
دوج کوین

اسکات ملکر تاجر معروف این روزها روی دوج کوین سرمایه گذاری می‌کند

تاجر معروف اسکات ملکر معروف به “Wolf of All streets” می گوید دوج کوین به نقطه خوبی برای ورود ارز رمزنگاری رسیده است. اسکات ملکر، معروف می گوید dogecoin روش خوبی برای سرمایه گذاران جدید برای ورود به ارز رمزنگاری شده است. وی با به اشتراک گذاشتن تجربه شخصی خود در سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده meme، اکنون مشاوره هایی برای سرمایه گذاران جدید dogecoin دارد.

پیشنهاد اسکات ملکر معروف به “Wolf of All streets” به سرمایه گذاران دوج کوین

اینسایدر روز جمعه گزارش داد، اسکات ملکر، سرمایه گذار Crypto، تجربه خود را در زمینه سرمایه گذاری dogecoin به اشتراک گذاشته است. وی همچنین توصیه های خود را برای سرمایه گذاران جدید dogecoin به اشتراک گذاشت.

ملکر هم به صورت خصوصی و هم در Texas West Capital یک تاجر و سرمایه گذار است. او میزبان The Wolf of All Streets Podcast، نویسنده خبرنامه The Wolf Den، و مشاور تعدادی از پروژه های مبتنی بر بلاکچین است. وی همچنین فعالیت موسیقی 20 ساله داشت. در ژوئن سال گذشته، Binance به او جایزه تأثیرگذار سال را برای آمریکای شمالی اعطا کرد.

با تمرکز بر سرمایه گذاری رمزنگاری، 70٪ از سهام خود Melker به استراتژی های سرمایه گذاری بلند مدت اختصاص داده شده است. وی معتقد است که نگه داشتن ارز رمزنگاری شده در دراز مدت بهترین راه برای کسب درآمد است.

در مورد dogecoin، ملکر گفت که ارز رمزپایه meme برای مدت طولانی یک استراتژی بسیار موثر بوده است. او معتقد است که DOGE نقطه خوبی برای ورود سرمایه گذاران به بازار رمزنگاری است زیرا قیمت آن در حال حاضر کمتر از یک دلار است و توسط تعداد زیادی از مشاهیر و افراد با نفوذ، مانند ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، که خود را پدرخوانده میخواند حمایت می شود.

دوج کوین

ملکر فاش کرد که در یک زمان ده ها میلیون دوج کوین ،داشته است. وی گفت: من این کار اخیرا دوباره انجام دادم و در برابر بیت کوین معامله کردم، در حالی که چند ماه پیش روند نزولی داشت. ملکر می‌گوید:

 dogecoin هیچ ارزش اساسی ندارد. این کاملاً یک شوخی است، یک شوخی زیبا است، یک شوخی دوست داشتنی در جامعه است. وی در ادامه دو نکته مهم خود را برای هرکسی که علاقه مند به سرمایه گذاری در dogecoin است، ارائه دهد.

اولاً، او گفت  اطلاعات خوبی کسب کنید در حال حاضر اطلاعات بی پایان در مورد ارزهای رمزنگاری در بازار وجود دارد. یافتن آن بسیار آسان است و من فکر می کنم جریان اصلی آن اطلاعات را ارائه می دهد.

در مرحله دوم، او گفت که مهم است که از اشتباهات خود یاد بگیرید، با تأکید بر اینکه همه آنها را مرتکب می شوند. ملکر گفت: اگر نمی توانید از اشتباهات خود درس بگیرید، به هیچ وجه نباید تجارت کنید.

ملکر خاطرنشان کرد: اگر قبل از آنکه برنامه تجارت خود را بنویسید و بگویید که من تجارت را اینجا بردم، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید به خود دروغ بگویید که تصمیم گرفتید تجارت میانه را تغییر دهید. وی با تکرار اینکه اگر یک دفتر تجارت داشته باشید نمی توانید این مسئله را از خود پنهان کنید.

 

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x