پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 9:49
innbc

از INNBC چه می‌دانید؟

Innovative Bioresearch Ltd یک شرکت خصوصی زیست فناوری است که در انگلستان مستقر است. گزارش شده است که با هدف ایجاد نوآوری در این زمینه، با تمرکز بر تحقیقات HIV، سرطان و بازسازی توسط دانشمند تحقیقاتی Jonathan Fior تاسیس شده است. این تیم برای پشتیبانی از تحقیقات ایدز و درمان سرطان و همچنین توسعه برنامه ای با ارائه یک پایگاه داده غیرمتمرکز برای داده های بالینی تولید شده توسط آزمایشات انسانی آینده تیم، مجموعه رمزهای خود (INNBC و INNBCL) را راه اندازی کرد. همچنین قصد دارد یک بستر اجتماعی مثبت برای جامعه اچ آی وی و خدمات آینده آن راه اندازی کند.

در حال راه اندازی یک Token Sale برای حمایت از ایدز (سندرم نقص ایمنی اکتسابی مرتبط با عفونت HIV) در زمینه تحقیقات درمانی و همچنین توسعه برنامه ای که از یک طرف یک پایگاه داده غیرمتمرکز برای داده های بالینی تولید شده توسط آزمایشات انسانی آینده برای غلبه بر محدودیت های پایگاه داده متمرکز فعلی باستان، و از طرف دیگر یک بستر اجتماعی مثبت برای جامعه  HIV و خدمات آینده آن.

innbc

 توکن ها

برای حمایت از تحقیق و توسعه برنامه ها، Innovative Bioresearch ارز اختصاصی خود را با نام INNBC منتشر کرده است. نشانه ها بر اساس بلاک باستر Ethereum (ERC20) ساخته شده اند که سطح بالایی از امنیت و نقدینگی قابل اعتماد را نشان می دهد.

تعداد کل توکن های INNBC تولید شده برای Hard Cup: 50 میلیون، 100 میلیون توکن دیگر به طور انحصاری برای حمایت اقتصادی بیشتر رزرو می شود و آنها برای فروش در دسترس نخواهند بود. Pre-ICO از اول ماه مه 2018 آغاز شد. (20 میلیون رمز توزیع شده به INNBC اختصاص یافته است).

جزئیات INNBC ICO

 یکی از مواردی که ICO این توکن را از سایر  ICO ها متمایز می کند این است که مبتنی بر تحقیقات در زمینه درمان ایدز است. در پشت این پروژه با سال‌ها تلاش و سرمایه گذاری برای انجام و انتشار تحقیقات انجام شده است. به نقل از توسعه دهندگان آن، سرمایه گذاران می دانند که آنها در حال سرمایه گذاری در یک چیز واقعی و ملموس هستند و نه در یکی از آن پروژه های حباب صابونی که یک روز پس از ICO ناپدید می شوند زیرا هیچ مسئله واقعی را حل نمی کنند و فقط مجموعه ای از ارائه های فانتزی هستند. سرمایه گذاران می توانند با بررسی انتشارات موجود در پایگاه اطلاعاتی NIH ، به راحتی بررسی کنند که پروژه ما واقعی و قانونی است.

قیمت زنده سکه Bioresearch در زمان نگارش این مطلب نوآورانه امروز 0.000009 USD دلار با حجم معاملات 24 ساعته 69،344.90 $ USD است. سکه Bioresearch نوآور در 24 ساعت گذشته 13.15٪ کاهش یافته است. رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر 1493 است.

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

احساس بازار

احساس بازار رمزنگاری چیست؟

احساس بازار، و حالات سرمایه گذاران را در مورد یک دارایی در نظر می گیرد. …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x