شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 17:07
Ethereum Max

از ethereum max چه می‌دانید؟ کیم کارداشیان و اتریوم مکس

ethereum max؟ این چیزی است پس از کمی تحقیق در مورد ارز رمزنگاری جدید مورد علاقه کیم کارداشیان نوشته شده است. صبح دوشنبه، کیم کارداشیان استوری را برای بیش از 210 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود ارسال کرد. افراد مشهور و تأثیرگذار در طول سال ها پروژه های رمزنگاری و بلاکچین آن‌ها را تبلیغ کرده اند، از جمله نام های بزرگی مانند DJ Khaled و Paris Hilton.

اما پست Kim K تقریباً به طور حتم بزرگترین قطعه تبلیغاتی رمزنگاری شده در شبکه های اجتماعی از نظر دسترسی مطلق است. و این در حالی است که فریاد برای حداکثر اتریوم از نام های بزرگ دیگر، از جمله پاول پیرس بزرگ انجمن ملی بسکتبال و فلوید می ودر، اسطوره بوکس، می آید. در واقع، طبق بیانیه مطبوعاتی، حداکثر ethereum CryptCurrency منحصر به فرد پذیرفته شده برای خرید آنلاین بلیط برای Mayweather اخیر بوده است. این موضوع بسیار چشمگیر به نظر می رسد.

Ethereum Max

ethereum max چیست؟ آیا ارزش خرید دارد؟

برای سال‌ها، سرمایه گذاران رمزنگاری تأکید داشتند که شما باید در مورد پروژه ها تحقیقات خود را انجام دهید، زیرا این صنعت پر از کلاهبرداری، و پروژه های بد است. مشخص نیست که دقیقاً چگونه می توان آن تحقیق را انجام داد.

برای معامله‌گران روز، که در تلاش برای خرید کم و فروش بالا در بازه های زمانی بسیار کوتاه (ساعت ها و نه روزها) هستند، نشانه های بازار مانند حجم معاملات یا الگوی قیمت کلیدی است. اما برای خریداران رمزنگاری که می خواهند سرمایه گذاری طولانی مدت تری انجام دهند، بهتر است بر روی آنچه معامله‌گران، سهام بنیادی می نامند تمرکز کنند.

که شامل اطلاعاتی درباره اینکه چه کسی پشت پروژه است، چه نوع نوآوری روی میز می آورد، نقشه راه، درآمد، هزینه و غیره است. بسیاری از این موارد را می توان از بیانیه های عمومی ارسال شده توسط پروژه و شرکت کنندگان آن دریافت: شما این کار را نمی کنید باید یک کارآگاه حرفه ای باشید تا تحقیقات خود را انجام دهد، فقط باید مایل به خواندن متفکرانه باشید.

سرمایه گذاران باید با احتیاط به ethereum max نزدیک شوند. به یک دلیل، و آن داستان کیم کارداشیان است.

ethereum max چه می‌دانید؟

پروژه Ethereum Max فقط یک ماه پیش آغاز شده است. طبق وب سایت آن، emax یک رمز ERC-20 در بلاکچین Ethereum است. این بدان معناست که این یک چنگال، ارتقا یا رقیب Ethereum نیست. ERC-20 برای ایجاد، مهارت فنی کمی لازم است (این نکته مهم است)، و آنها از توابع خود بلاکچین Ethereum استفاده می کنند.

و علی‌رغم نام، emax به هیچ یک از توسعه دهندگان پشت Ethereum وابسته نیست. این یک مشکل نسبتاً رایج در رمزنگاری است زیرا نام‌ها اغلب دارای حق چاپ محفوظی نیستند. به عنوان مثال ده ها سکه با نام “بیت کوین” وجود دارد، اما بیشتر آنها ارتباط چندانی با BTC ندارند.

در حالی که برخی از ERC-20 ها فقط برای سرگرمی هستند و عملکرد واقعی ندارند، برخی دیگر برای کار با سیستم های نرم افزاری ثانویه مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی، امید است که این نشانه ها بر اساس کاربرد آنها در این سیستم ها، ارزش خود را افزایش دهند. اما دشوار است که دقیقاً نحوه کارکرد emax را بفهمید بخش “tokenomics” در صفحه اصلی پروژه فقط شامل توصیفات مبهم “مزایای انجمن” و بازار توکن (NFT) در آینده است. همچنین نوید “پاداش بازده” را می دهد که 3٪ از کل معاملات بین دارندگان را تقسیم می کند. اما جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد هر یک از این موارد وجود ندارد.

به نظر نمی رسد که هیچ اطلاعاتی در صفحه اصلی درباره تیم پشتیبان پروژه وجود داشته باشد. اما پروژه هایی با پشتیبان و توسعه دهندگان ناشناخته معمولاً دارای ریسک بیشتری هستند. این امر تا حد زیادی به این دلیل است که در صورت ناپدید شدن تیم با سرمایه های سرمایه گذار یا کنار گذاشتن پروژه، خطر پیگرد قانونی و یا بازگشت اقتصادی را کاهش می دهد.

کیم کارداشیان و دلیل تبلیغ او برای این پروژه

بنابراین، اکنون به توییت پولی کیم کارداشیان که به او دستمزد داده اند، و نه به لطف برخی از موفقیت های بزرگ تحقیقاتی، بلکه به دلیل دستمزد، کیم این تبلیغات را در پست خود گنجانده است. این فقط نوعی افشای کمیسیون تجارت فدرال از تأثیرگذاران شبکه های اجتماعی است که تبلیغات محصولات زیبایی یا مکمل های سلامتی را ارسال می کنند.

Ethereum Max.

افراد پشت emax چقدر به کارداشیان پرداخت کردند؟

هیچ راهی آسان برای دانستن وجود ندارد، اما گزارش قبلی نشان می دهد که او برای بیشتر پست ها بین 300 هزار تا 500 هزار دلار و در بعضی موارد خیلی بیشتر دستمزد می گیرد. حدس می زنم پستی برای خبرهای زودگذر Kim’s هزینه کمتری داشته باشد اما اگر شما یک سرمایه گذار هستید، باید بررسی کنید که آیا صرف یک سال حقوق و دستمزد برنامه نویس در یک آگهی تبلیغاتی در اینستاگرام، منافع طولانی مدت یک پروژه را تأمین می کند یا خیر؟

به همین ترتیب، سوالاتی را در مورد افراد مشهور دیگر که تبلیغ emax کردند ایجاد می شود. شاید میلیونرهای مشهور پل پیرس و فلویدمی  در واقعاً در حال تبلیغ emax بودند زیرا آنها تحقیقات خود را انجام داده و به پروژه اعتقاد دارند.

توضیح احتمالی دیگر این است که آنها به خاطر تبلیغات خود پول دریافت کرده اند و فقط آن را فاش نکردند. این کاری است که می ودر قبلاً انجام داده است: او به دلیل توییت در مورد سکه ای به نام Centra که معلوم بود کلاهبرداری است، در سال 2018، به 615 هزار دلار جریمه شد. به نظر می رسد حداقل برخی از طرفداران در پاسخ های پل پیرس، بدترین مورد را نیز در مورد او باور دارند، مقایسه توییت او با سوئیچ اخیر در توئیت تبلیغاتی Soulja Boy، متهم كردن پیرس به “پرداخت به شیل” و توصیف emax به عنوان یك پمپ و تخلیه كلاسیک است.

معاملات، معاملات… معاملات

Ethereum Max چند معامله انجام داده است که امیدوار کننده به نظر می رسند. در یک بیانیه مطبوعاتی در تاریخ 26 می، که در بوق و کرنا کرده بودند با این تیتر بیرون آمد: ethereum max اکنون CryptoCurrency انحصاری است که برای خرید  Mayweather بلیط آنلاین پذیرفته شده است.

مشکلات پیش روی این ارزدیجیتال

روش آسان دیگر برای ارزیابی یک پروژه کم شناخته شده، بررسی حرفه ای بودن ارائه آن است. ما قبلاً متوجه شده ایم که وب سایت Ethereum Max اطلاعات جامع و کامل زیادی ندارد. و اطلاعیه های مطبوعاتی آن نیز کمی نگران کننده است.

بسیاری از کلاهبرداری ها عمداً اشتباهات املایی یا اشتباهات دیگری را در ادبیات خود وارد می کنند. با دور کردن مردم با قضاوت انتقادی تر، آنها می توانند بر اهداف ساده لوحانه یا تکان دهنده تر تمرکز کنند. در مورد کلاهبرداری از طریق ایمیل، کلاهبرداران موجب صرفه جویی در ساعات کاری می شوند که در غیر این صورت مستقیماً با یک چشم انداز که ممکن است سوالات زیادی بپرسد تلف می شوند.

اثربخشی این استراتژی “فیلتر منفی” در یک مطالعه تحقیقاتی مایکروسافت 2012 نشان داده شد. روش دیگر برای انجام تحقیقات شخصی خود، مراجعه به بیانیه های مطبوعاتی قدیمی برای اثبات پیگیری تیم است. به عنوان مثال، این نسخه در تاریخ 30 می می گوید تیم Ethereum Max قصد دارد نقشه راه خود را منتشر کند.

هشت روز پس از آن مسابقه، هیچ نشانه ای از نقشه راه در وب سایت پروژه وجود ندارد. البته تأخیرها اتفاق می افتد، بنابراین ممکن است در اینجا جای نگرانی نباشد اما آیا شما در یک شرکت معمولی سرمایه گذاری می کنید که این نوع مهلت را از دست بدهد؟

قدرت تصمیم برای سرمایه گذاری

این نوع تحلیل تقریبی است و هر پروژه را فقط در عرض چند ساعت تحقیق می‌توان انجام داد. (انجام این تحقیق و نوشتن آن برای شما فقط حدود پنج ساعت کار طول کشید). بسته به مقدار پولی که قصد دارید روی رمزارز جدید سرمایه گذاری کنید، این زمان ممکن است بهترین نتیجه داشته باشد.

منبع: https://bit.ly/2TztGJY

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x