پنجشنبه , 30 دی 1400 - 10:16
ALICE

از توکن (My Neighbor Alice) ALICE چه می‌دانید؟

همسایه من آلیس چیست؟

My Neighbor Alice یک بازی چند نفره و مبتنی بر بلاکچین است، که در آن از بازیکنان برای خرید جزایر مجازی، جمع آوری و ساختن موارد هیجان انگیز و دیدار با دوستان جدید دعوت می شود. در راستای یک روایت هیجان انگیز، این بازی شامل عناصر مالی گرافیکی و بلاکچین برای کسانی است که می خواهند فراتر از بازی و کسب درآمد از تجربه خود بپردازند.

چه زمانی بازی منتشر می شود؟

از سرمایه گذاران اولیه ALICE دعوت می شود تا در ژانویه 2021 به بازی آزمایشی Steam بپیوندند. با گذشت زمان، ویژگی های مختلف درون بازی به My Neighbor Alice اضافه می شود. انتظار می‌رود بازی کامل در بهار 2022 منتشر شود.

چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

بازیکنان می توانند از طریق سیستم عامل های بازی سنتی مانند Steam و همچنین وب سایت رسمی آلیس به بازی دسترسی پیدا کنند.

چه عناصر حاکمیتی در همسایه من آلیس فعال خواهند شد؟

همسایه من آلیس سازمانی غیرمتمرکز به نام شورای جامعه را اداره می کند که توسط جامعه اداره می شود. هر کسی که دارای علائم ALICE باشد، می تواند با رای گیری، پیشنهاد اصلاح و تصمیم گیری در مورد بودجه، به شورای جامعه بپیوندد و در روند حاکمیت شرکت کند.

ALICE

My Neighbor Alice شامل چه ویژگی های DeFi است؟

یکی از دیدگاه های استراتژیک در همسایه من آلیس ایجاد مشوق های پولی برای بازیکنان متعهد و با انگیزه است. عناصر اصلی DeFi در بازی عبارتند از:

NFT یا نشانه هایی  که به صورت موارد درون بازی مانند زمین، خانه، گیاهان، حیوانات و سایر موارد ارائه می شوند. بازیکنان می توانند علائم ALICE خود را به خطر بیندازند و وثیقه NFT سود سهام را دریافت کنند. وقتی کاربر NFT را از سیستم خریداری می کند، ممکن است درصدی از قیمت خرید به یک حساب وثیقه ویژه مرتبط با NFT وارد شود.

سپس کاربر می تواند آن را به قیمت معادل وثیقه قفل شده (یا درصدی از آن) به سیستم بفروشد (یعنی NFT را از بین ببرد). این تضمین می کند که مقدار NFT نمی تواند زیر یک آستانه خاص قرار گیرد.

NFT: از جمله زمین، با قرارداد هوشمند ویژه ای که روند و شرایط اجاره را مدیریت می کند.

آیا برای انجام بازی به کیف پول Crypto نیاز دارم؟

نه، از شما یک کیف پول رمزنگاری برای سوار شدن و انجام بازی خواسته نمی شود. در My Neighbor Alice ، فقط شما تصمیم خواهید گرفت که چقدر می خواهید در ویژگی های غیرمتمرکز بازی و DeFi نقش داشته باشید. در عین حال ، اگر تصمیم دارید به شورای جامعه بپیوندید یا موارد مختلفی از بازی مانند NFT را خریداری کنید ، برای انجام معامله به کیف پول ارز رمزنگاری شده نیاز خواهید داشت.

هزینه بازی چقدر است؟

My Neighbor Alice یک بازی رایگان است. با این حال، برای سفارشی کردن آواتارها (گرافیکی کردن تصویر کاربران) و طرح های مجازی به شما پیشنهاد می شود موارد مختلفی در بازی خریداری کنید.

ALICE

رمز ALICE چیست؟

ALICE یک ارز داخل بازی است که برای خرید اقلام داخل بازی و NFT ها در بازار و برنده شدن در مسابقات و مسابقه ها از آن استفاده خواهید کرد. علاوه بر این، داشتن یک رمز ALICE این امکان را برای شما فراهم می کند که در ازای دریافت پاداش آنها را در اختیار داشته باشید و از طریق شورای جامعه در روند حاکمیت شرکت کنید.

ویژگی های کلیدی بازی در My Neighbor Alice چیست؟


My Neighbor Alice شامل انواع ویژگی های درون بازی است که برای پیشرفت و ارتقا تجربه بازی کاربران طراحی شده است. بازیکنان می توانند زمین و سایر وسایل بازی خود را از قبیل خانه ها، حصارها، حیوانات و گیاهان را در بازار مجازی بازی معامله کنند. جزایر مجازی عناصر مهم زیرساخت بازی هستند.

بازیکنان می توانند زمین های آلیس را پس از حمل و نقل یا در بازار از آلیس خریداری کنند. توجه به این نکته ضروری است که تعداد کمی از قطعات در جهان وجود دارد و هر قطعه زمین به صورت نشانه های NFT نمایش داده می شود. از آواتار (تصویر گرافیکی کاربر) برای نمایش بازیکنان در بازی استفاده می شود.

بازیکنان می توانند آواتارهای خود را با کمک لوازم خود شخصی سازی کنند و با نصب دارایی های مختلف روی آن، آن را اصلاح کنند. بازیکنان می توانند موارد مختلف در بازی مانند خانه ها، نرده ها، گیاهان و حیوانات را در بازار بازی جمع آوری و تجارت کنند. همسایه من آلیس دارای یک سیستم شهرت خواهد بود که به بازیکنان به عنوان صاحبان زمین خوب با افزایش مزایا (تا شرکت در شورای جامعه) پاداش می دهد.

همسایه من آلیس امکانات مختلفی را برای بازیکنان فراهم می کند تا در یک هدف مشترک کار کنند و برای تکمیل فعالیت های سرگرم کننده به منابع بپیوندند. به عنوان مثال، این بازی رویدادهای ایجاد شده در جامعه را که بازیکنان در فعالیت ها و مسابقات شرکت می کنند، امکان پذیر می کند. همسایه من آلیس همچنین یک انجمن غیرمتمرکز را فعال می کند، جایی که کاربران می توانند در مورد فعالیت های بازی بحث کنند، برنامه آینده رای دهنده ها را در سازمان غیرمتمرکز تشخیص دهند ، دوستان جدید جستجو کنند ، و غیره

طراحی بازی

این فقط یک بازی برای بازیکنان بلاکچین نیست. این یک بازی است که بلاکچین را به میلیون ها بازیکن و کاربر معرفی می کند. My Neighbor Alice یک بازی چند نفره است، جایی که هر کسی می تواند جزایر مجازی را خریداری و مالک آن شود، موارد هیجان انگیز را جمع آوری و بسازد و با دوستان جدید ملاقات کند. این بازی با الهام از بازی های موفقی مانند Animal Crossing ، بهترین های دو دنیا را با هم ترکیب می کند. روایتی سرگرم کننده برای بازیکنان عادی که می خواهند از تجربه بازی لذت ببرند.
 کاربران می توانند از طریق بازی، جزایر مجازی را خریداری و مالک شوند، موارد جالب را جمع آوری و بسازند و با دوستان جدید ملاقات کنند. هدف این بازی تلفیق یک روایت جالب برای بازیکنان معمولی است که می خواهند از گیم پلی بازی لذت ببرند، یک اکوسیستم برای بازیکنانی که می خواهند NFT را جمع آوری و تجارت کنند.

شبکه غیرمتمرکز

همسایه من آلیس قصد دارد با یک سازمان غیرمتمرکز خود به نام شورای جامعه که توسط جامعه اداره می شود، به یک بازی مورد علاقه متعلق به کاربران تبدیل شود. در مجموع، کاربران می توانند در مورد استفاده از درآمد حاصل از فروش جزیره، فروش دارایی درون بازی و کانال های توزیع بازی سنتی تصمیم بگیرند. در ضمن، آنها می توانند در مورد برنامه توسعه پروژه و طرح های خرید توکن تصمیم بگیرند.

جزایر

بعد از اینکه قطعه زمین از آلیس یا در بازار خریداری شد، بازیکنان می توانند شکل زمین را تغییر دهند و آن را با موارد مختلف در بازی مانند خانه ها، دریاچه ها، تزئینات، حیوانات، گیاهان و سایر مواردی که می توانند تزئین کنند. 

سایر موارد بازی هم از طریق بازار داخل بازی و هم بازارهای NFT در بلاکچین های دیگر قابل معامله است. این امر برای دارایی های ایجاد شده از طریق بازی نقدینگی ایجاد می کند و همچنین بازیکنان بیشتری را ترغیب می کند تا در ساختن جهان آلیس مشارکت کنند.

ALICE Token

رمز ALICE واحد پول بومی بازی است. به دارندگان توکن، امکان بازی، سرمایه گذاری و همچنین بخشی از بازی را می دهد. از ALICE می توان برای خرید دارایی، زمین و لوازم تزئینی داخل بازی استفاده کرد. کاربران می توانند از طریق شرکت در رویدادهای مختلف درون بازی مانند مسابقات، توکن ALICE را کسب کنند.

بنیانگذاران

Antler Interactive یک استودیوی بازی پیشرو است که به خاطر نوآوری های خود در این صنعت معروف است. به عنوان یک پیشگام در بازی VR، در حال تجربه واقعیت افزوده (AR) و فناوری بلاکچین است. با داشتن حدود یک میلیون بازیکن، آخرین بازی های موبایل آنها اغلب توسط Google در فروشگاه Google Play به عنوان “Top AR Picks و توسط Apple به عنوان Game of the Da ارائه می شود.

قیمت (My Neighbor Alice)

عرضه اولیه این کوین در کمتر از یک ساعت از 10 سنت به بیشتر از 60 دلار افزایش یافت. (رشد 60 هزار درصدی). اما بعد از چند ساعت روند نزولی را پیش گرفت در زمان نگارش این مطلب قیمت هر کوین آن برابر است با 26 دلار.

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

آربیتراژ

تجارت آربیتراژ چیست؟ خطرات مرتبط با معاملات آربیتراژ چه چیزهایی است؟

معاملات آربیتراژ یک استراتژی تجاری کم خطر است که از اختلاف قیمت در بازارها بهره …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x