جمعه , 24 اردیبهشت 1400 - 1:04
Pundi X

اخباری از کاهش توکن Pundi X (پاندی ایکس) و توکن سوزی این رمز ارز

طی چند هفته گذشته، برخی اصطلاحات مربوط به رمزها را شنیده اید، مانند کاهش توکن، خرید مجدد و سوختن. هر یک از آنها معنای متفاوتی دارند، اما در بعضی مواقع به جای یکدیگر استفاده می شوند. Pundi X در واقع دارای هر سه رایت رمز، خرید توکن و کاهش رمز است. این یک مقاله کوتاه است تا توضیح دهد که آنها برای تعیین چه چیزی هستند.

بیشتر بخوانید: از پاندی ایکس (Pundi X) و توکن NPXS چه می‌دانید؟

کاهش توکن

اثر: رمز جدید Pundi X با 1000 کاهش عرضه.

هدف: افزایش استفاده، پشتیبانی از مبادله، پذیرش DeFi

اقدامات مورد نیاز: این برنامه به صورت خودکار یا دستی برای کاربران براساس مبادلات و کیف پولهای مربوطه انجام خواهد شد.

جدول زمانی: اواخر مارس 2021 تا اواخر مارس 2022. زمان دقیق TBA.

Pundi X پس از پیشنهاد درخواست نظر و انجام نظرسنجی جامعه ای که از کاهش حمایت می کند، کاهش عرضه رمز را آغاز می کند.

در ارزش توکن های جدیدی که کاربر پس از کاهش رمز در اختیار دارد، تغییری در مقایسه با ارزش کل توکن های قدیمی ایجاد نمی شود. به عنوان مثال: اگر شما 1000 NPXS در دست داشته باشید، پس از کاهش، 1 Pundi X Token ذخیره خواهد شد. ارزش کل رمز NPXS ثابت باقی مانده است، از این رو به عنوان مثال، 0.002 دلار به ازای هر رمز ارز، قیمت لیست رمز ارز جدید Pundi X توسط بازار با 2 دلار در هر توکن منعکس می شود در حالی که تعداد کل ارز رمزنگاری جدید Pundi X شما نشان داده می شود 1000 مورد از میزان موجودیت خود را کاهش دهید.

از آنجا قیمت توکن جدید با توجه به بازار بالا یا پایین می رود. شرکت و صرافی ها اطمینان حاصل می کنند که ارزش رمز جدید به ترتیب متناسب با ارزش بازار Pundi X پیروی می کند.

بازپرداخت توکن Pundi X

تأثیر: خرید مجدد توکن ها از بازار آزاد توسط بنیانگذاران.

هدف: بنیان گذاران با خرید توکن از بازار آزاد اعتماد زیادی به توسعه Pundi X دارند، از این رو عرضه در گردش رمز را کاهش می دهند.

اقدامات مورد نیاز: کاربران نیازی به انجام کاری ندارند.

جدول زمانی: از سال 2018 تاکنون 8 بار ادامه دارد.

بنیانگذاران Pundi X در سال 2018 و 2019 بازپرداخت رمز را انجام داده اند و 5 بار در مجموع 1400 ETH انجام داده اند و در سال 2021 پس از رسیدن قیمت مشخص NPXS به سه مورد خرید مجدد توسط کاربر انجام شده. پس از بازگشت NPXS به قیمت 0.005 دلار، خرید بعدی 2021 انجام خواهد شد. رمز خرید یک رویداد برنامه ریزی نشده برای کاهش عرضه در بازار است.

سوختن / از بین بردن توکن ها

اثر: رمز را به طور دائم از کل منبع حذف کنید.

هدف: سکه های ناشی از استفاده از XPOS و همچنین سایر برنامه های کاربردی همانطور که در ICO وعده داده شده بود، سوزانده شدند.

اقدامات مورد نیاز: کاربران نیازی به انجام کاری ندارند. حذف سه ماهه رمز توسط شرکت انجام می شود.

جدول زمانی: از آگوست 2018 هر سه ماه یکبار ادامه دارد. ارزش سوخته بر اساس نرخ فعلی بیش از 50 میلیون دلار است.

همه رویدادهای توکن حذف شده به صورت عمومی اعلام شده و هر سه ماه یکبار اجرا می شود. این در کل منبع منعکس می شود که در آن می توانید حداکثر تأمین را ببینید و منبع فعلی در coinmarketcap متفاوت است.

برای ساده کردن، می توانیم آن را به عنوان حذف٪ x توکن از منبع تصور کنیم. در پروژه Pundi X ، NPXS رمز اصلی در اکوسیستم است و تمام معاملات در Pundi X رمز NPXS را می سوزاند. از سال 2018 به بعد سه ماهه رمز NPXS را سوزاندند. (مجموعاً ارزش آن تاکنون 50 میلیون دلار است. افزایش استفاده از NPXS در اکوسیستم XPOS ، XPASS و XWallet نیز باعث افزایش رایت رمز می شود زیرا این رمز اصلی است.

امیدوارم این به شما کمک کند تا درباره اصطلاحاتی که ما برای فعالیت رمز Pundi X استفاده می کنیم بیشتر بدانید. همچنین مقالات کاملی در مورد هر یک از این موارد وجود دارد ، از جمله جدول زمانی ، گزارش ها و موارد دیگر در پست های رسمی وبلاگ Pundi X آینده و گذشته.

درباره ی نوید حکیمی

سردبیر وب سایت تی بیتو، تحلیلگر بازارهای مالی، محقق ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

شاخص داوجونز بیت کوین اتریوم

داوجونز شاخص های بیت کوین و اتریوم را ارائه می کند

سرمایه گذاران می توانند از شاخص های بیت کوین و اتریوم که توسط شاخص داوجونز …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x