شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 10:36
بیت کوین

احتمال سقوط بیت کوین به 25 هزار دلار چقدر است؟

قیمت بیت کوین در این هفته همچنان بیش از 30 هزار دلار باقی مانده است. علی‌رغم سقوط، اکنون نسبت به دو روز پیش به 35 هزار دلار نزدیک شده است. این دارایی در هفته گذشته با افت قیمتی نزدیک به 20 درصدی مواجه شده است، با این حال، این امر معامله‌گران را از خرید منصرف نکرده و انباشت همچنان ادامه دارد.

در همین زمان، در حالی که تجارت بیت کوین زیر سطح 35 هزار دلار ادامه دارد، داده های زنجیره ای نشان داد که مهمترین منطقه پشتیبانی از بیت کوین بین 31700 تا 33500 دلار بوده است.

این منطقه دقیقاً همان منطقه ای است که تقریباً بیش از 570 هزار آدرس در آن تقریباً 500 هزار بیتکوین خریداری کرده اند، بنابراین آن را به یک سطح روانشناختی مهم برای قیمت بیتکوین تبدیل می کند. اگر دارایی، پشتیبانی خود را در این سطح از دست بدهد، احتمالاً قیمت با سد تقاضای بعدی که در حال حاضر زیر سطح 25 هزار دلار است، یعنی 23400 دلار، روبرو خواهد شد.

شایان ذکر است که اگر سد تقاضا بین 31700 تا 33500 دلار برقرار باشد، بیت کوین می تواند تا 37 هزار دلار بازگردد. با در نظر گرفتن عواملی مانند تقاضای کنونی برای بیتکوین از طریق صرافی ها، ورود سرمایه گذاری کل در سراسر شبکه بیتکوین در هفته گذشته، این داستان صعودی تر است.

118.58 میلیارد دلار به شبکه بیتکوین منتقل شده است، و از روایت بهبود و نزدیک شدن به 40 هزار دلار پشتیبانی می کند، تا سقوط زیر 25 هزار دلار. علاوه بر این، 37 هزار دلار نشان دهنده یک منطقه مقاومت عظیم است. زیرا 1.3 میلیون آدرس 643 هزار بیتکوین را در این سطح قیمت خریداری کرده اند.

این آدرس ها درصد زیادی از معامله گران بیت کوین و HODLers را نشان می دهد و این سطح قیمت برای احساسات و حجم اجتماعی بسیار مهم است. حجم اجتماعی و تسلط بیت کوین کاهش یافته است و احتمال بازگشت آن به بالای 35 هزار دلار نسبت به پایین 25 هزار دلار وجود دارد.

 اکثر موسساتی که در هفته اول میزان بیت کوین خود را کاهش داده اند، با سقوط و افت فعلی نیز به آن افزوده اند. این قیمت برای قیمت بیت کوین صعودی است و احتمال پایین آمدن قیمت در پایین ترین قیمت 25000 دلار را کاهش می دهد.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x