جمعه , 24 اردیبهشت 1400 - 0:06
Autocoin

اتو کوین (Autocoin) چیست؟ چرا خرید آن در حال حاضر سودآور است؟

Autocoin  که روی Binance Smart Chain (BSC) کار می کند. که با  هدف بهینه سازی بازده کاربران DeFi در میان dApp های مختلف در فضای DeFi طراحی شده است. AUTO رمز ابزار بومی Auto است و برای حکمرانی و پرداخت هزینه های پلتفرم استفاده می شود.

Autocoin بدون پیش فروش شروع به کار کرد. AUTOcoin از 15 دسامبر 2020 به صورت خطی ضرب می شود و تقریباً در اکتبر 2021 (0.008 AUTO / بلوک) به پایان می رسد. برای اطمینان از توزیع عادلانه، فقط کاربران قادر به استخراج AUTO هستند.

Autofarm مجموعه ای از محصولات در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که تجمع DEX و تولید محصولات مختلف را در زنجیره های مختلف فراهم می کند. برجسته ترین، پیدایش Autofarm مربوط به BSC بود و به گسترش قابلیت های زنجیره ای خود به Huobi ECO Chain (HECO) ادامه داد.

بنیانگذار Autocoin  کیست؟

Autofarm به عنوان یک پروژه توسط بنیانگذار mildgiraffe شروع به کار کرد که دارای دانش و تجربه غنی از فضای رمزنگاری و معامله با کدها و قراردادهای هوشمند است.

او به تنهایی Autofarm را راه اندازی کرد و در جایی که ارزش کل قفل شده (TVL) پروتکل از رقمی ناچیز به 537 میلیون دلار در کمتر از دو ماه رسید، رشد چشمگیری را شاهد بود.  Autofarm در جایگاه سوم TVL در کل فضای BSC قرار دارد.

 با توجه به مدل قیمت گذاری کارآمد و منطقی Autofarm در کنار استراتژی ترکیب بهینه که هدف آن بهره وری بین هزینه های گس و فرکانس ترکیب است، Autofarm به عنوان بهترین تجمع عملکرد از نظر APY های نهایی برجسته است. همچنین کاربران نهایی نیازی به دانش ماهرانه در مورد پروتکل های اساسی درگیر یا DeFi ندارند، بنابراین خزانه ها یک استراتژی سرمایه گذاری منفعل را نشان می دهند. این یک صندوق رمزنگاری است که هدف آن افزایش میزان دارایی های کاربران است.

درباره ی نوید حکیمی

سردبیر وب سایت تی بیتو، تحلیلگر بازارهای مالی، محقق ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

ونوس XVS

ونوس (XVS) چیست؟ هر آنچه از این ارز دیجیتال باید بدانید

معرفی ارز دیجیتال ونوس (XVS) ونوس یک شبکه معاملاتی غیرمتمرکز (Defi) است که بر روی …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x