پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 14:35
اتریوم

اتریوم بالای 4 هزار دلار فقط یک هفته پس از شکستن آخرین رکورد

اتریوم پس از  شکسته شدن رکورد قبلی خود که قیمت بیش از 3000 دلار در هفته گذشته، را تجربه می‌کرد 1000 دلار ارزش دیگر نیز در راه دستیابی به آخرین رکورد 4000 دلاری خود را امروز تجربه کرد.

کمتر از هفت روز پس از انفجار قیمت بالای 3000 دلار، دومین ارز رمزنگاری شده سر به فلک کشیده و به 4000 دلار رسیده است. بنابراین، ETH از ابتدای سال بیش از 400 درصد افزایش یافته است. Ethereum از آخرین نقطه عطف خود یعنی 3000 دلار فراتر رفته است. در 20 فوریه 2021، اندکی پس از شکست بالاترین رقم قبلی ژانویه 2018 ، ETH به بالای 2 هزار دلار رسید.

این یک عملکرد قابل توجه برای خود بود، اما بخاطر داشته باشید که ETH در ابتدای سال 2021 زیر 800 دلار بود، این دارایی فقط در روزهای بعد سود خود را تشدید کرده است. اتر پس از رساندن اوج های پی در پی همیشگی بالاتر از سطح 3000 دلار، به سمت بالا حرکت کرد و لحظاتی پیش به یک نقطه عطف مهم دیگر یعنی 4000 دلار رسید. به عبارت دیگر، ارزش ETH در کمتر از تنها یک هفته 33 درصد افزایش یافت.

با وجود افزایش بیش از 400 درصدی از ابتدای سال، برخی از کارشناسان حتی سود بیشتر برای دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ را پیش بینی می کنند. مارک کوبان، سرمایه گذار میلیاردر و مالک دالاس ماوریکس، اخیراً سه دلیل قابل توجه را برای ادامه کار Ethereum در سمت افزایش قیمت و عملکرد بهتر بیت کوین ذکر کرده است.

طبق CoinMarketCap ، در نتیجه تحولات فوق الذکر، سلطه بازار ETH در بالاترین سطح 3 ساله و تقریباً 19٪ افزایش یافته است.
اتریوم با محدودیت بازار وارد 20 دارایی برتر شده است. هم اکنون، سرمایه بازار ETH بزرگتر از غول هایی مانندJohnson & Johnson ، Walmart ، Mastercard ، NVIDIA ، Bank of America ، PayPal و بسیاری دیگر است.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x