پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 10:26
کریپتو کارنسی و بازی های آنلاین

آیا کریپتو کارنسی در آینده بازی های آنلاین تاثیرگذار است؟

کریپتوکارنسی در سال های اخیر به عنوان پدیده ای جهانی شناخته شده است که در صنایع مختلف مورد استفاده می باشد. یکی از صنایعی که با کریپتوکارنسی مرتبط است را می توان بازی های آنلاین دانست. طبق گزارشی که از سوی WAX منتشر شده است، حدود 75 درصد از Player های آنلاین به دنبال آن هستند که از کریپتو کارنسی هایی مانند بیت کوین و اتریوم برای مبادله در بازی استفاده استفاده کنند. کریپتو کارنسی در سیستم عامل های مختلف قابلیت استفاده دارد.

کریپتو کارنسی می تواند Player را قادر به استفاده از این نوع دارایی ها برای معامله در بازی ها کند و همچنین می تواند در صنعت بازی به عنوان یک روش امن و آسان برای کسب درآمد به شمار رود و بسیاری از گیمرها می توانند از بستر کریپتوکارنسی برای درآمد بیشتر اقدام کنند. با توجه به این توضیحات در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این زمینه با شما صحبت کنیم.

اخبار کریپتو کارنسی

کریپتو کارنسی در دنیای بازی آنلاین چطور مورد استفاده قرار خواهد گرفت؟

می توانیم از کریپتو کارنسی و از طریق کیف پول های الکترونیک برای مبادلات در یک بازی استفاده کنیم. برای مثال می توانیم زمانی که یک کاربر نیاز دارد تا از واحد های کریپتو کارنسی استفاده کند و یا هزینه ای از سوی سایر کاربران می خواهد به شخصی پرداخت شود، از  کیف پول دیجیتال استفاده نماید. از این روی می توان گفت که کریپتو کارنسی یکی از بهترین روش های پرداخت آنلاین در بازی ها به شمار می رود.

در بازی های آنلاین شما می توانید بر اساس استراتژی هایی که استفاده می کنید، کسب درآمد کنید. همچنین می توانید از طریق کریپتوکارنسی پرداخت های درون برنامه ای داشته باشید و بازاریابی وابسته و ارجاعی را امتحان کنید که قطعا برای گیمرها جذاب خواهد بود و در کسب درآمد بیشتر تاثیرگذار خواهد بود.

خرید های درون برنامه ای با استفاده از کریپتوکارنسی به گیمر این امکان را می دهد تا بتوانند در بازی به صورت مستقیم المان های بازی (مانند سکه، جان اضافه، شخصی های سفارشی سازی شده و غیره) را خریداری کرده و با استفاده از بیت کوین یا اتریوم هزینه های مربوط را پرداخت کنند. همچنین تبلیغات درون برنامه ای در بازی های آنلاین به صورت تبلیغات پاداش دهنده را می توان با استفاده از کریپتوکارنسی ایجاد کرد تا گیمر بتواند در صورت مشاهده یک تبلیغ و یا یک ویدئوی تبلیغاتی، هزینه ای را بر اساس کریپتوکارنسی دریافت کند.

بازار کریپتو کارنسی

بازاریابی وابسته نیز یکی از مهم ترین بحث های حوزه بازی های آنلاین و کریپتو کارنسی به شمار می رود و گیمر می تواند در صورت دعوت از دوستان، مبلغ مشخصی از کریپتوکارنسی را دریافت کند که می تواند در جذب بیشتر مخاطب به بازی های آنلاین کمک کند. همچنین کازینو های آنلاین می توانند پرداخت خود را به صورت کریپتو کارنسی پرداخت کرده و بازیکنان می توانند از دارایی های دیجیتال خود استفاده داشته باشند.

مزایای استفاده از کریپتو کارنسی در بازی های آنلاین

بازی های آنلاین می توانند برای حل مشکلات مربوط به معاملات و کلاهبرداری هایی که بازیکنان انجام می دهند از کریپتو کارنسی استفاده داشته باشند. در ادامه بیشتر در خصوص مزایای استفاده از کریپتو کارنسی در بازی های آنلاین با شما صحبت خواهیم داشت :

معامله فوری را می توان از مهم ترین مزایایی دانست که با استفاده از کریپتو کارنسی در بازی های آنلاین امکان پذیر است. همچنین محدودیت های جغرافیایی پرداخت پول به این صورت برداشته شده و شما امکان بازی در هر جای دنیا را خواهید داشت. همچنین این روش بسیار امن است و امکان کلاهبرداری و غیره را به حداقل می رساند. در ادامه می توان گفت که از دیگر مزایای استفاده از کریپتو کارنسی در بازی های آنلاین می توان به امکان داشتن پول بیشتر و جامعه آماری بالاتر اشاره داشت. عدم شناسایی هویت شما نیز از دیگر مسائلی است که شاید برای شما اهمیت بسیار زیادی داشته و با کریپتوکارنسی می توانید به این مسئله دسترسی داشته باشید.

همه چیز درباره کریپتو کارنسی

کلام آخر

طبق مطالعاتی که در سال 2020 انجام شده است، حدود 2.7 میلیارد نفر بازیکن آنلاین در دنیا وجود دارند که ارزش این بازار را برابر با 159.3 میلیارد دلار بوده و می توان گفت که ارزش این بازار تا سال 2023 بیشتر از 200 میلیارد دلار خواهد شد. این فرصت برای استفاده بیشتر از کریپتو کارنسی و همچنین فناوری بلاک چین بسیار مناسب می باشد و شما می توانید از مزایای این مسئله استفاده داشته باشید. به خصوص استفاده از کریپتو کارنسی برای بازار توسعه دهندگان بازی ها می تواند موقعیت بسیار خوبی باشد تا تراکنش های مالی بیشتری در این بازار انجام شود.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

احساس بازار

احساس بازار رمزنگاری چیست؟

احساس بازار، و حالات سرمایه گذاران را در مورد یک دارایی در نظر می گیرد. …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x