پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 13:26
Cardano

آیا کاردانو برای سرمایه گذاری خوب است؟ پیش‌بینی قیمت آن در آینده

پتانسیل کاردانو، بسیار بالا است. این راهنما با هدف ارائه انواع پیش بینی های قیمت ADA از متخصصان برتر بازار رمزنگاری و سایر موارد، و پاسخ دادن به مهمترین سوالات مربوط به رشد پیش بینی شده کاردانو، از جمله آیا من باید در کاردانو سرمایه گذاری کنم؟ آیا کاردانو سرمایه گذاری خوبی است؟ یا کاردانو تا کجا بالا می رود؟

تاریخچه Cardano ، پتانسیل و قیمت بلند مدت

اولین اقدام قیمت کاردانو در اواخر سال 2017 و اوایل سال 2018 ثبت شد، بنابراین آلتکوین نسبتاً جدید هنوز در حالت کشف قیمت قرار دارد و سعی در یافتن قیمت و ارزش عادلانه بازار دارد.

از آنجا که این فناوری از چنین پتانسیل بلندمدت قیمت و هیاهویی برخوردار است، اخبار اولیه، اخبار کاردانو و گمانه زنی ها قیمت ADA را از 0.02 دلار در اکتبر 2017 به 1.33 دلار در بالاترین حد خود در 4 ژانویه 2018 رساند. سرمایه گذاران در شوک مانده بودند، که چرا Cardano در حال افزایش است. پس از آن، ADA در پنجشنبه سیاه در مارس 2020 به 0.025 دلار کاهش یافت. سقوط ویرانگر تمام رمزنگاری ها بازار ارزدیجیتال را لرزاند، و ADA نیز از این موضوع در امان نماند.

بیشتر بخوانید کاردانو چیست؟

 با این وجود، کاردانو در سال 2018 کمترین قیمت خود به 0.03 دلار رسید و پایین ترین قیمت خود را در سال 2019 به همان مقدار کاردانو رساند. بالاترین قیمت برای سال 2019، فقط 0.10 دلار بود و آن را به یک سال راکد برای کاردانو تبدیل کرد. در طول بازار خرس، سرمایه گذاران می پرسیدند که چرا کاردانو پایین می آید و سرانجام چه زمانی این روند نزولی به یکباره پایان می یابد؟

در سال 2020، کاردانو با بقیه صنعت ارزهای رمزپایه شکست عظیم دیگری را تجربه کرد و اکنون با شروع بازار 2021 با محدودیت بازار در میان ده ارز رمزپایه برتر قرار دارد.

قیمت کاردانو در زمان نگارش این مطلب فقط 1.34 دلار است اما با وجود بازار جدید گاو، مطمئناً قیمت آن فردا این نخواهد بود. کاردانو دوباره صعود می کند، اما کاردانو با چه میزان و تا چه حد می تواند بالا برود و چه زمانی کاردانو به قیمت های بازار پیش بینی شده توسط کارشناسان می رسد؟

کاردانو

 پیش بینی قیمت کاردانو

پیش بینی قیمت Cardano  در سال 2021

Cardano از سال 2021 شروع انفجاری پس از یک بازار خرس طولانی داشته است و خود را در بالاترین رکورد تاریخی قرار داده است. با این حال، یک گُوِه نزولی تشکیل شده است، که نشان می دهد قبل از فشار دیگر به اوج های جدید، آزمایش مجدد پایین یا به طور بالقوه مقداری ادغام می شود. گرچه بالاترین قیمت سال 2021 هنوز موجود نیست و ممکن است در سال 2021 به 2 دلار یا بیشتر برسد.

پیش بینی قیمت کاردانو 2022 – 2023

کسانی که در طول ادغام و بازپرداخت نتیجه نمی فروشند، می توانند با افزایش مجدد به قیمت 70 دلار در هر رمز ارز، خوش بین باشند.

پیش بینی قیمت کاردانو 2024 – 2025

پس از چنین صعودی عظیم، دیگر زمان برای بازار خرس دیگر فرا رسیده است. هیچ دارایی، حتی Cardano یا ارزهای رمزپایه دیگر همیشه نمی توانند فقط در یک خط مستقیم رشد کنند. هنگامی که انگیزه صعودی بعدی تکمیل شود، سود جویی و احساسات نزولی قدرت را در دست خواهد گرفت.

Cardano

 آیا Cardano سرمایه گذاری خوبی است یا خیر؟

تمام پیش بینی های طولانی مدت قیمت فوق، هدف ارائه سرمایه گذاران و معامله گران به رشد Cardano و ارزش پیش بینی شده آنها است. پس از سالها پایین آمدن، ADA اکنون آماده است تا بار دیگر قیمت را افزایش دهد و پتانسیل واقعی کاردانو را که همه می دانیم دارایی قدرتمند و توانایی است، را نشان دهد.

کاردانو نیز بسیار جدید است، این بدان معناست که سرمایه گذاران و بازرگانان می توانند خیلی زود در آن شرکت کنند و در شمار معدودی قرار بگیرند که بیشترین رشد اقتصادی را تجربه می کنند.

ابزارهای پیشرفته معاملاتی مانند موقعیت های کوتاه، سفارشات ضرر، توقف سود، نرم افزار نمودار داخلی و موارد دیگر برای معامله گران حرفه ای که فقط بهترین ها را می خواهند در دسترس است.

اهرم در کل دارایی های موجود، حداکثر 50+ در کل ارائه می شود. اهرم اجازه می دهد تا معامله گران با ضرب مقادیر اندک از سرمایه خود محافظت کنند و به موقعیت های بزرگ قدرتمندی برسند که سودهای کلانی را به همراه دارد. یک حرکت کوچک و 5 درصدی با حداکثر اهرم 1000 برابر ارائه شده توسط سیستم عامل می تواند به 5000٪ تبدیل شود.

پس از بروز حباب رمزنگاری، ADA به بازار خرس سقوط کرد، با استفاده از ابزار PrimeXBT ، یک معامله گر می توانست یک دارایی را در روند نزولی کوتاه کند و در هنگام کاهش قیمت دارایی، درآمد کسب کند. به محض چرخش شرایط، موقعیت طولانی می تواند از هر صعودی  استفاده کند.

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x