شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 17:07
کاردانو

آیا وال استریت به کاردانو چشم دوخته است؟

اکثر آلتکوین‌ها قیمت گزافی را پرداخت می کنند که یک بازار نزولی در نمودارها حرکت کند. در حالی که بیت کوین و اتریوم منجر به کاهش ارزش گذاری می شوند، دارایی های دیگر معمولاً فقط قادر به دنبال کردن نشانه های خود هستند. در واقع کاردانو در سال 2021 اینگونه نبوده است، زیرا پنجمین دارایی بزرگی بوده است که قدرت نسبی خود را حفظ کرده است.

از ابتدای ماه اکتبر، ارزش کاردانو با سرعتی زیاد 2276٪ افزایش یافته است. در آخرین سقوط بازار، ارزش آن فقط 40٪ کاهش یافته بود. در حقیقت، اتریوم نسبت به ADA بعد از 19 می کاهش یافته است.

علاوه بر این، محدوده 1 دلاری به طور پیوسته در اختیار این رمز است و با کاهش فشار نزولی در بازار، دارایی احتمالاً طی هفته های آینده بهبود خواهد یافت. با این حال، ممکن است کاتالیزورهای مثبت بیشتری برای Cardano در فضا وجود داشته باشد.

سومین دارایی بزرگ کاردانو است

براساس اعلامیه اخیر Grayscale، این سازمان Cardano را به صندوق سرمایه گذاری کلان خود در کنار افرادی مانند Bitcoin و Ethereum اضافه کرده است. این دارایی اکنون با اختصاص 4.26 درصد، سومین دارایی بزرگ صندوق است. ذکر این نکته مهم است که در حالی که Cardano تاکنون در لیست بررسی قرار داشت، در لیست مستقیم آن جهش رمز بالاتر از Chainlink و Bitcoin Cash مشاهده شده است هر دو دارایی که مدتها قبل از ADA ذکر شده بودند.

ورود سرمایه در حادثه سقوط 19 می شناسایی شد

در حالی که بحث ESG در اطراف بیت کوین در جریان بود، موضوعی که به گفته برخی به عنوان یکی از دلایل ایجاد دامپ بازار، سرمایه گذاران توجه خود را به دارایی های اثبات شده سهام معطوف کردند. در حقیقت ، Coinshares دریافت که پس از سقوط 19 می، کاردانو 11 میلیون دلار ورودی سرمایه از دارایی های نهادی را کسب کرده است.

در همین زمان، بازار بیت کوین شاهد خروج قابل توجه سرمایه 115 میلیون دلاری بوده است. با این اوصاف، می توان استنباط کرد که موسسات قبل از اینکه Grayscale حتی دسترسی آن را به وضوح مشخص کند، به این پروژه توجه کرده اند، اما توسعه بعدی Cardano احتمالاً ارزش آن را حتی بالاتر می برد.

آیا موارد اضافی قرارداد هوشمند منجر به مشارکت های پر مخاطب خواهد شد؟

احتمالاً کاردانو اخیراً اولین قرارداد هوشمند Plutus خود را در شبکه آزمایشی Alonzo خود منتشر کرده است و پیشرفت های بیشتر در ماه جولای اتفاق خواهد افتاد. افزودن عملکرد قراردادهای هوشمند و اجرای نهایی آنها به معنای امکان ایجاد dApps در شبکه کاردانو است.

دامنه خاصی که به Ethereum اجازه می دهد ارزیابی بالاتری را احساس کند، در Cardano قابل برنامه ریزی است که فقط وضعیت سودمندی آن را افزایش می دهد. وال استریت قبلاً به این موضوع هجوم آورده است و طولی نمی کشد که آنها در مورد تخصیص خود در کاردانو به طور عمومی صحبت می کنند.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x