پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 15:36
قیمت اتریوم

آیا مقاومت قیمت باعث عدم رسیدن اتریوم به 500 دلار خواهد شد؟

قیمت ارز دیجیتال اتریوم با قدرت بسیار گسترده ای در حال افزایش بوده است و اخیرا این افزایش قیمت را مشاهده کرده ایم. این مسیر رو به صعود ممکن است که به اوج های جدیدی در این زمینه برسد. قیمت اتریوم در 5 هفته گذشته از 220 دلار به 445 دلار رسیده است و یکی از مهم ترین موج های صعودی قیمت رمز ارز (کریپتو کارنسی اتریوم) رخ داده است که در 18 ماه اخیر بی سابقه بوده است.

با این وجود می توان گفت که شاید بسیاری از علاقمندان به این رمز ارز می خواهند به قیمت 500 دلار هم دست پیدا کنند و شاید بتوان این سوال را مطرح کرد که آیا اتریوم می تواند به قیمت 500 دلار دست پیدا کند؟

بررسی قیمت اتریوم

پشتیبانی افزایش قیمت و حرکت صعودی اتریوم

به این دلیل که اتریوم به عنوان یک کریپتو کارنسی توانست از سد قیمتی 340 تا 360 دلار که به عنوان سد قیمت این رمز ارز شناخته می شده است گذر کند، گام های مختلفی را ممکن است اکنون طی کند و شاید رسیدن به قیمت 500 دلار خیلی هم دور از انتظار نباشد ولی باید تحلیل درستی در این زمینه انجام شود تا در نهایت بتوانید به عملکرد خوبی دست پیدا کرد.

نمودارهای تحلیل قیمت اتریوم

در این نمودار می توانیم اهمیت سطح ثابت قیمت را درک کنیم که در محدوده 340 تا 360 دلار بوده است و یک بازار گاو را پشتیبانی می کند. با این حال با توجه به شکست قیمت ها که در آگوست 2018 منجر به ایجاد بازار حمایت و مقاومت در بازار اتریوم شد. همچنین 340 تا 360 دلار بازه قیمتی این رمز ارز در جولای سال 2019 باز هم نتوانست این مقدار مقاومت را بشکند تا این که با توجه به رکورد زنی اخیر، این سطح از حمایت و مقاومت را تایید می کند.

در کنار این مسئله می توانیم به نمودار میانگین متحرک 100 روزه و 200 روزه تجمیع شده، دقت کنیم که برای حرکت صعودی دلیل بسیار مهمی به شمار می رود. از این روی می توانیم انتظار داشته باشیم که روند قیمت اتریوم در بازار به صورت صعودی باشد و شما می توانید سرمایه گذاری بر اساس استانداردهای موجود و تحلیل های ارائه شده و همچنین تحلیل های شخصی داشته باشید.

تغییر روند رشد قیمت اتریوم در بازه های زمانی کوچکتر

همانطور که در نمودار زیر مشاهده خواهید کرد، بازه های زمانی کوچکتر نشان دهنده تغییر روند در قیمت گذاری برای این رمز ارز به شمار می رود و شما بر این اساس می توانید کار خود را انجام دهید.

تغییر روند قیمت اتریوم در بازار کوتاه مدت

پیش از هر چیز باید بدانیم که منطقه پشتیبانی برای این ارز دیجیتال مابین 340 تا 360 دلار بوده است. این پشتیبانی را می توانیم از طریق ساختارهایی که در بازه های زمانی کوچک تر تایید می شوند به دست آورد. به عنوان یک معامله گر، باید در نظر داشته باشیم که تایید های بعدی که مربوط به قیمت های بالاتر است، پس از شکست قیمت اتریوم در 408 دلار تایید می شوند. این موفقیت در رشد قیمت نشان دهنده بالاترین قیمت یک ارز دیجیتال در سال می باشد.

قیمت اتریوم

کلام آخر

زمانی که در مورد اتریوم صحبت می کنیم، باید در نظر داشته باشیم که این ارز دیجیتال ممکن است که در مدت زمان کوتاهی با رشد قیمت بالاتر و با رشد جدید و شکست مقاومت به قیمت 500 دلار برسد. به طور کلی می توان گفت که قیمت مابین 396 تا 410 دلار می تواند منطقی ترین قیمت برای این رمز ارز به شمار رود و شما می توانید با تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال، زمان تقریبی رسیدن اتریوم به قیمت 500 دلار را زمان بندی کنید. به طور کلی می توان گفت که اتریوم به عنوان ارز آینده شناخته می شود. در صورتی که قصد دارید در این بازار سرمایه گذاری انجام دهید، می توانید با کارشناسانی که در این زمینه اطلاعات لازم و کافی را دارند بحث کنید و اطلاعات تازه ای در این زمینه به دست بیاورید. انجام تحلیل به صورت درست برای به دست آوردن قیمت و محدوده آن دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و در صورتی که بتوانید یک تحلیل درست انجام دهید، در نهایت می توانید بهترین نتیجه را از سرمایه گذاری در این بازار به دست بیاورید. در این مقاله در زمینه مقاومت قیمت اتریوم در بازه 500 دلاری صحبت کردیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

احساس بازار

احساس بازار رمزنگاری چیست؟

احساس بازار، و حالات سرمایه گذاران را در مورد یک دارایی در نظر می گیرد. …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x