پنجشنبه , 30 دی 1400 - 12:02
بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، به نظر می رسد که شکاف های خاصی در چشم انداز السالوادور برای آینده وجود دارد. زیرا چندین موسسه مالی و آژانس های رتبه بندی خطرات مرتبط با پذیرش بیت کوین را به عنوان پول قانونی نشان داده اند.

گرچه ممکن است این واکنش بر قیمت BTC تأثیر نداشته باشد، اما به نظر می رسد نفرین آخر هفته بار دیگر ادامه داشته باشد و طبق هر آخر هفته قیمت بیتکوین با کاهش روبه رو شود. قیمت BTC، در کمترین قیمت 2 روزه که بیش از 17 درصد ضرر داشت رسیده است. زیرا خرس ها کنترل بازار را به دست گرفتند. در زمان نوشتن این مقاله، پادشاه رمز ارزها با کاهش در 24 ساعت گذشته معامله شد.

سطح 31 هزار دلاری توانسته است در بازار BTC فشارهای چشمگیر را ایجاد کند، اما علائم هشدار دهنده در نزدیکی این سطح به جلو حرکت می کنند. گاوها قدرت بیشتری نسبت به نوسان 19 می 29 هزار دلار داشتند، اما افزایش فشار فروش می تواند BTC را در طی چند جلسه آینده به چالش بکشد.

تحلیل وضعیت بیت کوین در بازار رمز ارزها

MACD شکسته بالاتر از تعادل را رد کرد زیرا یک کراس اوور نزولی نشان دهنده فشار فروش است. در یک زمان، شاخص حرکت جهت دار نشان داد که گاوها پس از به چالش کشیدن سقف قیمت 35 هزار دلار خود، در قله بهبود قرار داشتند. با این حال، با عبور از خط -DMI از بالای خط DMI پس از انکار شکست، فشار رو به پایین بازگشت. نزول بیشتر توسط ADX که به سمت بالا بود نشان می داد و روند تقویت را تأیید کرد.

نزدیک به 28 هزار دلار احتمالاً باعث فروش دیگری در بازار می شود. عدم وجود یک نقطه حمایت قوی در زیر منطقه فوق ممکن است شاهد بازگشت BTC به سطح 24 هزار دلار در اواخر ژانویه باشد که 23٪ کاهش بیشتری نشان می دهد. با توجه به محدوده قابل مشاهده، تقاضا برای BTC بین 24 تا 20 هزار دلار وجود داشت و در صورت فروش طولانی مدت، خریداران می توانند در این سطح وارد عمل شوند.

نتیجه

تلاش شکست خورده Bitcoin در بالاتر از 35،400 دلار فروش تسلط فروشندگان در چند روز گذشته را تجربه کرد. فشار فروش می تواند پادشاه رمز ارزها را به سمت مارک 28 هزار دلار بکشاند و احتمال کاهش اضافی نیز وجود دارد. عدم کاهش ضرر و زیان در این منطقه می تواند قبل از اینکه خریداران دوباره کنترل خود را به دست آورند، شاهد اصلاح مجدد قیمت 24 هزار دلار باشیم.

منبع: https://bit.ly/3isAT78

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

بیت کوین برای اولین بار در 4 هفته اخیر به زیر 30 هزار دلار رسید

یک تحلیلگر  وال استریت گفت:  “کف زیادی” را مشاهده می کند و تکان دهنده های …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x