پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 9:27
تحلیل قیمت بیت کوین

آیا قیمت بیت کوین آخر این هفته از بازه 11 هزار دلار به زیر 10 هزار دلار می رسد؟

قیمت بیت کوین این هفته با رنج قیمتی حدود 10 هزار دلار بوده که نشان دهنده قدرتی است که این رمز ارز دریافت کرده است. همچنین اجماع کلی که از بازار رمز ارز می توان دریافت کرد، می تواند نشان دهنده این باشد که دو رقمی شدن قیمت این رمز ارز برای هزار دلار، ضعف وارد این سیستم کرده است و به نظر می رسد که فروش مجدد این رمز ارز آخرین مقاومت خود را در هفته گذشته نشان داده است.

در تحلیل های قبلی که در زمینه بازار بیت کوین، این کریپتو کارنسی محبوب برای سرمایه گذاری شده است، نشان داده می شود که سطح یازده هزار دلار الی دوازده هزار دلار به عنوان یک منطقه جهت مقاومت برای شکست شناخته شده بوده و اهمیت این سطح می تواند بسیار زیاد باشد چرا که این دوره ادغام از لحاظ تاریخی به عنوان منطقه اصلی پشتیبانی شناخته شده است. در صورتی که بازار بخواهد روند صعودی در برابر بیت کوین داشته باشد، می توان گفت که امکان باز پس گیری و باز آزمایی 12000 دلار نیز برای بیت کوین چندان هم دور از انتظار نخواهد بود. باید در نظر داشته باشید که قیمت بیت کوین پس از 12000 دلار روند نزولی داشته که این امر به معنای آن است که میزان نزولی قیمت ها در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

بیت کوین

همه بازارهای سرمایه گذاری در حال بازگشت هستند

یکی از مهم ترین عواملی که می تواند در کاهش ارزش بیت کوین تاثیر بسیار زیادی داشته باشد، شکست در بازارهای کالا، کریپتو کارنسی و همچنین سهام به دلیل افزایش ارزش دلار آمریکا است و می توان گفت که یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در کاهش قیمت بیت کوین، افزایش ارزش دلار ایالات متحده آمریکا بوده است.

بحران هایی مانند سال های 2000 و 2008 و حتی سقوط بازار اخیر در ماه مارس می تواند یکی از مهم ترین دلایلی باشد که باعث کاهش ارزش دلار آمریکا بوده است. در واقع سطح مقاومت دلار برابر با 92.75 درصد بوده و می توان گفت که این ارز واگرایی صعودی داشته است. از این روی می توانیم انتظار داشته باشیم که دلار میتواند رشد صعودی خوبی را داشته و شما می توانید تا آخر هفته شاهد میزان نزولی قیمت بیت کوین باشید که این مسئله بر اساس نوع و میزان تحلیل ها امکان وقوع و یا عدم وقوع را خواهد داشت.

خرید رمز ارز بیت کوین

بیت کوین، آیا الان زمان سرمایه گذاری است؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا الان زمان مناسبی برای سرمایه گذاری بر روی کریپتو کارنسی بیت کوین است یا خیر؟ به طور کلی می توان گفت که خرید بیت کوین برای زمان حال می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد که می توانید با سرمایه گذاری و در صورت افت قیمت، در آینده ای نه چندان دور سود بسیار خوبی را در این بازار کسب کنید. بیت کوین همواره در تنش قیمت ها، زمانی که افت شدیدی را تجربه کرده است، صعود بسیار خوبی را در مدت زمان کوتاهی داشته است.

با بیت کوین آشنا شوید

کلام آخر

احتمال این که روند نزولی قیمت بیتکوین تا روز جمعه ادامه دار باشد بسیار زیاد است. کریپتو کارنسی بیت کوین را می توان یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار دانست که امروزه بسیار مورد توجه بوده است و در چند سال گذشته توانسته است با رشد بالا، بازار مناسب و جدیدی را برای سرمایه گذاری ایجاد کند. از این روی بسیاری می خواهند نسبت به خرید این کریپتو کارنسی اقدام کنند و ما در این مقاله با شما در این خصوص اطلاعاتی را به اشتراک گذاشتیم. این کریپتو کارنسی بر اساس ارز آمریکایی دلار ارزش گذاری می شود و شاید تا روز جمعه روند کاهشی قیمت را تجربه نماید.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x