پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 5:48
بیت کوین

آیا بیت کوین به خواب زمستانی می رود یا امسال 100 هزار دلار می فروشد؟

آرون آرنولد، بنیانگذار و مجری برنامه Altcoin Daily، در حال رونمایی از این است که چرا معتقد است بیت کوین هنوز آماده رفتن به خواب زمستانی نیست؟ در یک ویدئو جدید، آرنولد به 815 هزار فالورهای YouTube خود می گوید که در میان رشد پایدار شبکه بیتکوین، در معاملات ارز رمزپایه، شاخص، بسیار سرسخت باقی مانده است.

آرون آرنولد می‌گوید: نظر من درباره بیتکوین بسیار صعودی است. علاوه بر اصول اساسی: مقاوم در برابر سانسور و غیر متمرکز، است. در سال 2021 اتفاقات زیادی در حال انجام است. به نظر من هیچ راهی وجود ندارد که بیتکوین امسال به بیش از 100 هزار دلار برسد.

هش ریت بیت کوین افزایش یافته است. آدرس‌های فعال بیت کوین افزایش یافته است. موجودی بیت کوین در مبادلات هنوز بسیار کم است. تحلیلگر رمزنگاری همچنین به این واقعیت اشاره دارد که موسسات و نهادهای نظارتی بزرگترین دارایی رمزنگاری را در آغوش می کشند. PayPal ، Venmo، لوله کشی، زیرساخت ها روی بیت کوین سرمایه گذاری کردند، مانند چیزی که قبلاً ندیده ایم.

حسابدار ارز ایالات متحده در حالت تأیید بیتکوین هستند. آنها در حال تنظیم مقررات هستند. مقررات به این معنی که آنها بیتکوین را ممنوع نمی کنند. به همین دلیل وال استریت آن را می پذیرد. به همین دلیل است که می بینیم موسسات لوله کشی زیرساخت ها را ایجاد می کنند. آنها نه فقط برای سال آینده آماده می شوند. تصویب CBDC (ارز دیجیتال بانک مرکزی). این روابط عمومی (روابط عمومی) شگفت انگیز برای بیت کوین است.

با نگاهی به داده های زنجیره ای، آرون آرنولد، بنیانگذار و مجری برنامه HODLers، همچنان از چشم انداز طولانی مدت بیت کوین اطمینان دارد که سقوط بازار اخیر را فرصتی برای افزایش دارایی های خود می داند. هولدرها می توانند به نهادهایی که HODLer طولانی مدت هستند بگویند زیرا آنها سابقه خرید بسیار بیشتر از هر زمان دیگری را دارند و این افراد در قیمت پایین می خرند. در واقع، برای بدست آوردن در ماه گذشته، HODLers طولانی مدت 221 هزار بیت کوین به سهام خود اضافه کرده اند.

 

توجه!

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x