شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 19:30
بازار خرسی بیت کوین

آیا بازار خرسی در انتظار ارزهای دیجیتال است؟ تحلیل وضعیت قیمت بیت کوین 

تحلیل وضعیت قیمت بیت کوین

در حالی که سطح تسلط بیت کوین طی چند ماه گذشته کاهش یافته است، محدودیت بازار آن هنوز مسئول 43.3٪ از کل ارزشیابی رمزنگاری است. Ethereum 16.8٪ از بازار را تشکیل می دهد، بنابراین در این مطلب سعی شده روند را بر اساس آمار این دو سکه تعیین کنیم.

اکنون، ازنظر قیمت، بیت کوین هنوز بی رغیب است. آخرین تلاش آن برای بازیابی و صعود به بالاتر از 40 تا 42 هزار دلار خنثی شد و دوباره تحت شرایط متلاشی کاهش یافت. یک نقطه بدون بازگشت و پایین آمدن بیشتر از 30 هزار تا 28،850 هزار دلار امکان پذیر است، فراتر از آن، این انتظار وجود دارد که بیت کوین احتمالاً محدوده ATH قبلی خود را در 20 هزار دلار لمس کند. اکنون، این عمدتا مبتنی بر تجزیه و تحلیل فنی است، اما به همان دو اهمیت یکسانی دارد.

رشد خالص واحد بیت کوین همچنان بالا است

هنگامی که ما به پویایی On-chain اشاره کردیم، سطح فعالیت را از نظر کاربران بیت کوین برجسته کردیم. و به نظر می رسد که فضا هنوز امید خود را از دست نداده است.

رشد خالص موجودیت Glassnode، هنوز تعداد زیادی از کاربران جدید به شبکه بیت کوین بپیوندند، چیزی که در بازارهای خرس قبلی قابل توجه نبود. رشد خالص تقریباً به همان اندازه ای بود که قبلاً در ماه آوریل و می داشت. وقتی کاربران دیگر قیمت پشتیبانی را نمی خرند، یک بازار نزولی معمولاً از منظر رشد خالص تأیید می شود. صحبت از قیمت های حمایتی است، اهمیت مشتقات را نیز نمی توان کنار گذاشت.

خرس ها در حال ایجاد قدرت هستند، اما گاوها هنوز در حال جنگ

لازم است به خاطر داشته باشید که خرس ها از پایان سال 2020 بیشترین دوره را دارند. احتمال کاهش طولانی مدت قیمت خارج از بحث نیست، اما در حال حاضر، بازار ارزهای رمزپایه تاکنون برابر نشده است.

بیت کوین و بقیه بازار دارایی های دیجیتال موفق به تجمیع در برابر مقاومت های قوی خود نشده اند. با این حال، اوضاع این اواخر کمی ناخوشایند تر شده است، زیرا بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان قادر به حفظ موقعیتی بالاتر از سطح پشتیبانی فوری نیست. در مورد بسیاری از آلتکوین نیز چنین بوده است. اکنون یک ماه از سقوط 19 می گذشته است و بازارها واقعاً بهبود قابل توجهی را تسهیل نکرده اند.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x