پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 16:54
بیت کوین

آیا بازار افزایشی بیت کوین ادامه دار خواهد بود؟

در هفته گذشته با سبقت گرفتن CME از OKEX و شناخته شدن به عنوان بزرگترین پلت فرم مشتقات ارز دیجیتال، حجم سرمایه گذاری نهادی موسسات رو به افزایش بوده است.

این افزایش حجم را می توانیم ناشی از عدم معامله در روز شکر گذاری بدانیم و همچنین باید بگوییم که این مسئله باعث شده است تا روند سرمایه گذاری در این بازار کند تر شود. به طور کلی می توان گفت که صندوق سرمایه گذاری های مختلف با سرمایه گذاری 295 میلیون دلاری و 500 میلیون دلاری در زمینه اتریوم 2.0 و بیت کوین توانسته اند در این بازار موفقیت بسیار زیادی را کسب کنند.

علاقمندان به سرمایه گذاری در زمینه ارز دیجیتال حالا متوجه شده اند که این بازار یک بازار ثابت است و می توانیم روی سرمایه گذاری ارز دیجیتال حساب باز کنیم. در واقع می توان گفت که با سرمایه گذاری نهادی در خصوص ارز های دیجیتال و کریپتو کارنسی مانند بیت کوین، این بازار ارزش جهانی به خود گرفته است و بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جذب کرده است.

بیت کوین

سوالات پیرامون آینده بازار بیت کوین

با وجود تمامی این سرمایه گذاری ها یک سوال پیش می آید و آن هم سوالات پیرامون آینده بازار بیت کوین می باشد. از نظر برخی از تحلیل گران این بازار، بیت کوین به عنوان یک دارایی معامله شوند در بازار شناخته می شود و هنوز تمامی قدرت خود در زمینه سرمایه گذاری را نداشته است.

در واقع تحلیل گران این بازار معتقد هستند که بازار افزایشی این ارز دیجیتال به تازگی شروع شده است و ادامه دار خواهد بود. همچنین باید بدانیم که با وجود قدرت بسیار بالایی که در این بازار وجود دارد، بیت کوین در این هفته توانست برای رسیدن به سطح بالای ارزش خود حرکت بسیار خوبی را داشته باشد و این روند صعودی به نظر می رسد که ادامه دار شود.

از زمانی که بیت کوین در بازار از تاریخ 1 دسامبر در حال تثبیت خود در قیمت میانگین 18500 الی 19500 می باشد، انتظار می رود که این ارز دیجیتال بتواند با کارایی بسیار زیاد و همچنین معاملات بالایی که دارد به عنوان یکی از ارز های دیجیتال بسیار مناسب به شمار رود و نوسانات بازار کاهش پیدا کرده است و بازار در حال روند افزایشی می باشد. انتظار می رود که در این آخر هفته با توجه به این که موسسات سرمایه گذاری کار خود را تعطیل می کنند، فضای سرمایه گذاری به سمت آلت کوین نیز منعطف شود و همچنین باید بدانیم که احتمال افزایش قیمت آلت کوین ها نیز در بازار سرمایه گذاری وجود خواهد داشت.

ارزش بازار بیت کوین

تحلیل گران درباره آینده بازار بیت کوین چه می گویند؟

به طور کلی می توان گفت که بسیاری از تحلیل گران بازار بیت کوین و ارز دیجیتال بیشتر در حال تشویق سرمایه گذاران به سمت خرید آلت کوین ها می باشند چرا که قیمت بیت کوین هنوز به ثبات نرسیده است. در این بازار و با توجه به ارائه اتریوم 2.0 می توانیم انتظار داشته باشیم که سرمایه گذاری در بازار آلت کوین ها می تواند یکی از بهترین اتفاقات پیش روی ما به شمار رود و همواره در دسترس خواهند بود.

باید بدانیم که پروتکل مربوط به این مسئله ذخیره سازی شده است و سرمایه گذاری در حال حاضر می تواند یکی از بهترین اتفاقات پیش روی شما باشد. همچنین باید بدانیم که اتریوم و بیت کوین در حال افزایش قیمت می باشند ولی ریسک سرمایه گذاری به دلیل اصلاح قیمت ها می تواند بسیار بالا باشد و از این روی باید انتظار داشته باشیم که در این بازار می توانیم سرمایه گذاری بسیار خوبی را داشته باشیم.

خرید بیت کوین

بنا بر تمامی این مسائل برای شروع هفته آینده (دوشنبه) باید چه انتظاری را از بازار داشته باشیم؟ پس از این که تعطیلات روزانه بیت کوین به پایان برسد، انتظار می رود که این بازار به نسبت آرام باشد و در هفته آینده حتی می توانیم انتظار کاهش قیمت ها را در زمینه برخی از انواع ارز دیجیتال داشته باشیم. در میان اخبار سرمایه گذاری بیت کوین که در اختیار شما قرار دادیم، باید بدانید که سرمایه گذاری شرکت هایی مانند Grayscale به میزان 700 بیت کوین در این بازار می تواند یکی از مهم ترین مشخصه های پیش روی ما باشد و حتی اگر سقوط قیمت در بازار بیت کوین داشته باشیم، این سقوط به صورت مقطعی خواهد بود.

نتیجه گیری

بازار بیت کوین می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی سرمایه گذاری باشد ولی توجه به تحلیل ها و رفتارهای بازار به همراه دانش فنی در زمینه تحلیل داده های مربوطه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و باید با دقت بسیار زیادی انجام شود تا در نهایت بتوانیم سرمایه گذاری خوبی در این بازار داشته باشیم.

لینک : https://bit.ly/2VLcnmT

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x