شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 12:45
اتریوم 2 انفجار قیمت

آیا اتریوم 2 قادر است به ارزش 800 دلار برود ؟

اتریوم در شرف انفجار زودهنگام است، زیرا هر روز ارزش بیت کوین به 20 هزار دلار یعنی بالاترین حد خود نزدیک می‎شود.

ارزش ارز رمزپایه اتریوم در حال حاضر 615 دلارمی‎ باشد، ارزش اتر دقیقا کمی عقب ‎تر از بالاترین سطح کل سال ‎های پیدایش آن است، اما بسیار بالاتر از قیمت یک هفته اخیر خود می‎باشد. به نظر می‎رسد این پیشرفت همچون جهش بیت کوین نتیجه حاصل شده از ثبت خریدهای نهادی باشد.

در کنار بسیاری از مدیران سرمایه دار در بازارهای عمومی و وال استریت که حمایت خود را به طور رسمی از بیت کوین و سایر ارزهای رمز نگاری شده اعلام کرده‎اند، در ماه نوامبر نهادهای بسیاری نیز دست به خریدهای کلانی زدند و احتمالا ماه دسابر یا نهایتا اوایل سال نو شاهد برداشت هر چه در زمین‎های بیت کوین کاشته شده است باشیم.

تحلیلگران پیشنهادی در جهت افزایش ارزش بازار بیت کوین و اتریوم ارائه داده‎اند. تحلیلگران خوش بین‎  هستند که ارزش اتریوم، با توجه به روند بنیادی مثبت به زودی بالاتر نیز خواهد رفت. ادامه حرکت بیت کوین می‎تواند سوخت بیشتری به اتریوم برساند تا بتواند به وضوح پرش ‎های بلندتری داشته باشد.

اتریوم

پله 800 دلاری در انتظار Ethereum

یک تحلیل‎گر با انتشار یک نمودار به روایت خود مدعی شده است، که اتریوم به زودی به 800 دلار دست پیدا خواهد کرد. زیرا موفق شده از سطح اصلی مورد انتظار تکنیکال خود بسیار بالاتر رود. این نموار نشان می‎دهد که اتریوم در زمان اصلاح در ماه اکتبر، سطح کلیدی مقاومت 420 دلار را به عنوان پشتیبانی باز پس گرفته است. این تحلیل‎گر اشاره می‎کند که اتریوم، با تایید این سطح به عنوان سطح پشتیبانی باید طبیعتا حرکت به سوی 800 دلار را آغاز کند.

از همه مهم‎تر بیت کوین که به شدت در شرف برخورد با سونامی سرمایه وال استریت قرار گرفته است. و حالا در حال استفاده از فرصت خود می‎ باشد. حرکات صعودی بعدی  بیت کوین تقریبا آغاز شده است. پیش بینی‎ ها حاکی از این می‎‎باشد که بیت کوین علاوه بر رشد کوتاه مدت شدید سود بسیار زیادی را در آینده‎ ای بلند مدت به بازار خود روانه خواهد کرد. این احتمال ارتباط بسیار مستقیمی در پیشرفت و افزایش ارزش اتریوم در آینده‎ای بسیار نزدیک دارد.

مدیران وال استریت درباره بیت کوین چه می‎گویند ؟

جیم کرامر، مدیر سابق برجسته صندوق Hedge اخیرا اظهار کرده است، که فکر می‎کند بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت اکنون منطقی می‎نماید که تبدیل به سود آورترین سرمایه گذاری در آینده شود :

” من فقط به چیزی برای سرمایه گذاری نیاز دارم که فرزندانم در آینده آن را درک کنند. و باید متذکر شد که آن‎ ها هرگز طلا را درک نخواهند کرد، و دلیل آن این است که آن‎ها بازار طلا را به شدت خطرناک می‎ بینند.

آری سرمایه‎ ای تحت عنوان طلا به راستی خطرناک و سرشار از ریسک بالا است. زیرا هر لحظه احتمال سرقت آن میرود. خطرناک است زیرا آن‌‎ها نخواهند توانست به راحتی آن را از بازار خارج کنند. بچه ‎های من زمانی که ارث من را به دست آورند با طلا احساس راحتی نخواهند کرد، ولی با ارزهای رمزنگاری شده بسیار راحت خواهند بود. “

اخیرا رائول پال، مدیر عامل  Real Vision، در ارتباط با بیت کوین اظهار کرده است که اساسا تمام دارایی خالص مایع خود را در ارز رمز نگاری شده پیشرو (بیت کوین) به کار گرفته است:

” آخرین بمب من: من برای فردا یک سفارش فروش دارم، که تمام طلاهای خود را بفروشم و سرمایه‎ حاصل شده از آن را به بازار بیت کوین و اتریوم تزریق کنم البته با توجه به مقیاسی که در نظر دارم، BTC / ETH 20/80. من هیچ چیز دیگری ندارم ( البته به جز برخی تماس ‎های اوراق قرضه و مقدار کمی دلار ) و حالا تقریبا 98 درصد از سرمایه سیال خود را می‎خواهم به بیت کوین واگذار کنم.

تحلیل بازار Ethereum در 1 دسامبر 2020

اتریوم با صعود شدیدی آغاز به شکستن سد مقاومتی 600 دلار کرده است. قیمت اتریوم شاهد یک افزایش 4 درصدی بوده است و حتی ممکن است است به بالاتر از 625 دلار نیز دست یابد. اتریوم در یک منطقه مثبت باقی مانده و همچنان در حال صعود از سطح 600 دلار می‎باشد. این کانال با تغذیه از منطقه پشتیبانی 595 دلار در حال صعود به سطوح بالاتر می‎باشد.

اتریوم2

جفت ارزی ETH / USD در کوتاه مدت بالاتر از سطح مقاومتی عمده 620 و 622 دلار ادامه خواهد یافت.

ارزش اتریوم در حال نمایش علائم مثبتی است

امروز ارزش اتریوم ابتدا قیمت پشتیبانی 585 دلار را پس زد و صعود به ارزش 600 دلار را آغاز کرد. این ارز امروز نزدیک به مقاومت 620 دلار معامله شد. حالا در حال تشکیل نقطه حمایتی بعدی خود در حدود 618 دلار است.

اتر همچنان نشانه مثبتی شبیه به بیت کوین دارد. در حال حاضر در حال تحکیم سود و معاملات در سطح 607 دلار است. ناگفته نماند که امروز یک شکست جزئی در زیر سطح 23.6 درصد اصلاح فیبوناچی را تجربه کرد و نوسان 572 دلاری را به بالاترین حد در سطح مقاومتی 618 دلار رساند. تنها نقطه ضعف آن شاید این باشد که در حال حاضر سطوح پشتیبانی زیادی پدید آمده است و که از 600 دلار آغاز می‎شوند.

پشتیبانی کلیدی قبل نزدیک به سطح 595 دلار بود. از دیگر نقاط مقاومتی جدید آن 618 دلار می‎باشد.در بالاتر اتر با موانعی نزدیک به سطح 618 و 620 دلار روبرو است. شکست بالاترین سطح مقاومت در نقطه 620 دلار ممکن است یک حرکت صعودی بسیار بزرگ و پر سرعت را در پی داشته باشد. توقف بعدی گاوها می‎تواند یک توقف کوتاه مدت در نقاط 635 یا حتی 642 دلار در کوتاه مدت باشد.

چشم انداز بازار اتریوم

سطوح مقاومتی اتریوم

اگر اتریوم موفق به شکستن سطوح مقاومتی 618 و 620 دلار نشود، ممکن است که تصحیح منفی و جزئی پیدا شود و دوباره به ارزش پشتیبانی 595 دلار بازگردد. همچنین شکست نزولی در سطح 600 دلار پشتیبانی این کانال را به سوی منطقه مقاومت 580 دلار سوق می‎دهد. هرگونه ضرر و زیان دیگر ممکن است سطح آزمایشی پشتیبانی570 دلار را تشکیل دهد.

شاخص های تکنیکال عبارتند از:

سطح پشتیبانی عمده 595 دلار

سطح مقاومت عمده 620 دلار

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x