شنبه , 13 آذر 1400 - 2:12
اتریوم 2

آیا اتریوم انعطاف پذیری لازم برای معاملات خرد در بازار مالی غیر متمرکز را دارد؟

Money Legos به عنوان یک اصطلاح شناخته می شود که برای خرد کردن اتریوم به واحد های کوچک تر  مورد استفاده قرار می گیرد  که می تواند خدمات مالی را در این زمینه متصل کند. به این روش ترکیب پذیری گفته می شود، امروزه در بازارهای غیر متمرکز مالی DeFi که در کریپتو کارنسی اتریوم انجام می شود مورد استفاده می باشد. این بلاک چین می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد در واقع می تواند بازارهای مالی را قادر سازد تا انواع معاملات در آن انجام شود. در این مقاله قصد داریم بیشتر در خصوص قابلیت ترکیب پذیری اتریوم 2.0 با شما صحبت کنیم.

کریس برنیسکه به عنوان یکی از مسئولان شرکت سرمایه گذاری Placeholder در تماسی که با CoinDesk داشته است می گوید که ترکیب پذیری یکی از مهم ترین نوآوری هایی به شمار می رود که در بازار سرمایه گذاری رمز ارز دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و توسعه دهندگان باید از این شیوه استفاده داشته باشند تا امکان معاملات خرد در بازار مالی غیر متمرکز DeFi را به شما ارائه دهند.

اتریوم2

امکان ترکیب پذیری اتریوم به چه معناست و چه فایده ای دارد؟

Netflix به عنوان یک شبکه ارائه محتوا شناخته می شود که امکان ذخیره سازی، تجزیه تحلیل و اشتراک گذاری را به کاربران خود ارائه می دهد. تمامی این معاملات به گونه ای انجام می شود که در واقع کاربر متوجه انجام معاملات خرد نمی شود و این در حقیقت تمامی نیاز ما از شبکه بلاک چین اتریوم می باشد، یعنی این که شما بتوانید به داده های کوچک تر از یک واحد کامل دسترسی داشته باشید و این مسئله به معنای ترکیب پذیری اتریوم است. توسعه دهندگان این ارز دیجیتال در تلاش هستند تا این قابلیت را اضافه کنند و این  امر در اتریوم 2.0 نیز توسعه پیدا خواهد کرد که می تواند کاربرد این ارز دیجیتال را در دنیای بازار مالی غیر متمرکز DeFi بیشتر کند. در صورتی که قصد ورود به بازارهای مالی غیر متمرکز را داشته باشید، این قابلیت ها به شما  اینامکان را می دهد تا بتوانید قراردادهایی واقعا هوشمند را داشته باشید که این مسئله برای سرمایه گذاری می تواند  مفید واقع شود.

با تمامی این مسائل می توان گفت که اتریوم در آینده ای نه چندان دور انعطاف پذیری خود را از دست خواهد داد و این مسئله همان گزینه ای است که CoinDesk  در مورد آن توضیحاتی را ارائه کرده است و توسعه دهندگان این ارز دیجیتال عنوان کرده اند که در آینده نسخه جدید این باگ را رفع خواهند کرد.

اتریوم دو چطور می تواند این باگ را برطرف کند؟

در نسخه جدید اتریوم از زنجیره های جانبی استفاده می شود تا امکان انجام معاملات در این ارز دیجیتال ساده تر باشد. این ارز دیجیتال در هسته خود و در معماری جدید از یک قابلیت به نام خرد کردن برخوردار می باشد که می تواند برای اتصال به چندین بلاک چین استفاده شود ،اتریوم دو را می توانیم در واحدهای کمتر از یک نیز داشته باشیم. در صورتی که قصد وارد شدن به بازار معاملات غیر متمرکز را دارید با استفاده از این قابلیت، می توان معاملاتی را داشت که کمتر از یک اتریوم دو ارزش دارند.

 اتریوم2

تحلیل خبر

امکان انجام معاملات خرد در اتریوم دو را می توان یکی از مهم ترین قابلیت هایی دانست که به وجود آمده است در واقع توسعه دهندگان این ارز دیجیتال در تلاش هستند که به انحصار بازار توسط بیت کوین پایان دهند و از این روی به دنبال آن هستند که با استفاده از روش های جدید، امکان معاملات را گسترش دهند و تمامی سرمایه گذاران، اعم از خرد و کلان را وارد بازار کنند تا در این زمینه فعالیت داشته باشند. با این وجود می توان گفت که اتریوم می تواند در آینده ای نه چندان دور به یکی از مهم ترین ابزارهای سرمایه گذاری تبدیل شود.

کلام آخر

در بازار سرمایه گذاری کریپتو کارنسی، اتریوم دومین انتخاب بزرگ به شمار می رود ما در این مقاله شما را با ویژگی جدیدی آشنا کردیم که در اتریوم دو ارائه می شود و می تواند قابلیت معاملات گسترده تری را در اختیار ما قرار دهد.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

احساس بازار

احساس بازار رمزنگاری چیست؟

احساس بازار، و حالات سرمایه گذاران را در مورد یک دارایی در نظر می گیرد. …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x