پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 10:24
تحلیل قیمت ریپل و اتریوم

آنالیز قیمتی ریپل و اتریوم برای 21 دسامبر 2020

یکی از مهم ترین راه های سرمایه گذاری در بازار را می توان ارز دیجیتال دانست. بررسی و تحلیل اتریوم و ریپل در تاریخ 21 دسامبر 2020 می تواند برای اشخاصی که در این بازار سرمایه گذاری کرده اند و یا می خواهند وارد این بازار شوند بسیار مهم باشد. در این مقاله ما را همراهی کنید تا بیشتر در این خصوص با شما صحبت کنیم.

قیمت اتریوم

بررسی بازار ارز دیجیتال اتریوم در تاریخ 30 آذر 1399

ارز دیجیتال اتریوم در روز یکشنبه، بازار خود را با سقوط 3.10 درصدی آغاز کرد و بر خلاف سود 0.66 درصدی که در روز شنبه داشت، بازار خوبی برای سرمایه گذاری یک روزه نبود! این اتفاق در حالی رخ داد که اتریوم هفته جدید را با سود 8.12 درصدی نسبت به هفته گذشته و با قیمت 638.4 دلار آغاز کرد.

در آغاز روز یکشنبه، این ارز دیجیتال با قیمت 661.40 دلار در بازار عرضه می شد و بعد به قیمت 642 دلار سقوط کرد. اتریوم تا قبل از این در انتظار رسیدن به قیمت 658 دلار بود و پس از گذشت از اولین سطح حمایتی، به قیمت 646 دلار سقوط کرد. با این حال می توان گفت که فروش دیر هنگام اتریوم، باعث شد تا این ارز دیجیتال در کم ترین نرخ دیروز، حتی به 621 دلار نیز برسد.

با توجه به این مسئله و در نتیجه فروش اتریوم با اولین سطح حمایتی خود به قیمت 646 دلار رسید و در نهایت نیز به سطح 633 دلار رسید. با این حال در نهایت در شب با افزایش قیمت به 638 دلاری خود بازگشت.

به یاد داشته باشید که این بیان قیمتی ارز دیجیتال اتریوم و ریپل با توجه به نوسانات، شاید در زمان مطالعه این مقاله، قیمت بیان شده با قیمت اصلی تفاوت داشته باشد و ما قیمت لحظه نگارش این مقاله را برای شما در نظر می گیریم. در نهایت شما می توانید با توجه به تحلیل های انجام شده، تصمیم گیری خود را برای سرمایه گذاری در این بازار داشته باشید.

بررسی بازار ارز دیجیتال ریپل  در تاریخ 30 آذر 1399

بعد از بررسی اتریوم این بار نوبت به ریپل است. ریپل نیز در روز یکشنبه با سقوط 3.58 درصدی همراه بود و یک افت 1.14 درصدی نسبت به روز شنبه را تجربه کند. این ارز دیجیتال هفته را با رشد 8.41 درصدی آغاز خواهد کرد و به قیمت 0.55 دلار رسید.

در ابتدای صبح دیروز (یکشنبه 30 آذر 1399) قیمت ریپل از کمترین قیمت که برابر با 0.56 دلار بود، تا پیش از رسیدن به حالت معکوس به بالاترین قیمت یعنی 0.59 دلار رسید. همچنین با افت از اولین سطح مقاومت به پایین ترین سطح یعنی 0.58 دلار رسید. اما در اواخر روز که زمان نگارش این مقاله است، ارز دیجیتال ریپل با 76 صدم درصد افزایش به قیمت 0.56 دلار رسیده است و با افت قیمت ممکن است که به قیمت 0.54 دلار نیز برسد و در نهایت می توانیم انتظار داشته باشیم که با قیمت 0.56 دلار هفته آینده خود را آغاز کند.

ریپل

پیش بینی امروز ارز دیجیتال ریپل

ریپل می تواند با جلوگیری از سقوط، امروز به اولین سطح مقاومت 0.58 دلار برسد و پس از آن نیز در صورتی که قیمت به این سطح رسید، باید نیاز بازار گسترش پیدا کند تا قیمت با افت مواجه نشود. با جلوگیری از تجمع گسترده ارز دیجیتال در روز یکشنبه، این احتمال وجود دارد که بالاترین قیمت به 0.58 دلار در روی یکشنبه برسد و این احتمال صعودی احتمالا ادامه دار خواهد بود. همچنین در صورت افزایش تمدید ریپل می تواند دومین میزان مقاومت خود را در بازه 0.61 نیز آزمایش کند و در این سطح قیمتی نیز معامله شود.

البته باید این احتمال نیز مد نظر قرار داده شود که این ارز دیجیتال ممکن است با افت قیمت به 0.52 دلار برسد و با منع فروش گسترده می توانیم شاهد آن باشیم که قیمت این ارز دیجیتال به کمتر از 0.50 دلار نخواهد رسید.

دومین میزان پشتیبانی این ارز دیجیتال در قیمت 0.49 دلار خواهد بود. در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری حتما باید بر اساس احتمالات قوی تر انجام شود و در صورت عدم رسیدن به قیمتی ثابت می توانیم این احتمال را در نظر بگیریم که این ارز دیجیتال می تواند یک گزینه کاملا مطلوب برای سرمایه گذاری امروز به شمار رود.

نکته بسیار مهم سرمایه گذاری

دنیای کریپتو کارنسی مانند هر بازار سرمایه گذاری دیگر در دنیا می تواند با افت و خیز های بسیار زیادی همراه باشد. توصیه می شود که برای سرمایه گذاری یک روزه وارد این دنیای پر پیچ و خم نشده و خودتان هم در زمینه آموزش های مربوطه اطلاعات لازم را به دست بیاورید تا در نهایت بتوانید سرمایه گذاری مطمئنی را در خصوص ارز دیجیتال در انواع مختلف انجام دهید. دریافت مشاوره و راهنمایی خرید ارز دیجیتال نیز می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود و استفاده از آن به خصوص برای افراد مبتدی توصیه می شود.

لینک : https://bit.ly/3rjOtO6

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x